Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi arkadasin hayirli duasi
pesinden
123 defa 3 arkadas icin okuyoruz

ruzgarın duası :
Allahım sen okudugumuz dualar cektıgımız zıkırler hurmetıne elif kulunun evini ailesini tum kotuluklerden seytanın vesvesesinden koru. Eşiyle arasını bozmaya calısanlara fırsat verme. Cocugunu salih bi evlat olarak yetiştirmeyı ona nasıp et. Vatanımızı tum kotuluklerden koru Yarabbim

asli asli duası : 'Allahım aslii nickli arkadaşın hayırlısıyla gönlündeki bildiğin duasını hakkında hayırlı ve gerçek eyle, işlerini kolaylaştır, tez zamanda feraha kavuştur inş. Amin. ''

E elif003 arkadasımızın duası
.allahim sen evlatlarimi koru kötülüklerden musibetlerden haserelerden benim ve tum cocuklari koru evladi olmayanlarada evlat nasip et esime hayirli tayin yerleri nasip et esimi koru evlatlarimizi birlikte buyutmeyi nasip et hayirlisindan kiz evlat nadip et sinava giren gireceklere zihin acikligi ver ülkemi koru ulkem ivin hayırlısıni ver yarabbim amin

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden

1. K kalemero
2. COLIN COLIN
3. buttrfly buttrfly
4. M mavibilgisayar
5. Sealand Sealand
6. G guzbahar okudu
7. Kanguru_ Kanguru_
8. asli asli mazeretlı
9. E elif003
10. @Sukasidesi32 okudu
11. gulbera gulbera okdu
12. femmepetal femmepetal
13. C cansu_tr okudu
14 . derinruzgar derinruzgar
15. kitapseverim kitapseverim
16. cider13 cider13 okudu
17. G gulbil10 okudu
18. whiterose00 whiterose00
19. M Mor hayaller
kızlar mazeretli olanları listeden çıkattık çıkartma sebebimiz liste zaten 6 gün sürecek yeni listeye ekleriz katılmak isteyen arkadaşları tekrar veya mazeretleri bittiğinde okumaya istedikleri yerden başlayabilirler....

*******not :kızlar her gün 3 kişiye okunuyor günlük listenin bitmesine yakın bir sonraki gün okunacak arkadaşlar dileğini yazsın lütfen çok bekliyoruz başlamak için*******

mazeretlı arkadasımızdan dolayı 123 eksık var onu ben okuyoru
Bende okudum allah kabul etsin

Ben okuyorum kızlar,okundu sayabilirsiniz,Allah kabul etsin.yarına ben de mazerete girebilirim,bugün mazeretli olan varsa onu da okuyayım,telafi etmiş olurum

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
pesinden

ruzgarın duası :
Allahım sen okudugumuz dualar cektıgımız zıkırler hurmetıne elif kulunun evini ailesini tum kotuluklerden seytanın vesvesesinden koru. Eşiyle arasını bozmaya calısanlara fırsat verme. Cocugunu salih bi evlat olarak yetiştirmeyı ona nasıp et. Vatanımızı tum kotuluklerden koru Yarabbim

asli asli duası : 'Allahım aslii nickli arkadaşın hayırlısıyla gönlündeki bildiğin duasını hakkında hayırlı ve gerçek eyle, işlerini kolaylaştır, tez zamanda feraha kavuştur inş. Amin. ''

E elif003 arkadasımızın duası

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
pesinden

1. K kalemero
2. COLIN COLIN okudu
3. buttrfly buttrfly okudu
4. M mavibilgisayar okudu
5. Sealand Sealand
6. G guzbahar okudu
7. Kanguru_ Kanguru_
8. asli asli mazeretlı
9. E elif003 okudu
10. @Sukasidesi32 okudu
11. gulbera gulbera okudu
12. femmepetal femmepetal okudu
13. C cansu_tr okudu
14 . derinruzgar derinruzgar okudu
15. kitapseverim kitapseverim okudu
16. cider13 cider13 okudu
17. G gulbil10 okudu
18. whiterose00 whiterose00 okudu
19. M Mor hayaller okudu
kızlar mazeretli olanları listeden çıkattık çıkartma sebebimiz liste zaten 6 gün sürecek yeni listeye ekleriz katılmak isteyen arkadaşları tekrar veya mazeretleri bittiğinde okumaya istedikleri yerden başlayabilirler....

*******not :kızlar her gün 3 kişiye okunuyor günlük listenin bitmesine yakın bir sonraki gün okunacak arkadaşlar dileğini yazsın lütfen çok bekliyoruz başlamak için*******

mazeretlı arkadasımızdan dolayı 123 eksık var onu ben okuyorum

K kalemero Sealand Sealand okudunuz mu kizlar

Son düzenleme:
Ben okuyorum kızlar,okundu sayabilirsiniz,Allah kabul etsin.yarına ben de mazerete girebilirim,bugün mazeretli olan varsa onu da okuyayım,telafi etmiş olurum
Aslinin yerine 123 tane okuyabilirsin canim okursan bildir ama ben okumim

X