Yumurtamı çatlatmak için ne yapmalıyım?

ebru1987

SeninleDoluRüyadanUyandım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
2.571
18
37
arkadaşlar dün dr gittim 25 mm yumuşum olmuş ilaç kullanamdan takip ediliyo ve bunu çatlatmak istiyorum yani bu ay hamiş kallamk istiyorum yeter artık bu kadar beklediğim bu yumoşu elde etmişken kaçıramam:1closedeyes: bunun için de sizlerin yardımına acil ihtiyacım var bu gün çalışma günümüz :jeyyar: bu yumoşu çatlatmak için ne gibi bir kür hazırlamalıyım kendime yardım ederseniz çok mutlu olurum Şeniz

bana yardım edecek kim se yokmu ????????senağlama

cnm ıncır kürü deneyebılırsın ıcıne havuc ta koyarak sıtyede var arastırırsan goreceksın.. rabbım yar ve yardımcın olsun.. ınsallah hersey yolunda gıder

evet arzudar'ın da dediği gibi bol bol havuç suyu iç ama kendin hazırla ,hazır olmasın.içinede çok az bir tutam tarçın dök öyle iç.hadiii inşallah bu sefer olucak allahın izniyleee...

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür edeim inş bu son denemem olur rabbim bu ay gebeğime bebeğimi veriri

bögürtlen kökü de catlatiomus yumurtayi.
insallah gerek kamaz bir daha ugrasmana bu ay tutmustur

Incir ve havuc suyunun iyi geldigini duymustum.Insallah bu ay catlamistik ve su an hamkilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…