Yumurtlama dönemi ile ilgili

Prenses3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2022
143
20
26
Arkadaşlar herkese merhaba.Adet bitiminden yaklaşık 1 hafta sonra yumurtlama dönemine girdim.Takvim uygulamasına ve akıntıya göre yumurtlama dönemindeyim fakat normalde yumurtlama döneminde göğsüm ağrımaz.Bu yumurtlama dönemimde göğsümde adete yakinmisim gibi ağrılar var.Bi kaç yerde okudum gebelik belirtisi diyor ama şüpheli bir ilişkim olmadı adet gördükten sonra.Sizce hamile miyimdir adet görmüş olmama rağmen?

Arkadaşlar herkese merhaba.Adet bitiminden yaklaşık 1 hafta sonra yumurtlama dönemine girdim.Takvim uygulamasına ve akıntıya göre yumurtlama dönemindeyim fakat normalde yumurtlama döneminde göğsüm ağrımaz.Bu yumurtlama dönemimde göğsümde adete yakinmisim gibi ağrılar var.Bi kaç yerde okudum gebelik belirtisi diyor ama şüpheli bir ilişkim olmadı adet gördükten sonra.Sizce hamile miyimdir adet görmüş olmama rağmen?
Yunurtlama belirtilerinde göğüs hassasiyeti vardır her ay aynı yumurtlama belirtileri olmaz 😇

Benim bazı yumurtlama dönemlerimde en az adetteki kadar göğüs hassasiyetim oluyor. Hatta adet olana kadar geçmiyor..
Hormonlarla alakalı olduğunu düşünüyorum.
Hamile olduğunuzu sanmıyorum.

Arkadaşlar yok mu baska fikri olan, 6 gün önce prezervatifle ilişkiye girdik yine de içimden çıkıp bosaldi ama ilk kez göğsüm yumurtlama döneminde bu kadar hassaslasti.Boyle bi durumla karşılaşan oldu mu

X