Yumurtlama değerlendirme

Maşallah ya nasıl sabrediyorsun ben 6 gün kala başlamıştım
Çünkü diğer iki ay test yaptım senin gibi erkenden üzülmeye başladımm.
En iyi belirtiii adet gecikmesii sabırla bekliyorum.
Bugün adet olmazsam belki yarın olurum ama ben günü gününe oluyorum bakalım

Çünkü diğer iki ay test yaptım senin gibi erkenden üzülmeye başladımm.
En iyi belirtiii adet gecikmesii sabırla bekliyorum.
Bugün adet olmazsam belki yarın olurum ama ben günü gününe oluyorum bakalım
Haklısın zaten en iyiisini yapıyorsun inşallah olmassın da vardır bebiş

Canımm sen test yaptın mı nerelerdesin
Ben yaptım canım 2 kere erken gebelik yaptım birini öğlen birini sabah ilk idrarla Ama çokta bir şey çıkmadı yani gölge gibi ama ben görmek istediğim için görüyorum gibi bilemedim umudum kırıldı sanırım 2 gün kaldı regl olmama testleri yaptığımda yumurtlamanın 10 ve 11. Günüydü bilmiyorum adet olacak gibi bel ağrılarım var kasiğım batıyor o vajinal batmalar geçti elektirik çarpıyormuş gibi hissettiğim göğüs hassasiyetim de yok öyle şişme vs sanırım bu ayda olmadı halbuki cok umutluydum gene de allahtan ümit kesilmez daha 2 günüm var

Ya canım benimdur bakalım hemen üzülme 10 11 gün geçmiş ama belki de geç döllenme olacaktır bir günde bile testler pozitife dönebiliyor senin için çok dua edicem inşallah güzel haberlerini alırız

Ya canım benimdur bakalım hemen üzülme 10 11 gün geçmiş ama belki de geç döllenme olacaktır bir günde bile testler pozitife dönebiliyor senin için çok dua edicem inşallah güzel haberlerini alırız
Allah razı olsun canım benim alıştım artık 1 yılı geçti deniyoruz bir kere bu güzel duyguyu tattım oda kimyasal oldu 4 gün sonra kanamam geldi zaten her şey nasip sağlıklı ve hayırlısı ne zamansa o zaman olsun bir umut hala bekliyorum ama kısmet sen nasılsın

Allah büyük sevinçler yaşatmadan önce sevdiği kullarını birazcık üzermiş ki sonrasında gelen sevinç onu daha çok mutlu etsin diyesende öyle olacaksın inanıyorum Rabbim en güzelini nasip etsinbende iyiyim canım kalan son testimi de yaptım salı günü kan vericem testlerde çizgi çıksa bile kanda görmeden çok sevinemedim hayırlısı olsun

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

İnşallaaah Rabbim sana nasip edince daha çok mutlu olucam
Allah razı olsun canım benim çok hassasım bu aralar zaten gözlerim sürekli buğulu insan arkadaşlarına böyle rahat açılıp konuşamıyor dertleşemiyor
çünkü bir süre sonra dert anlatmak beni yoruyor dinlemek onları üstünkörü gecistiriveriliyorsun ama bazen hiç tanımadığın biri böyle destek verince anlaşıldığını görünce hem mutlu oluyorsun hem daha çok duygusala bağlıyorsun Allah razı olsun canım benim

Ahh benim çiçeğim yainan ben de öyleyim kimsecikler derdimizi bizden daha iyi anlayamıyor ki elimden geldiğince hep yanındayımmm dertleşmek istersen dinlerim hiç hiç çekinme bu süreçte insan yalnız kalmamalı diye düşünüyorum Allah senden razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…