Yumurtlama Olgusu..

fakelove ilacımın adı duphaston canım senin kistin büyüklüğü ne kadar

canım benimki 3 cm idi ama şimdi bilmiyorum ben doğum kontrol ilacı kullanıyorum senin gibi benim 5 4 cm kistlerim çok oldu ama doğum kontrol ilaçları ile gitti duphastonda kist içinde çokiyi ben iki ay kullandım da gitmişti kistlerim senin de gider de kurtulursun inş

baharcım dr da bana dediki kist varken hamile kalamzasınki...:uhm:
ama kk da bi çok yazıda kistle kalan olduğunu gördüm kafam iyice karıştıkafam ...çokkarıştı

kızlar bu birazda kistin türüne bağlı basit kistte çoğu dr. tedaviye bile gerek görmüyor ama çikolata yada pkoysa biraz zor gebelik oluşuyor

TEŞKLER CANIM.. ŞUAN BENİM REGLİMİN 8 GÜNÜ .. ATEŞİMİ ÖLÇÜYORUM VE BU SABAH ATEŞİMİN BİRAZ DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜM.. ACABA BEN YUMURTLUYOIRMUYUMKİ BUGÜN??:uhm:

canim 8.gun cok erken bence.olcmeye devam et.zaten ısı ile ne zaman yumurtlayacagın pek anlasılmıyor.yukseldkten yani yumurtladıktan sonra anlayabiliyorsun.sen ona guvenip ilişkiye girmemezlik yapmayerimsenien

evet aslında haklısın canım.. çünkü başka ir belirtim yok şuan yumurtlamyla ilgili.. yumurtlama olucağı zaman az çok hiissediyorum.. kasılarımda ağrı oluyor .. birde sıvıya bakıyorum.. şuan yok gibi .. hakkımızda hayırlısıı.. teşk ler canım::)a.s.

kızlarr burda biyerdede daha okudum aklıma takıldı eğer bilginiz varsa 27.günde yumurtluyorum demiş arkadaş çok geç değilmi böyle olabiliyomu benimde 19.günüm daha yumurtlama olmadı pztsi dr gittim usg de görünmüyo yok yumurta dedi
bende acaba benim yumurtlama problemi
mmi var olmuyo diye düşünüyodum bu arkadaşta 27.günde yumurtluyorum demiş nasıl anladı bilmiyorum ama kafam karıştı yardımcı olursanız çook sevinirimm

merhabala kızlar

ben ovulasyon testi kullanıyorum. gebelik testi gibi idrarla yapılıyor. çift çizgiyi gördüğümde çalışmalara başlıyoruz yanlız ovulasyon testinde çift çizgiyi gördüğümde yumurtlama olmuş anlamına gelmiyor 24-36 saat içinde olacak demek yani ve yumurtladığım zaman feci şekilde hissediyorumkafamçokkarıştı göğüslerim dokunulmayacak derecede acıyor, akıntım başlıyor, halsizlikde cabası. zaten göğüslerim acımaya başladımı aha diyorum geliyor yumurtlam sırnaşık ardından ertesi gün ateşim çıkıyor kızarmaya başlıyorum o zaman bitmiş oluyor herşey. bakalım hala göğüslerim çok acıyor 11 mart benim günümŞeniz umarım gelmez:enbuyukkk:

canım bende 19-20. günler arasında yumurtluyorum adet döngüm 30 gün. dr normal dedi bana. Şeniz:içelim:

canımcım benim adet düzenim yok geç olur genelde şimdi ben nasıl anlıycam yumurtladığımı olmuyo olabilirmi ??

dr bana adetin 21.gününde progesteron testi yaptır yumurtlayıp yumurtlamadığım anlaşılacakmış
offf hepten kafam karıştı

sağol canım yaapeki geç adet olmakta geç yumurtlama oluyor olabilir anlamına gelirmi
?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…