Yumurtlamadan 5 6 gun sonra gelen cinsel istek hamilelik olmayacak anlamına mı gelir

Arkadaslar anlatamiyorum galiba kimse dalga konusu yapabilecek konumda degil yumurtlama gununu degerlendirmis biri olarak ardindan 1 hafta sonra adete 1 hafta kala cinsel artis oluyor . bunun tibbi aciklasi nedir zaten boyle bir ; bu bilgiye hakim dgilim .iki; cinsel istek arttigi icin gecen aylarda oldugu gibi yine adet mi olacagim dusuncesi olusuyor sorumda evet benim de yumurtladan sonra adete yakin cinsel istek vardi ve hamile kaldim / ya da kalmadim cevabi .bu konuda bilgisi olmayanlar gunluk hayattaki ezikliginin acisini konuyla dalga gecerek aşmaya çalismasin hic gerek yok

Çok istekli olunca ikiz oluyor
aptallik mi var sizde yoksa bugun aptal olasiniz mi geldi bebek dusuncesi icinde olan biriyle mi dalga geciyorsunuz dilerim sizler hamilelik oldu mu olmadimi dusuncesine gark olursunuz da kendinzle dalga gecmekten baskalarina sira gelmez zira çekilecek dert degilsiniz

Valla açıkçası aptallık kimde var bilemedim burda sorduğunuz sorulardan sonra. Hamile kalmaya çalışıyosunuz, hamilelikten bi habersiniz. Ayrıca, hamile olup olmayacağımı anlayacak kadar artık vücudumu tanıdım son zamanlarda. Yani karşındakine aptal demeden önce, şöyle bi otur acaba neden bu insan bana böyle bi muamele yaptı de bi düşün. Bebek peşinde koşup, dünyadan bi habersiniz alkış sizee

Cnm herşeyi bu kadar ince düşünme. Hamile kalınca illa bir belirti olmuyor. Belirtiler betan yükseldikçe olmaya başlıyor. Cinsel isteğin daha erken zamanlarda olması çok normal. Beta yükseldikçe yani adet gecikince, şöyle bir 7-8 haftalık olunca kokulara karşı ve bazı yiyeceklere karşı tiksinti başlar, doğal olarak cinsel istekte azalabilir. Bende öyle oldu. Ama öncesinde her şey normaldi mesela.

Sen kendini öyle şartlıyor olabilirsin. Yani beynin oyun oynuyor olabilir. Regl belirtileriyle gebeliğin ilk zamandaki belirtileri aynıdır. Tabi ki sağlıklı bir gebelik varsa. Hafta ilerledikçe asıl belirtiler başlar. Bulantı vs.. ayrıca hamilelikte cinsel istek azalacak diye bir şey yok.

8 haftalık hamileyim hala çoğu zaman istek artışı yasiyorum soyliceklerim bu kadar yani bu bir gosterme olamaz hiç de duymadım

canim sen hamilelik dusunuyor musun bende adete 1 hafta kala cinsel istek bariz oluyor arkasindan adet oluyorum bu sekilde mi oluyor genelde bunu merak ediyorum
Benimde böyle oluyor cinsel istek artıyor ama gebe kalmayla alakası yok bunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…