Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Sevgili Alyaliya, geç cevapladığım için öncelikle kusura bakmayın.
1 haftadır memleketteydim. Bilgisayar almamıştım yanıma. Forumu o sebeple takip edemedim.
Prolin değeri yüksek hangi bal var demişsiniz. İnternette araştırdığımda munzur balını baya ciddi yüksek değerde olduğunu yazmışlar.
500 gramı 325 tl diye yazmışlar.
Başka var mı diye baktım ama aklımda yok şu an. Google'dan araştırınca çıkar bence.
Önemli değil rica ederim.Evet ben de sizden sonra baya inceledim. Ama maşallah baya pahalılar.Zaten takviyeye ayda bin lira gidiyor balı da yemeyeyim dedim 😂

Arkadaşlar bende cuma günü prp yaptirdim.acıbadem maslakta.yiğit hoca yaptı.benim hiç yumurtam yok 40 yasindayim.climen ile adet görüyorum.9 yıl önce yine bülent tırasta tüp bebek yapmıştım ama olmadı.sonra 4 ay once hakan coksuere gittim yumurtan yok dedi.zaten çok ilgisiz git prp yaptir gel.nerde yapayım dedim diz ve bel fitigina prp yapan bir yere yonlendirdi beni.yani bizim derdimizden anlamayacak bir hastaneye gitmedim tabiki.kendisi çıkıp televizyonda prp yaptim kök hücre yaptim diye söylüyor ama değil kendisinin bulunduğu diyarlife hastanesinde dicle üniversitesinde bunu yapabilecek bir labratubar yok.O yüzden tavsiye etmiyorimda güvenmiyorimda.eger maddi durumunuz el veriyorsa Acibademe gidin yada prp yapan farkli bir merkeze.en azından paranizla rezil olmazsınız.doktorum 2 ay sonra kontrole çağırdı.kontrole gidinceye kadarda vitamin takviyeleri önerdi.kullanıyorum.gelişmeleri yazarım burdan.en azından gerçekleri söylüyorlar prp iyi gelebilir olumlu sonuç alabilirizde almayabilirizde.bu bir tedavi sonuçta.ilerde keşke onuda yaptirsaydik demeyelim

Arkadaşlar bende cuma günü prp yaptirdim.acıbadem maslakta.yiğit hoca yaptı.benim hiç yumurtam yok 40 yasindayim.climen ile adet görüyorum.9 yıl önce yine bülent tırasta tüp bebek yapmıştım ama olmadı.sonra 4 ay once hakan coksuere gittim yumurtan yok dedi.zaten çok ilgisiz git prp yaptir gel.nerde yapayım dedim diz ve bel fitigina prp yapan bir yere yonlendirdi beni.yani bizim derdimizden anlamayacak bir hastaneye gitmedim tabiki.kendisi çıkıp televizyonda prp yaptim kök hücre yaptim diye söylüyor ama değil kendisinin bulunduğu diyarlife hastanesinde dicle üniversitesinde bunu yapabilecek bir labratubar yok.O yüzden tavsiye etmiyorimda güvenmiyorimda.eger maddi durumunuz el veriyorsa Acibademe gidin yada prp yapan farkli bir merkeze.en azından paranizla rezil olmazsınız.doktorum 2 ay sonra kontrole çağırdı.kontrole gidinceye kadarda vitamin takviyeleri önerdi.kullanıyorum.gelişmeleri yazarım burdan.en azından gerçekleri söylüyorlar prp iyi gelebilir olumlu sonuç alabilirizde almayabilirizde.bu bir tedavi sonuçta.ilerde keşke onuda yaptirsaydik demeyelim
Hangi takviyeleri verfi canim.Benim doktorum kur seklinde vermiş

Merhaba arkadaşlar ben Nisan ayında
Merhaba siteyi bende uzun süredir takip edenlerdenim. Buradaki herkesin işini Allah rast getirsin. Bizimde ilk tüp bebek denememiz. Bugün ikinci kez yumurta toplama işlemi yapıldı ama boş çıktı:KK43: Bülent hoca prp önerdi bize de yaptırıp yaptırmamakta çok kararsız kaldık. Ama klinikte tanıştığım ve yalnızca 1 yumurtası olduğu için Bülent hocaya prp yaptıran arkadaşın dün 5 yumurtası olmuş ve 5ini toplamışlar. Daha önce başkasındanda prp den sonra normal hamile kaldığını duydum. Yine de ya bende işe yaramazsa diye çok korkuyorum
Merhaba arkadaşlar Nisan ayında Prp yaptırmıştım. 2 ay sonra Haziran da yani kontrole gittiğimde yumurtaların artmıştı 4 sağda 4 solda ayrıca geriden gelen küçük yumurtalarda vardı. 1 ay daha beklemek istediğimizi söylemiştik belki normal yolla olur düşüncesiyle ama olmadı:p 3 gün önce ki kontrolümde sağda 10 solda 7 yumurta görüldü😍💃🏼 Yiğit hoca bile şaşırdı ne mükemmel sonuç diye:) yaptırmak isteyen yada yapan arkadaşların içi rahatlasın die haber vermek istedim sizlere de:) İnşallah kaliteli dolu yumurtalardır🙏🏻🙏🏻 Bugün kontrolüm var bakalım artık🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️

Merhaba arkadaşlar ben Nisan ayında

Merhaba arkadaşlar Nisan ayında Prp yaptırmıştım. 2 ay sonra Haziran da yani kontrole gittiğimde yumurtaların artmıştı 4 sağda 4 solda ayrıca geriden gelen küçük yumurtalarda vardı. 1 ay daha beklemek istediğimizi söylemiştik belki normal yolla olur düşüncesiyle ama olmadı:p 3 gün önce ki kontrolümde sağda 10 solda 7 yumurta görüldü😍💃🏼 Yiğit hoca bile şaşırdı ne mükemmel sonuç diye:) yaptırmak isteyen yada yapan arkadaşların içi rahatlasın die haber vermek istedim sizlere de:) İnşallah kaliteli dolu yumurtalardır🙏🏻🙏🏻 Bugün kontrolüm var bakalım artık🙋🏼‍♀️🙋🏼‍♀️

