Yumurtlama değerlendirme

Canım benimde aynı senin gibi oldu çatlamadan önceki günü değerlendirmiştik pik günü maalesef iliski olmadı ama siliklestigi gun oldu iliski bende inşallah tutunur diyorum umarım rabbim hepimize hayırlısını verir hiç riske atmaya gerek yok deneyin bence

Bizde işte piki değerlendiremedik.
Bir gün öncesini ve bugün testimde çatlama gördüm ya bugünü değerlendirdik.
Ayy İnşallah tutar ya hepimizin sağlıklı bir şekilde

Bizde işte piki değerlendiremedik.
Bir gün öncesini ve bugün testimde çatlama gördüm ya bugünü değerlendirdik.
Ayy İnşallah tutar ya hepimizin sağlıklı bir şekilde
Kızlar hayırlı bayramlar ne yaptınız regl günlerimiz yakındı birbirine ben adete 6 gün kala öylesine bi denemek için kaset test yaptım ama koskocaman negatif çarpıldı yüzüme şimdi 4 günüm kaldı hayırlısı inşallah güzel haberler alırız

Canım hayırlı bayramlar inan aklımdan geçtiniz benimde 5 günüm kaldı kurban vs uğraşınca çok yoruldum inanılmaz bel ve kasik ağrım var regl olacak gibi bende bugün kaset test yaptım ama tabi ki hiçbir şey çıkmadı birde 2-3 gündür sanki vajinama böyle iğne batması gibi değilde sızı giriyor anlık sonra geçiyor garip bir şey oluyor nedendir bilmiyorum

Kendini çok yorma ama hassas bir dönemdeyizo sıızı bazen bana da geliyor inşallah bebiştendir testleride erken yaptık galiba ya inşallah pozitife döneriz

Kendini çok yorma ama hassas bir dönemdeyizo sıızı bazen bana da geliyor inşallah bebiştendir testleride erken yaptık galiba ya inşallah pozitife döneriz
İnşallah canım benim hayırlı sağlıklı bebeklerimize kavuşuruz inşallah bazen o kadar yoruluyorum ki belirti ara heveslen umutlan sonra hooop dön başa tepetaklak oluyor her şey çok çok üzülüyorum hakkımızda hayırlısı olsun

Çok haklısın gerçekten garip duygular yaşıyoruz sevinç üzüntü bir arada belirsizlik zaten yoruyor ama inşallah tüm bunlara değecek ve Rabbim bize güzel bir sevinç yaşatacak en güzel vakitte bebişlerimize kavuşucaz amiinn

İnanır mısın test yaptım resmen testin içi dışına çıktı flaşı tuta tuta olsa çıkardı zaten diyorum ahh ahh hiç bilmiyorum bi yandan da daha erken olabilir diyorum

İnanır mısın test yaptım resmen testin içi dışına çıktı flaşı tuta tuta olsa çıkardı zaten diyorum ahh ahh hiçq bilmiyorum bi yandan da daha erken olabilir diyorum
Bende öyleydim ya ben testi ortadan ikiye parçalayıp bir de öyle baktım ama bembeyaz hemen üzülmeyelim negatif çıkıp çıkıp adet günü pozitife dönenleri çok okumuştum inşallah bizimki de pozitife dönecek daha erken canım benim

Hayırlı bayramlarr
Cumartesi adet olmam gerek 2 günüm kaldııı. Hiçbir belirtim yok ne sırt ne bel ağrısı ne karın ağrısı. Bu sabah sanki çok az karnım ağrıyor gibiydi dedim hatta adet olucam galiba diye 2 gün kaldı ya önden belirti veriyor dedim.
Bu ay erkenden test yapmıcam dedim ve yapmadım. Adet olmazsam duruma bakarız

Ayyy maşallah az kalmış ve test yapmayarak iyi dayanmışsıninşallah adet olmazsın da güzel sonuçlar alırsın ya benimde hiç hiç belirtim yok hayırlısı olsun

Ayyy maşallah az kalmış ve test yapmayarak iyi dayanmışsıninşallah adet olmazsın da güzel sonuçlar alırsın ya benimde hiç hiç belirtim yok hayırlısı olsun
köydeyim yanıma testte getirdim ama ne gerek var negatifi görünce üzülücem geziyorum moralimi bozmak istemedim. Adet olmazssak zaten hamileyiz kızlar

köydeyim yanıma testte getirdim ama ne gerek var negatifi görünce üzülücem geziyorum moralimi bozmak istemedim. Adet olmazssak zaten hamileyiz kızlar
En en iyisini yapmışsın ya gerçekten çıkmayınca insanın morali bozuluyorinşallah olmayız da hamiş çıkarız valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…