Yumurtlama kaçırmış olabilir miyim bakabilir misiniz

suyesili1

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
235
92
Merhaba canlarım yardımcı olurmusunuz 5 Mart regli başlangıç 8 De bittis geçen ay yumurtlamayı 16- 17 Şubat'ta gördüm 9-10 ovulasyon yapmadım dün ve bugün yaptım akşamda dün kasıklarım ağrım vardı ovulasyonun rengi koyulasmasi gerekirken siliklesmeye başladı 🙁 Yumurtlamayi mi kaçırdım acaba kizlar bu kadar öne çekilmiş olmaz 😔

Eklentiler

• IMG_20230312_190000.jpg
    IMG_20230312_190000.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20230312_185918.jpg
    IMG_20230312_185918.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 53
Geçen ay gördüm 17.de bu ay 2 gün geç başladım adetten sonra bu kadar erken olmuyacagini düşünerek

Canım yapmaya devam et bende aynı şekilde adet tarihimden emindim ama beklediğim adetten 6 gün önce yumurtladım yani önceki adetin 24. Günü

İki günden bişe olmaz diye düşünüyorum bence kaçırmadın aksatmadan yapmaya devam et
Devam etcam canım bugunde umarım kacirmamisimdir çizgi siliklesmesi beni şüpheye düşürdü bazen yumurtlama olmuyor diye duydum ama 3 aydır yapıyorum yumurtlamadan sonra düşüşü gibi geldi

Canım yapmaya devam et bende aynı şekilde adet tarihimden emindim ama beklediğim adetten 6 gün önce yumurtladım yani önceki adetin 24. Günü
Adet tarihim onur ayın 1 de olacak diye tahmin ediyordum çünkü 27 gün de bir oluyorum insallah görürüm çizgi siliklesiyor bugün bakcam artık

Canım sende de ovulasyon testinde biraz yükselip kırmızılik azalma oldu mu ?
Pik olması lazım yumurtlama için yani iki çizginin de koyu sonra 1 2 güne silikleşiyor o da çatladığını gösteriyor eğer çizgi silikse daha çatlamamıştır pik olan örneği atıyorum

Eklentiler

• 4FE16F5F-0CB2-4D56-93A8-C296EBB32950.png
    4FE16F5F-0CB2-4D56-93A8-C296EBB32950.png
    503,6 KB · Görüntüleme: 43
Ben görmedim adet sonra 2 gün yapmadım ortalarına doğru yumurtlamaya görürüm diye yukarıdaki sizin yumurtlama belli işte ben yumurtlamayı göremeden yumurtlama sonrasındaki gördüm azalmaya başladı yukarıdaki görsellerde bir bakar mısınız ondan kaçırdığımi düşündüm

Ben görmedim adet sonra 2 gün yapmadım ortalarına doğru yumurtlamaya görürüm diye yukarıdaki sizin yumurtlama belli işte ben yumurtlamayı göremeden yumurtlama sonrasındaki gördüm azalmaya başladı yukarıdaki görsellerde bir bakar mısınız ondan kaçırdığımi düşündüm
Adetlerin her zaman düzenli mi ve eğer bu ayı kaçırdıysan diğer ay baştan sona takip et benim 1 yaşında kızım var polikistik överim vardı adetlerim o ara düzenliydi yani mutlaka olurdum bi kaç gün gecikmeyle doktorum adetlerin düzenliyse yumurtluyorsundur dedi ve tedavi yapmadı kızım kendiliğinden oldu o yüzden diğer ay mutlaka düzgün takip et sıvı alımına dikkat ederek hepsini aynı saatte yapmaya çalış benim ikiside koyu olduğu zaman sıvı alımına bile dikkat etmeden çıktı yani yumurtlama varsa mutlaka testte çıkar ertesi gün hatta daha koyuydu sonra silikleşti kendini bu şekilde 2 3 ay takip et eğer yumurtlama göremiyorsan doktora gitmeni tavsiye ederim polikistik var mu

Adetlerin her zaman düzenli mi ve eğer bu ayı kaçırdıysan diğer ay baştan sona takip et benim 1 yaşında kızım var polikistik överim vardı adetlerim o ara düzenliydi yani mutlaka olurdum bi kaç gün gecikmeyle doktorum adetlerin düzenliyse yumurtluyorsundur dedi ve tedavi yapmadı kızım kendiliğinden oldu o yüzden diğer ay mutlaka düzgün takip et sıvı alımına dikkat ederek hepsini aynı saatte yapmaya çalış benim ikiside koyu olduğu zaman sıvı alımına bile dikkat etmeden çıktı yani yumurtlama varsa mutlaka testte çıkar ertesi gün hatta daha koyuydu sonra silikleşti kendini bu şekilde 2 3 ay takip et eğer yumurtlama göremiyorsan doktora gitmeni tavsiye ederim polikistik var mu
1 Nisan batim her ay düzenli arada 1-2 gün gecikme erken gelme normal olduğunu ve sizin de dediğiniz gibi her ay adet olma ile yumurtlama olduğunu biliyordum ama aklımı karıştıran duyduğum bazen yumurtlama olmaz diyorlar dogal olarak yumurtlama olmazsa adette olmaması lazım mantıken sizi nezaman doğal olarak gebe kaldınız ben 6 aydır evliyim çevremde zor diyorlar hemen gebe kalmak en az 1 yıl olduktan sonra gebelik kolaylaşıyor diye bu arada şeffaf akıntım başladı belki de yumurtlama hazırlık yapıyor vücudum o gün test yaptığımda 2 bardak çay içmiştim 🤭

1 Nisan batim her ay düzenli arada 1-2 gün gecikme erken gelme normal olduğunu ve sizin de dediğiniz gibi her ay adet olma ile yumurtlama olduğunu biliyordum ama aklımı karıştıran duyduğum bazen yumurtlama olmaz diyorlar dogal olarak yumurtlama olmazsa adette olmaması lazım mantıken sizi nezaman doğal olarak gebe kaldınız ben 6 aydır evliyim çevremde zor diyorlar hemen gebe kalmak en az 1 yıl olduktan sonra gebelik kolaylaşıyor diye bu arada şeffaf akıntım başladı belki de yumurtlama hazırlık yapıyor vücudum o gün test yaptığımda 2 bardak çay içmiştim 🤭
Olabilir canım daha yeni evlisin kendimi şartlama gerçekten her şey stresten ibaret bende 9. Ay evliyken hamile kaldım hatta tüpümün birisi tıkalı yani daha zordu benim kalmam Allah nasip ettiği zaman oluyor yumurtlamanı takip et gerisini Allah’a bırak 5 ay içinde olmaz doktora gidebilirsin

Her ay üzerine dusmucem diyorum bir bakıyorum düşüyorum 🤭bugün test yaptım iyice soluklasti Allah elbet vardır bir planı hayırlısı olsun 😊 teşekkür ederim haklısınız ❤️🥰

X