Yumurtlama Olgusu..

Kizlarr Yaa Ne Garip Sorunlar Yaşiyoruz Demi Niye Bizde Normal Değilizz Yaaaaa .......
Allah Büyük Tabii Hepimiz Için Hayirlisi

Anladimm Yumurta Yok Diye Denemeyi Brakmiştik Ozaman Devam Edbilirim :)))))))))) (inşallah Bendeki Sorunda Budur ))

Canim çok çooook Teşekkür Ediyorum Allah Razi Olsun

vallahi bu 14 gün sonra adet gelir durumu biraz bünyeye göre değişiyor. 3 aydır takipdeyim 20. gün yumurtluyorum 30. gün adet oluyorum. yani 10 gün sonra adet oluyorum. dr sorduğumda normal dedi. hormon testlerindede alttan muaynedede bir sorun çıkmadı. biraz bünyeye bağlı birşey ama adet düzensizliği varsa bunun için mutlaka başvurmak gerekli. o zaman problem yaratacak birşeyler çıkabiliyor. özelliklede hormonlara bağlı birşey olabilir. bu yüzden mutlaka tahlil gerekiyor.

arkadaşlar bende erken yumurtluyomm.. gıd gıdakkk:)))))normlade reglim 26 veya 27 günde bir.. aslında 12 veya 13.gün yumurltamam gerek.. ama ben 2 ay önce yaşadığım gebelikde(dış) 10 .gün yumurtladımm.. ısı öçümlerim onmu gösteriyorduu.. ama şuan bilmiyorumm.. reglimin 9.günü ve hala belirtim yok yumurtlamaya dair..bakalım ne zamana gıd gıdaklıcamm:))

samiracığım merhaba,
Ben 1,5 yıllık evliyim.Adetim de 2 ay öncesine kadar hep düzenliydi.Ancak 2 aydır hep 10 gün geçikiyo.Bizde 4 aydır deniyoruz bu ay da 10 gün gecikince çok umutlanmıştık ama gelmi malesef yine olmadı bu ay.senağlama.2 gün sonra doktora gidecem acaba bir sorun mu var neden düzensizleşti.adetin olması yumurtlşamanın gerçekleştiğini belirtir demiştin. offff kafam çok karışık.fisfisfis çok üzülüyorum umarım kötü bişeyler yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…