Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

İnşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşursun canım buradan muhakkak bana da bilgi verirsen sevinirim. birde cem hocanın hastaya yaklaşımı nasıl
İnşallah canım hepimiz kavuşuruz gelişme olursa tabiki yazarım ben şuan yüzyıl hastanesinde serap hocada devam ediyorum prpyi de o yaptı

Merhaba, ben de İzmir'de yaşıyorum burada 3 kere tüp bebek tedavisi gördüm fakat üçünde de boş yumurta çıktı, Cem fıçıcıoğlu'na gitmeyi düşünüyorum siz tavsiye edermisiniz

iyi yapmışsınız canım bekleyin bir müddet daha inşallah bir mucize olur ve kucağına alirsin

yeni gördüm yazdığınızı kusura bakmayın. Hakan Çoksüeri araştırıyordum ama olumsuz çok fazla yorum okudum vazgeçtim o yüzden. Hakan çoksüer yazsanız foruma çıkıyor zaten. şimdi Bahçeci'yi araştırıyorum

önemli değil.☺bence de iyi yapmışsınız vazgeçtiğinize.bende hakan hocayı olumlu bulmadım.ben ankarada prf doktor nuray bozkurt var ona prp yaptırmak istiyorum. inşallah hakkımızdan hayırlısı. birgün öyle bir mucize çıkar ki herkes kendi yumurtası ile hamile kalır

Amiin bu yöntem çare olur inşallah
Prp yi anlatan ilk uygulayan tv de açıklayan Bülent Tıraş diye okuyorum çoğu topikte. Fiyatı da bariz farklı. Diğerlerine gitmeyip Bülent Tıraşa gitmeye bariz farkı vermeye değer mi acaba yorumu olan var mııı kafam çok karıştı

aslında ben ilk duyduğum andan itibaren bülent hoca ya gitmek istiyordum aradım konuştum. muayene bir kereye mahsus 650 dediler. prp de 5000 tl dediler. tabiki maddi durumu iyi olmayan zamanla yıpranan biz için çok geldi ankarayi aradım herşey dahil 3000 tl dediler prp için canım

Bende aynı kafa karışıklığını yaşıyorum. Aslında mantığı belli olan bir uygulama ama yinede kararsızım

Evet başka merkezlere göre 2 katı oluyor zaten çok paralar harcıyoruz bu süreçte

Evet başka merkezlere göre 2 katı oluyor zaten çok paralar harcıyoruz bu süreçte
aynen canım. birazda işi ticarete dökenler var çok paralar harcıyoruz.işlem aynı gelen ayrıştırıcı testler de aynı fiyat farkı var nasıl oluyorsa.rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize.

İnşaallah vitaminler arı sütleri o bu derken zaten çok paralar harcıyoruz. İnşallah Allah emeklerimizin karşılığını verir. Hepimiz hayırlısıyla evlat sahibi oluruz

Bende aynı kafa karışıklığını yaşıyorum. Aslında mantığı belli olan bir uygulama ama yinede kararsızım
Canım bu prp işlemi yüz estetiği için de kullanılıyor biliyorsundur. Yüz için olanı bana şöyle açıkladı bi arkadaşım: Kimisi kanından alıyor trombolisti, kelebek iğnelerle yüze delikler açarak şırınga ediyor. Kimisi trombolistin içine başka şeyler koyuyor. Bi makinası var ucunda 50 tane fln iğne anında yüzüne delikler açıp enjekte ediyor. Kimisi aynı zamanda radyofrekansı da veriyor yüzüne altın iğneyle o yüzden fiyatlar değişiyor.

Şimdi böyle düşününce PRP işlemini de Bülent Tıraş ilk yapan olduğu için o mantıklı geliyor yok herkesin aynı yaptığı bir işlemse neden iki katı vereyim Bahçeci'ye yaptırırım diyorum

650 nedir yaa bir muayene için
Beni tek düşündüren şey prp de aynı işlemi mi yapıyor tüm doktorlar

Hımm anladım canım.tam içeriğini bilmiyordum teşekkür ederim bilgilendirme için. Benim için İstanbul da çok zorlayıcı ama gerekirse şartları zorluycam tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…