Yumurtlama günü

sevim123456

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2024
90
3
35
Arkadaşlar merhaba,
Ben telefon uygulaması kullanıyorum uzun süredir oraya adet tarihlerimi zamanında filan hep girerim size danışmak istediğim konu şu şekilde , takvime göre 19-25 tarihlerinde yumurtlama evresi gözüküyor ve 24 ünüde yumurtlama günü olarak belirtmiş fakat ben 20-21 tarihlerinde uzayan şeffaf akıntı yaşadım buna göre benim yumurtlamam 24 ünden öncemi olmuştur çok merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim

Arkadaşlar merhaba,
Ben telefon uygulaması kullanıyorum uzun süredir oraya adet tarihlerimi zamanında filan hep girerim size danışmak istediğim konu şu şekilde , takvime göre 19-25 tarihlerinde yumurtlama evresi gözüküyor ve 24 ünüde yumurtlama günü olarak belirtmiş fakat ben 20-21 tarihlerinde uzayan şeffaf akıntı yaşadım buna göre benim yumurtlamam 24 ünden öncemi olmuştur çok merak ediyorum bilgi verirseniz sevinirim
Ovulasyon testi kullan bilirsin bende mesela adetten 11 gün sonra yumurtladım uygulamada 14 . Günü yazıyodu adetin 3 gün erken yumurtladım yani

Ovulasyon testi tavsiye ederim hic bir zaman telefonda uygulamaya gore yumurtlamadim teste gore yumurtlamadan 1 2 gun once akintim basladi tam yumurtlama gununde kasik agrim oldu tekrar akintim oldu

X