Öncelikle sizin adiniza cok sevindim.Yasiniz kac acaba ? Aylardir takip.ettigimde anladigim sey su yas erkense ve yumurta yoksa prp denemeye deger ama benim gibi 40 yas ustü ve azda olsa yumurtasi olan icin kendim adina asla önermiyorum sadece vakit kaybi ama insanin umudu ve annelik özlemi herseyi yaptiriyor o yuzden sadece vakit kaybini göze alsinlar o kadar.

Kızlar bugün kan verdim betahcg 5.2 çıktı doktorun biri 1 hafta bekleyelim dedi biri negatif dedi kafam karıştı

Öncelikle sizin adiniza cok sevindim.Yasiniz kac acaba ? Aylardir takip.ettigimde anladigim sey su yas erkense ve yumurta yoksa prp denemeye deger ama benim gibi 40 yas ustü ve azda olsa yumurtasi olan icin kendim adina asla önermiyorum sadece vakit kaybi ama insanin umudu ve annelik özlemi herseyi yaptiriyor o yuzden sadece vakit kaybini göze alsinlar o kadar.
neden 40 yaş üstüne önermiyor ve bu kadar umutsuz konuşuyorsunuz? ben de 45 yaşındayım ve prp yaptırmayı düşünüyordum.

Prp yi kendisi yapıyor hakan bey ben geçen ay yaptırdım anlamadım nasıl iş bu bende ilgisini pek beğenmedim hatta bu iş ilk o yapmış diye ona gitmiştim 4500 liraya yaptı hatta benimle beraber yaptıran bir arkadaş daha vardi bir çok kişi daha var hakan beye yaptıran bu formda

neden 40 yaş üstüne önermiyor ve bu kadar umutsuz konuşuyorsunuz? ben de 45 yaşındayım ve prp yaptırmayı düşünüyordum.
Bencede.bende 40 yasındayım.prp yaptırsakta yaptirmasakta zaman kaybediyoruz zaten.en azından ilerde keşke dememek için denemeye değer diyorum.umutsuz olmayalım.pozitif düşünelim sonucumuzda pozitif olsun

benim yasin 41 olacak bende ilaçsız olamıyorum yasin daha genç sakin umutsuz olma
Konu dikkatimi çekti yazıyı okudum bende 38 yaşındayım siz adet göremediğinizi söylemişsiniz bende ikini evliliğim ilk evliliğimde çok demedim uğraştım şuan yeni evliyim tekrar düşünüyorum fakat Kıbrıs’ta ne bileyim yumurta donüsyonu vs gibi yöntemler var bu şekilde tedavi düşünmezmisiniz benimde yumurtalık larımda sorun bakalım uzun zaman oldu doktor ne diyecek

Bu kadar umutsuz konusmami mi? Sadece yasadiklarimizi paylasiyoruz profilime girip yazdiklarimi okursaniz iyi olur ne demek istediğimi anlarsiniz kimseye umutsuz konusmuyiruz prp sonrasi 7 arkadas 40 yas ustü ayni sorunları yasadik dile getirdik burda suclarcasina konusuyorsunuz hepimiz anne olmaya calisiyoruz fikirlerimizi paylasiyoruz yaptirmayin mi diyoruz

Bu kadar umutsuz konusmami mi? Sadece yasadiklarimizi paylasiyoruz profilime girip yazdiklarimi okursaniz iyi olur ne demek istediğimi anlarsiniz kimseye umutsuz konusmuyiruz prp sonrasi 7 arkadas 40 yas ustü ayni sorunları yasadik dile getirdik burda suclarcasina konusuyorsunuz hepimiz anne olmaya calisiyoruz fikirlerimizi paylasiyoruz yaptirmayin mi diyoruz
suçlarcasına konuşmuyorum dikkatli okusaydınız eğer size nedenini sorduğumu anlamış olmanız gerekirdi prp işlemini daha önceden yaptırmış biri olarak tecrübelerinizi önem verdiğim için sormuştum.

4 ay önce bende hakan hocaya gittim prp yaptırdım bana çok ilgi ve alakalı geldi.

Bencede.bende 40 yasındayım.prp yaptırsakta yaptirmasakta zaman kaybediyoruz zaten.en azından ilerde keşke dememek için denemeye değer diyorum.umutsuz olmayalım.pozitif düşünelim sonucumuzda pozitif olsun
Bende 40 yasindayim.prp yaptirdiktan sonra normal yolla hamile kaldim.
Ümidinizi kaybetmeyin lütfen.rabbim isterse olur

bayanlar merhaba, bende 15 gün önce yaptırdım prp. 28 yaşındayım 4 yıldır menapozdayım. bakalım 2. adette gıdıcem inş olumlu sonuçlar alırız hepımız. tek umudum bu :KK43: ayrıca hiç yumurtam cıkmıyor 1 tane bile yok :KK43:
Sizin durumunuz ne oldu acaba çok merak ettim bende aynı durumdayım lütfen cvp verin

Merhaba hanımlar ben 43 yaşındayım 1 yıldan fazladır adet görmüyorum menapoz dediler 24 mayısta Yiğit hoca da prp işlemi yaptırdım ve hala adet olamadim yarın kontrole gidicem Rabbim musade etsede yumurta oluşmuş olsa çabalarımız boşa çıkmaz inşallah

X