Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Hımm anladım canım.tam içeriğini bilmiyordum teşekkür ederim bilgilendirme için. Benim için İstanbul da çok zorlayıcı ama gerekirse şartları zorluycam tabi
Rica ederim canım ne demek :) Benim içinde çok zorlayıcı 12 kez tüp bebek denemem oldu ama kaliteli yumurta elde edmediğimiz için transfere gidemedik hiç bir kaç ay önce fsh.5 amh 0.57 idi. Velhasıl maddi olarakta aşırı yorulduk. Manevi boyutu çook ayrı zaten.. Fiyat araştırması yapıyorum ama uygun olsun derkende eksik tedavi görmek istemiyorum kafamda birsürü soru. yardıımmm

sende haklısın matmazel ama rabbim ol dedikten sonra düşük fiyata da yapılsa olur inşallah canım.tabiki düşün öyle karar verirsin.

Be
Gerçekten bende aynı kararsızlığı yaşıyorum. İnşallah bu yöntem hepimize şifa olur da hepimiz hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alırız

sende haklısın matmazel ama rabbim ol dedikten sonra düşük fiyata da yapılsa olur inşallah canım.tabiki düşün öyle karar verirsin.
ben çok olumsuzluk yaşadım yaşadım 12 tüp bebek ne demek ne hayak kırıklıkları.. Üstelik şehirdışında tedavi gördüm orda kaldım iki kelimeye sığmaz yani yaşadıklarım.. Şimdi uygun diye başka yere yaptırsam ve olumsuz olsa Bülent Tıraş'a yaptırmadım o yüzden olmadı diye içim içimi yiycek. Daha fazla olumsuzluğu da kaldıracak psikolojide değilim. Ama fiyatı da çook of.

Be

Gerçekten bende aynı kararsızlığı yaşıyorum. İnşallah bu yöntem hepimize şifa olur da hepimiz hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza alırız
inşallah canım inşallah
Sen ne düşünüyorsun neresi daha çok kafana yatıyor ?

inşallah canım inşallah
Sen ne düşünüyorsun neresi daha çok kafana yatıyor ?
Bende Eskişehir acıbademle görüştüm orası yapıyormuş. Bülent Tıraşında asistanıyla görüştüm ama arkadaşın dediği gibi muayeneye çağırıyorlar 650 muayene ücreti sonra doktor karar verecekmiş. Ben İzmir de yaşıyorum gel git çok zor olacak.ama dediğiniz gibi işin ehli de o mu acaba diye düşünüyorum. Kafam da deli sorular

haklısın canım bende senin kadar tüp bebek yaptıramasam da 14 sene çok uğraştım.yumurta görülmediği için fsh çok 60 larda yüksek amh düşük 0.01.kesinlikle yaşananlar buralara sığmaz dediğin gibi.bülent hocam çok pahalı yapıyor tüp bebek işlemini biz karşılayamayız onun için 1 kere tüp bebek yaptıralım dedik malatyada 1 yumurta gelişti içi boş tabiki sonuç hüsran

ne kadara yapıyorlar mış eskişehir acıbadem canım söyler misin

hakan çoksüerden çok mu şikayet var demek ben de ona gitmeyi düşünüyordum instagram sitesinde sürekli zor vakalarda başarılı olduğuna dair fotoğraflar var demekki iyice araştırmak gerekiyor

hakan çoksüerden çok mu şikayet var demek ben de ona gitmeyi düşünüyordum instagram sitesinde sürekli zor vakalarda başarılı olduğuna dair fotoğraflar var demekki iyice araştırmak gerekiyor

ben Gaziantep'te oturuyorum. Diyarbakır bana daha yakın maliyet olarakta daha uygun. Ama kötü yorum çoktu kk'de.
İnstagramda da iyi reklam yapıyor ama çoğu fotoğraflar yoruma kapalıydı. Hakan Çoksüer diye iki hesap var diğerindeki fotoğraflara baktım altındaki yorumlarda baya şikayet vardı. bilmiyorum herkesin kendi tercihi tabi. Benim için daha avantajlıydı ama riske atıpta 'ya birde bunu deneyeyim' diyemem o yüzden iyi araştırıyorum. prp yaptırıp memnun olan varsa yazabilir mi lütfen

Prp bulent tiras da yaptirdim.ikinci regl bekleniyor nisan sonu daha net bilgi paylasabilirim sizinle.ama bu surecte ogrendigim prp yaptirip 7spontan gebelik elde edildigi,4 tanesinin gebeliginin devam ettigi yonunde.hoca prp sansi olarak %20 veriyor.donup dolasip ayni noktaya geliyoruz,Allah ol derse oluyor,prp -doktor-tedavi vesile.:)

İnşallah güzel haberler veririsin bize
Bülent Bey bende de ağır basıyor sanırım oraya gelicem. Adetin kaçıncı günü yapıyorlar işlemi ?
Doğal gebelik gibi büyük mucizeler beklemiyorum ama tedavilerden sağlıklı çocuğum olsun oda yeter

Malatya'da nerde yaptırdınız acaba ben de yaptıracağım da malatyada

Arkadaşlar merhaba;
Prp yaptırmayı bende düşünüyorum..Prp işlemi için önemli olan makinelerdr.En iyi kaliteli makine kimsedeyse ona yaptırmak daha anlamlı.Çünkü tormbitselerimizi ayrıştıracak makinenin de kaliteli olması gerekiyor.Ve elde eldilen kanın rahime en uygun yerlerine enjekte edilmesi gerekiyor.Evet Bülent Hoca'dan sonra herkes prp yapmaya başladı.Acaba yapan diğer hastanelerde gerekli eğitimi aldılarmı.Karar vermek çok zor.Maliyetler arasındaki fark bayağı var.Nasıl çıkılacak bu işin içinden gerçekten bende bilemiyorum.

üzgünüm yaptırdığım meskez kapandı fethiye ersan tüp bebek merkezi idi. malatyada doğu fertil tüp bebek merkezine de gitmiştim orası da iyi siz malatya da mısınız.

üzgünüm yaptırdığım meskez kapandı fethiye ersan tüp bebek merkezi idi. malatyada doğu fertil tüp bebek merkezine de gitmiştim orası da iyi siz malatya da mısınız.
Evet malatyadayım doğu fertilde düşünüyorum ben de yazın siz de mi Malatya'da yaşıyorsunuz

Diyarbakır'da bahçeciye gitme derim hakan hocaya gitmedim de bahçeci hiç tavsiye etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…