Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Evet polikistikliyim ama adet zamanım hormonlarım her şey normal yumurtaların yarısı boş çıkıyor döllenen de ilerlemiyor yani yüksek olması da iyi değil bunun :) ben doğudayım buradaki tüp bebek doktorum yapacak hücreler yumurtlarına iyi gelebilir dedi deneyeceğim bakalım

İnşallah olumlu etkisi olur

prp ve hiperbarik oksijen tedavisi gördükten sonramı yine boş yumurta çıktı sizden. ben 42 yaşında geç bir evlilik yaptım 3 senedir uğraşıyorum tüp bebek tedavisi ile eşimde yurtdışında çalışıyor sürekli bir arada değiliz kendimce bir ümit peşindeyim ve peş peşe 3 kere boş yumurta çıkınca açıkçası ümitlenmiştim prp ve hiperbarik oksijen tedavisinden. sizde cem fıçıcıoğlundamı tedavi görüyorsunuz

Yok yok hayır yanlış anlatmış olabilirim geçtiğimiz cuma günü prp yapıldı bana eş zamanlı olarakta halihazırda olan yumurtam toplandı :) bundan sonrası için bekleyip görücez doktor iki ay beklemek gerekiyor dedi umarım faydası olur çok yumurtadan ziyade çıkan bir Yumurta dolu ve kaliteli olsa ona da şükür:)

işte ben de tam olarak bunu anlamak istiyorum. size geçen cuma günü prp yapıldı ve yumurtanız toplandı ve bu yumurtada boş değil dolu çıktı değil mi doğrumu anlamışım

işte ben de tam olarak bunu anlamak istiyorum. size geçen cuma günü prp yapıldı ve yumurtanız toplandı ve bu yumurtada boş değil dolu çıktı değil mi doğrumu anlamışım
Yok hayır prp yapıldığı gün toplanan yumurtam boş çıktı bundan sonrası için beklemedeyim bende umarım faydası olur dolu ve kaliteli çıkar.

Merhaba arkadaşlar, bu konuyu arkadaşım için takip ediyorum, ona da belki prp yapılacak, sonuç alan oldu mu şimdiye kadar? Özellikle macbethx sizi merak ediyorum?
Sizlere umut olmak isterdim ama benim durum her geçen gün biraz daha karmaşıklaşıyor.Beta hcg 18.000 di Pazar günü,en son boş gebelik denilerek kürtaj kararı verilmişti,dün kürtajdan önce dosyanın tamamlanması için Radyolojiye ultrasona gönderdiler,oradaki doktor 6+3 günlük embriyo,kardiyak aktivite negatif diye rapor yazmış,diğer doktor da şaşırdı ama kese düzensiz zaten yine de yapalım dedi.Bizim yine kafamız karıştı,vazgeçerek çıktık,sonra 2 doktora daha gittik,onlarda yine ümitsiz konuştu,biz her ihtimale karşı 1 hafta daha beklemeye karar verdik ama umudum kalmadı artık ne yazıkki...

Keşke her şey güzel gitseydi, ama Allahtan ümit kesilmez. Beklemekle doğru karar vermişsiniz bence, en azından daha sonra "acaba" demezsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun, İnşAllah buraya bir gün sevindirici haberlerinizi de yazarsınız.

Merhaba
Bahçeci nin hangi Şubesi ile görüştünüz acaba? 1500 tl cok uygun diğer hastaneler 4500 5000 e yapıyor. Muayene ücreti 500 tl olan bir hastane bu işlemi nasıl 1500 e yapar şaşırdım fsh amh ve folikul görünme gibi kriterleri var mi yoksa Bülent hoca gibi koşulsuz yapıyor mu ?

Teşekkür ederim,hayırlısı diyorum artık...1 aydır yaşadığım belirsizlik çok yıprattı beni,Hoca PRP nin etkisi 6 ay sürüyor dedi ama,birkaç ay içinde yeniden bir deneme yapabileceğimi düşünmüyorum,biraz zaman geçsin...OPU,transfer,negatif bir sonuç ihtimali vs derken ikinci bir olumsuzluğu kısa vadede kaldıramam gibi geliyor.Hepimiz için hayırlısı inş

canım ben remzi bey ile ilgilendiğim için fulya kliniği ile görüştüm 1500 tl dedi telefonda konuştuğum kişi ön görüşmeye davet etti beni eşimle izin durumunu ayarlayınca bir görüşmeye gideceğiz daha detaylı bilgi alınca sizlere de yazarım canım

Ataşehir Memorial 3100 tl ye yapıyor. Ben de geçen Cuma yaptırdım şimdi bir sonraki reglime kadar beklemedeyim. Tedaviye başlanacak inşallah. Bakalım hayırlısı. Yeni hastanemi değiştirdim. Umarım olumlu olur. Daha önce 3 negatif denemem var. Yaşım da 43

En azından hamile kalabildiğinizi biliyorsunuz, bu bir umut olsun size. Şimdiki hamileliğiniz sonlanırsa, İnşAllah çabuk toparlanırsınız. Hayırlısı olsun

aaa oranında fiyatı iyiymiş benim bahçeci kliniginden görüştüğüm kız prp henüz yeni uygulanan bir yöntem ve başarısı ispatlanmış bir yöntem değil henüz o yüzden de biz bu işlemden yüksek paralar almıyoruz dedi

Adetten sonra kaçıncı gün yapıldı acaba prp

Canım çok üzüldüm inşallah en kısa sürede toparlanırsın herşeyin hayırlısı olsun

Yok hayır prp yapıldığı gün toplanan yumurtam boş çıktı bundan sonrası için beklemedeyim bende umarım faydası olur dolu ve kaliteli çıkar.
İnşallah hayırlısıyla bebeğine kavuşursun canım buradan muhakkak bana da bilgi verirsen sevinirim. birde cem hocanın hastaya yaklaşımı nasıl

doktorunuz kim ataşehir memorialde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…