Yumurtlamadan kaç gün sonra kan tahlilinde hamilelik belli olur ?

optguvenzz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2022
16
5
29
Arkadaşlar merhaba . yumurtlama tarihim 1 mart 2 mart ve 3 marttı . Bu üç günde hergün birleşme oldu , bugün 9 mart ve 3 gündür göğüs ucu ağrısı çekiyorum normalde hiçbir regl’imde göğüs ucu ağrısı yaşamadım ilk defa bu ay yasıyorum . Uygulamaya göre 13 martta regl olmam gerekiyor . ve ben dün yani 8 martta kan tahlili verdim negatif çıktı sonuc . Kan değeri sonucum 2 çıktı . acaba erken mi tahlil verdim . Başına böyle bir durum gelen oldu mu ? hanile olma ihtimalim var mı acaba

1 Aralık 2021 çatlama tarihimdi. 10 aralıkta kan testim 2.8 cıktı. 11 aralıkta 9.2 ye yükseldi ve devam etti. :)

Peki gebemisiniz şuan bende bu durumdayım da.
Umarım gebesinizdir

O ay gebe kalamadım . ama az önce hamile olduğumu öğrendim
Nasıl öğrendiğiniz belirtileriniz nelerdi yaa çok sevindim bende geçen ay 24 ünde adet oldum bu ay 15inde yumurtlama günümdü 1 gün değerlendirdik hala adet olmadım 6 aylık evliyim 6 aydan beri her ay ümitleniyorum sırt ağrım var bide göğüs uçlarım çok acıyo daha önce göğüs uçlarım acımazdı ilk defa yaşıyorum

Şöyle söyliyim yazdığınız belirtiler hamile olmadığım ay bende de olmustu kesin hamileyim diyordum çünkü benim de hiç göğüs uçlarım ağrımazdı ama hamile olmayınca şunu farkettim tamamen psikolojikmiş. Kafama taktığım için beynim bana oyun oynuyormuş resmen . Bu ay beni şüpelendiren tek şey adetimin 5 gün geçmiş olması ve birde sürekli çişim geliyordu . Ki gene test yapmayacaktım çünkü bi çnce ki ay da 3 gün gecikmişti normalde asla adetim gecikmezdi ama işte kafaya takınca adetim de gecikmişti . Arkadasımın ısrarıyla evde test yaptım direk çift çizgi oldu yine inanamamıştım tedt bozuk diye düşündüm yine arkadasımın zoruyla kan testi verdim . Değerim 2 binlerde çıktı . Ben her ay deniyordum olmuyordu ta ki mart ayında dedim ki vazgectim nasılsa daha 8 aylık evliyim bu yaz tatiline gideyim tatil dönüşü tekrar denerim dedim hiçbir yazı okumadım hamilelikle alakalı ve hiçbir şekilde düşünmedim bebeği sonra işte bi baktım hamile kalmısım . Yani kısacası olay şu ki kafam da istemiyorum tatil dönüşü denerim dediğim ay hamile kaldım . Düşünmeyince kafaya takmayınca oluyor . Senden ricam lütfen kafana takma akışına bırak bak işte o zaman nasıl da hamile kalıyorsun. Ve mutlaka folik asit kullan hamile olmana kolaylık sağlıyor . İnşallah rabbim sana da biran önce bebiş nasip eder canım

İlişkiye girdikten en az 2 hafta sonra kan tahlili yaptırmanız sizin için en doğru sonucu verecektir umarım en kısa zamanda isteğinize ulaşırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…