yumurtalık kisti

Bnde doktor konusunsa kararsizim siz hangi dktora oldnuz istanbuldaysa bana ozel mesajdan yazabllrmsniz.cok gecms olsn tekrardn.dktorlar kafami karstrdi kmisi fnksiyonel kst dedi biri hemojik ksit dedi bu dermoid kist diyen var.ben sasrdm kaldm jangine inancagkmi.xaresizim sizin de boylemiydi ultrason resminjz.ozelden bana yazarsaniz cok sevinieim

Peki sizinde boylwmiydi kist ultrason fotonuz var mi elinizde .Cok gecms olsn tekrardan ilk firsatta gidecegjm ozelden mesaj ataniyorum siz atarsaniz ilk cok sevinirim sorucagm sorular varda cok caresizim .

arkadaşlar bende yumurtalık tembelliği vardı sol tarafta çok az bişi.Çocuk için seraphone verdi doktor 4 ay kullan çocuk olmazsa gel dedi.İlk kullanmamdan sonra sağ tarafımda ağrılar başladı neyse ilaçtandır dedim sonraki ayda içtim ve ağrı arttı doktora gittim ilaç nedeni ile 7 cm yumurtalık kistim oldu.İlçatan ötürü olduğu için adetle atılır dedi.Adet oldum bitti kontrole gittim ama 6 cmye düşmüş kaybolmamış.Doğum kontrol hapı verdi. merak ettiğim şey küçülürken bir anda büyümeye başlayabilir mi çünkü ağrılar yine başladı.

Arkadaşlar bende çikolata kisti var ama yanında basit kist çıktı. Çikolata kistim kasigimda batma yapmıyordu ama basit kist çıktığından beri kasigimda oturup kalkarken batma oluyor. Normal mi bu yani basit kist kasikta sancı ya da batma yapar mi

aksatma doktora git bence.benim kistte basit bişi ama yapıyor ağrı batma sancı kasılma vs. büyükken daha çok yapıyordu küçülünce azaldı.bu tip şeylerde doktoruna kesin görün.

aksatma doktora git bence.benim kistte basit bişi ama yapıyor ağrı batma sancı kasılma vs. büyükken daha çok yapıyordu küçülünce azaldı.bu tip şeylerde doktoruna kesin görün.
Teşekkürler canım Dr a gittim zaten o dedi basit kist oluşmuş ama kendiliğinden geçer bi süre ilaç vermiyorum dedi. Çocuk istiyoruz çünkü. Batmalarim baya geçti sayılır arada kasiklarimda usutmusum gibi ağrı oluyor sadece kısa süreli ama çikolata kistinden de olabilir. Umarım kuculmustur

inşallah canım ya çikolata kistini pek bilmiyorum ama benim ki gibi kistler adet ile atılıyormuş.Soğan suyu içim dedim 15 gün bir hafta sonra tatile çıkınca oda yattı.Adet olmayı bekliyorum hormon tahlili ve kist erimiş mi diye :) İnşallah tüm isteyenler çocuk sahibi olur.Bende istiyom ama nasip

Ben de dün akşam soğan suyuna başladım inşallah faydasını görürüz. Ben aslında adet oldum bu ay ama rahim duvarım dökülmemis kistten dolayı dedi Dr. Kanamam 10 gün sürdü bi ilaç verdi kanamami kesti 10 gün sonra ilaç bitince bidaha adet olacaksın gel hormonlarına bakalım dedi. Hayırlısı inşallah. Geçmiş olsun sana da canim

allah şifa versin :) inşallah hepsi geçecek benimde 7 cm di adette 1 cm gitmişti soğan suyu içtim bi kaç gün ağrı artınca dedim doktora gidim gittim ki 3 günde 6 cm 5cm düşmüştü ki adetle atılır diyorduk nasip artık

Ya bende hep hayal ederdım bebegım in resimini alıcam dıye ama ıkı adet yumurta kıstı resmî aldım doktora dedım hıc böyle hayal etmemıstım dıye güldü sabır dedı suan bebek tedavsıı durdu kıstlerı yoketmek ıcın Doğum kontrol kullanıcam herseyın hayrlısı

Cnm kotu geldi derken kanser mi cikti
Kemoterapi vermediler mi kanser se

Canım merhaba bende aynı ameliyatı olucam ve sana sormam gereken birkaç sorum var lütfen fönüş yapabilir misin bana

Herkese selam kızlar benim 1 aydan fazla adetim geçti midem bulanıyor basın ağrıyor kendimi çok yorgün hissediyorum göğüslerinde ağrılar var arada basim dönüyor söylemesi ayıptır ama sık idrale çıkıyorum vajina bölgede ağrılar giriyor karnima ağrılar giriyor ben 2 defa test yaptı biri geçmiş cuma biride bu gün ama negatif çıktı çıktı gec donlenme olabilir mi diye dusunuyordum ama bikaç arkadaş dedi ki yumurta tist olabilir dedi yani kist olduğunda böyle mi belirleniyor eğer siz biliyorsanız bana yardimci olurmusunuz rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…