Yumurtlama değerlendirme

İnşallah 😊benim adetime 4 gün kaldı bekliyorum adete 6 gün kala test yaptım negatifi görüp bir güzel moralimi bozdum İnşallah pozitife döner 😄
İnşallahh🙏
Ben bu ay hiiiç yapmadım. Evde değilim ya belki evde olsam dayanamayıp yapabilirdim😂
Ama bu aydanda ümitli değilim bir daha ne zaman hamile kalırım bilmiyorum🤔

İnşallahh🙏
Ben bu ay hiiiç yapmadım. Evde değilim ya belki evde olsam dayanamayıp yapabilirdim😂
Evet ya insanın evde durdukça test yapası geliyor😄neden ümitli değilsiin öyle düüşünme belki de vardır🥰

Eklentiler

• 20230630_074450.jpg
    20230630_074450.jpg
    149,3 KB · Görüntüleme: 112
Ayyy gözlerimin yaşını siliyordumm gerçekten kalbimden geçtin senle olan mesajlarımızı ararken bildirimin geldi🥹🥹🥹adete 3 gün var ya adet günü geçince kan vereyim dedim bugün gidemem ki çatlicam 🙈🥰
Yok sen şimdiden versen bir şey olmaz hatta belli aralıklarla kan değerine bakacaklar diye biliyorum artışa göre de gebeliğinin değerlendirmesini yapıyorlar sağlıklı veya sağlıksız diye sen hastaneye gidebiliyorum git canım 😍😍ayyy çok merak ediyorummm güzel sonuçlarını bekliyorum

Yok sen şimdiden versen bir şey olmaz hatta belli aralıklarla kan değerine bakacaklar diye biliyorum artışa göre de gebeliğinin değerlendirmesini yapıyorlar sağlıklı veya sağlıksız diye sen hastaneye gidebiliyorum git canım 😍😍ayyy çok merak ediyorummm güzel sonuçlarını bekliyorum
Haklısınn😍geçen ay artı med marka bana yalancı pozitif çıkardı kana koştum negatifti🥹o yüzden tam sevinemedim ama bu da laboquick marka herkes çok memnun ve 5 dakika içinde belirdi 🙈hastaneye de tek gidemem ki eşim polis memuru şu an görevde ancak pazartesiden sonra gidebilirim o zamana kadar artık kıvranıcam galiba 🥹💗çok teşekkür ederim desteğin için😍😍

Haklısınn😍geçen ay artı med marka bana yalancı pozitif çıkardı kana koştum negatifti🥹o yüzden tam sevinemedim ama bu da laboquick marka herkes çok memnun ve 5 dakika içinde belirdi 🙈hastaneye de tek gidemem ki eşim polis memuru şu an görevde ancak pazartesiden sonra gidebilirim o zamana kadar artık kıvranıcam galiba 🥹💗çok teşekkür ederim desteğin için😍😍
Ayy benim eşimde polis 🤣🤣🤣🤣 inanamiyorum gerçekten ya tesadüfün bu kadarı inşallah bende gebeyimdir ama ben senden baya ümitliydim🙈🙈sabah sabah çok mutlu oldumm🥰ayy bunlar çok güzel mutluluklar acaba aksam vaktinde acillerde gebelik testi için kan alımı yapıyorlar mı ben senden daha heyecanlandım valla demek ki baba yüreği hissetmiş eşin sana teste ısrar edip duruyordu😍

Kızlar günaydın adete 3 gün kala eşimin ısrarıyla test yaptım beş dakika içinde silikte olsa çizgi çıktı sizcede var mı ya yoksa görmek istediğimiz için mi gördük biz🙈🥹
Hadi hayırlı olsun testte bariz çizgi görünüyor😘😅
Kan testide verdin mi doğrularsın. Bizide haberdar ett.
Ne zamandır bekliyordun daha önce gebelik felan olmuş muydu.

Kızlar günaydın adete 3 gün kala eşimin ısrarıyla test yaptım beş dakika içinde silikte olsa çizgi çıktı sizcede var mı ya yoksa görmek istediğimiz için mi gördük biz🙈🥹
Canimmmm ayyy hadi hayırlısı olsunnn var vaaaar ay çok sevindimmm darısı bize inşallah 🥰🥰 hemen kan ver ayyy 🥰🥰❤️❤️❤️🥹🥹🥹

İnşallahh🙏
Canım benimde 4 gün var ovulasyon koyulaşmaya başladı acaba diyorum bende de bir şeyler olabilir mi yaaa 🥹🥹

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 119
Ayy benim eşimde polis 🤣🤣🤣🤣 inanamiyorum gerçekten ya tesadüfün bu kadarı inşallah bende gebeyimdir ama ben senden baya ümitliydim🙈🙈sabah sabah çok mutlu oldumm🥰ayy bunlar çok güzel mutluluklar acaba aksam vaktinde acillerde gebelik testi için kan alımı yapıyorlar mı ben senden daha heyecanlandım valla demek ki baba yüreği hissetmiş eşin sana teste ısrar edip duruyordu😍
Aaaa gerçekten tesadüfe bak😍😍çok teşekkür ederim ya akşam gitmeye çalışıcamm sende de çıksa ben daha çok mutluuu olurumm kii😍💗

Hadi hayırlı olsun testte bariz çizgi görünüyor😘😅
Kan testide verdin mi doğrularsın. Bizide haberdar ett.
Ne zamandır bekliyordun daha önce gebelik felan olmuş muydu.
Geçen ay denemiştik ama olmadı eğer varsa bu ilk gebeliğim 🥹inşaallah test doğrudur tabiki haber ederim😍

X