Yunurtlama sonrası

Boyle vizon rengi gibi tam olarak rengi
Himm yerleşme olabilir bakalım inşallah devamı gelmes bebek vardır benim kasat teste ikinci çizgi çıkmış ben onemsemedjm onu attım ama kurumami bilmio lm gozukuomu bilmem ben goruyorum

Eklentiler

• IMG_20240621_145540.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 22
Himm yerleşme olabilir bakalım inşallah devamı gelmes bebek vardır benim kasat teste ikinci çizgi çıkmış ben onemsemedjm onu attım ama kurumami bilmio lm gozukuomu bilmem ben goruyorum
Gozukuyo canim bence sen sabah ilk idrarla yapmaya devam et bence tam koyu oldugunda da test ver reglini bekleme

10 gun once ogrendim diyom ya sana regli bekleyemiyo insan cizgiyi gorunce
öylede aklıma takılan 7 haziranda bitti adet ilişkim oldu 8inde ovu başladım 15inde çift çizgi idi 17-18 silik biraz sonra gene koyu bu kadar yakın zamanda bilmiyorum bu ümidi mi kesiyor hiç yumurtlama göremedim çünkü 7sinde çatladı ondan mı göremedim diyecem biraz imkansız gibi

Canim Allah ol dedikten sonra hicbir seyin imkansizi olmuyo ben neler gordum cevremde

Canim Allah ol dedikten sonra hicbir seyin imkansizi olmuyo ben neler gordum cevremde
benim annem 3 ay bildiğin adet görmüş bana hamileyken görümcem 1 kez ilişki yaşamış adet bittiği gün onda hamile kalmış oldumu evet oluyor da ne bilim önce en kötüyü düşünüom bnde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…