Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Prp yaptıracaklar büyük hastanelerde boşuna binlerce lira ödemeyin bence arkadaşlar.
Balıkesirdeyim bugün Prf.Dr. Ertan Adalı hocam bana da bu yöntemi önerince internette şöyle bir araştırayım dedim sizlerin bahsettiği fiyatları duyunca şok oldum açıkcası. Aynı işlem 5.00-7.00 tllere kadar çıkıyor.
Bana kendisinin söylediği fiyat 500 tl idi 200 tl de muayene ücreti hatta 20 gün içinde gelince onu bile almıyor... Çok paralar döküyoruz gerçekten bence aynı işlemi çok faiş fiyatlara yaptırmayın derim. İki farklı yerde Fulya acı badem be brüksel olmak üzere toplamda 6 kez tüp bebek deneyimi olan biri olarak söylüyorum.
Belki fiyat bilgisi ücretten dolayı işlemi yaptıramayanlara örnek olur diye özellikle paylaşmak istedim :)

bende bülent beye gitmek istiyordum. sevindim prp den sonra yumurta oluşmasına. inşallah kendiliğinden olur. paramı ayarladıktan sonra gideceğim.5000 tl mi tutuyor işlem daha mi fazla
Canım benim balıkesirde aynı işlemi prf.ertan adalıya 500 tl ye yaptıracağım aynı işleme neden daha fazla ödeyesiniz. Yakındaysanız balıkesirden kendisinden bilgi alın derim. O kadar çok paralar dökülüyor ki bu işlemler için çok üzülüyorum umarım bi fikir olur ...

malatyada yaptırmaya karar verdim 1500 tl. 1 hafta ya kadar yaptıracağım.balıkesir uzak yoksa oraya gelip yaptırırım.

Amin amin canım inşallah.yanş etkisi olur mu bilemem takviye alıyorum spor yapıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum kilo da verdim gerçi fazla kilom yoktu ama elimden bunlar geliyor inşallah işe yarar
emin olunki yarıyor. takviyeler çok önemli kullanıyor musunuz bilmiyorum ama arı sütünü de kullanın. inşallah hayırlısıyla da yavrunuzu kucağınıza alırsınız.

emin olunki yarıyor. takviyeler çok önemli kullanıyor musunuz bilmiyorum ama arı sütünü de kullanın. inşallah hayırlısıyla da yavrunuzu kucağınıza alırsınız.
Amin inşallah Allah razı olsun omepaq10 ve imprly kullanıyorum arısütü de kullandım bir süre

Herkese merhaba.

Prp ile ilgili araştırma yaparken bu forum sayfasını buldum. Bir süredir okuyordum. Benim sorunum rahmimin çok ince olması, kalınlaşmaması. Doktorum en son bunu da denememizi tavsiye etti. Geçtiğimiz 20 Nisan'da yapıldı. Regl olduğumdan beri de transfer için ilaçlarımı kullanıyorum.

Benim nacizane buradan prp yaptıracaklara bir tavsiye olacak. Prp evet sizin yumurta sayınızı artırabilir ancak önemli olan KALİTELİ YUMURTADIR. 1 tane ''sağlıklı yumurta'' 10 tane kalitesiz yumurtadan iyidir. O sebeple yumurtanızın DNA hasarını azaltmak ve kalitesini yükseltmek için en az 3 regl dönemi vitamin takviyesi kullanmanız gerekir. Bunu kendi doktorum söylemişti. Benim 5. güne ulaşamayan embriyolarım vardı. Nasıl psikolojimin bozulduğunu ve ağladığımı sanırım anlatmama gerek yok. Hepimiz bu duyguları yaşıyoruz eminim. O sebeple lütfen araştırın ve olabildiğince gıda tavsiyesi alın. Yumurta sayınızdan öte, kalitesi herşeyden önemli. Bunu doktorlardan duyduğum için sçylüyorum.

Bende Bülent beye gittim prp önerdi
İmpryl
Omepa Q10
Ve biesteron haplarını verdiler kullanan varmı.?
Ben impryl kullandım. Yumurtanın DNA hasarını azaltmak ve kaliteli yumurta elde edebilmek için 3 ay kullandım. Bunun yanında ben bir çok gıda takviyesi de kullandım. Bunlardan biri de Koenzin QH. İmpryl'in faydasını gördüm ve ilk yumurta toplama da çok şükür 1 tane genetik olarak sağlıklı embriyomuz oldu.

Ben de imprly ve omepaq10 kullanıyorum bunları okudukça umutlanıyorum :)

Balıkesir de ki prf dr ertan adalı ya whatsap nosu ile 0 532 064 14 85 ulaştım duru anlatan bir msj yazdım prp işlemi yapmıyorlarmış. Bizler için durum zaten zor lütfen kayda değer olmayan bilgilerle bizleri daha da zorlamayınız.

Hanimlar bugun kontrole gittim ve prp oncesi 2 tane yumurtam varken .prp sonrasi 6 yumurta olmus.4 tanesi iyi 2 tanesi ufak dedi dr.um.tup bebek tedavisine basladik bugun.havuz yontemi yapacaklarmis.bu ay toplancak bir kez.temmuzda 2. Kez toplanacak
Harikaa. Süper bi haber. İnşallah sağlıklı yumoşlar olur canım. Doktorunuz kimdi. Prp ne zaman yapılmıştı? ben de on gün önce yaptırdım. iki ay sonra başlicam tedaviye

canım çok doğru söylüyorsun istanbulda yaptıracaklar içinde bahçeci alternatif olabilir 1500 ordada fiyaı çünkü prpnin. B Bjk10
merhaba hanımlar..forumu baştan sona okuyup herkesin tecrübesinden nemalandım. umudumuz daim olsun ve hakkımızda her daim hayırlısı olsun..
bu ücret eşitsizliği ile ilgili küçük bir detay vermek için yazıyorum..işlemi daha hesaplı uygulayan yerler bu konuda deneyim kazanmak ve başarı ya da başarısızlık oranına dair bir veri tabanı oluşturmak için böyle bir politika uyguluyor olabilirler..500 e ya da 1500 e yaptırıp ta devamında destek veya bilgi birikiminden mahrum kalmak ne kadar doğru bilemedim..kafasını karıştırdığım arkadaşlar varsa hepsinden özür diliyorum ama bunu da gözönünde bulundurmak gerek diye düşünüyorum..

Hanimlar bugun kontrole gittim ve prp oncesi 2 tane yumurtam varken .prp sonrasi 6 yumurta olmus.4 tanesi iyi 2 tanesi ufak dedi dr.um.tup bebek tedavisine basladik bugun.havuz yontemi yapacaklarmis.bu ay toplancak bir kez.temmuzda 2. Kez toplanacak
Evet nerede yaptırdınız bende merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…