Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Canım Eskişehir acıbadem de nicel beyde yapıyor.
Onu bende söyledim arkadaşa ama uzakmış canım İstanbul yakınmış

Canım Eskişehir acıbadem de nicel beyde yapıyor.
Teşekkürler canım maalesef bana çok ters kalıyor istanbulda yaptırmak istiyorum istanbulda yaptıran varsa yazarsa çok sevinirim

Gözünüz aydın ilk yazdığınız gönderiden itibaren tek tek takip ettim hepsini.Mutlu son,hayırlısıyla kucağına alırsınız İnşallah.Umut oldunuz bana

PrP yaptıran arkadaşlar size bir sorum olacak
Prp nasıl uygulanıyor? Yani alttan muayene ile mi yoksa karindan iğne ile mi ?

PrP yaptıran arkadaşlar size bir sorum olacak
Prp nasıl uygulanıyor? Yani alttan muayene ile mi yoksa karindan iğne ile mi ?
İyi akşamlar arkadaşım ben yaptırdım altan yapılıyor anestezi ile yapılıyor yaklaşık 40dakka sürüyor.Çok az bir anestezi veriyorlar işlemden sonra benim hafif bir kasık agrım oldu antibiyotik kullandım başka bir sıkıntım olmadı şükür

Aslında 15 dk sürüyor operasyon çok basit bişey

Merhaba siteyi bende uzun süredir takip edenlerdenim. Buradaki herkesin işini Allah rast getirsin. Bizimde ilk tüp bebek denememiz. Bugün ikinci kez yumurta toplama işlemi yapıldı ama boş çıktı Bülent hoca prp önerdi bize de yaptırıp yaptırmamakta çok kararsız kaldık. Ama klinikte tanıştığım ve yalnızca 1 yumurtası olduğu için Bülent hocaya prp yaptıran arkadaşın dün 5 yumurtası olmuş ve 5ini toplamışlar. Daha önce başkasındanda prp den sonra normal hamile kaldığını duydum. Yine de ya bende işe yaramazsa diye çok korkuyorum

Merhaba bende Bülent beyin hastasıyim.Prp konusunda bende çok kararsızim ama bi yandanda vakit geçmesin istiyorum.Bu ay yaptırmayı düşünüyorum.Olumlu sonuçlanan tedaviler hepimize umut oluyo.İnşallah daha çok güzel haberler duyarız.

bayanlar merhaba, bende 15 gün önce yaptırdım prp. 28 yaşındayım 4 yıldır menapozdayım. bakalım 2. adette gıdıcem inş olumlu sonuçlar alırız hepımız. tek umudum bu ayrıca hiç yumurtam cıkmıyor 1 tane bile yok

nasıl yani. belki döllenir neden pes ediyorsunuz ki ?? bır daha deneyin

Ben de Nisan adetimden sonra yaptıracağım adet bittikten sonra gel dedi doktor bakalım hayırlısı

arkadaşlar merhaba, benım gıbı erken menopozda olup hiç yumurtası olmayıp prp den sonra yumurtası oluşan var mı? ben cok umutsuzum ne olur eğer yumurtası oluşan varsa yazsın. çok çaresizim

arkadaşlar merhaba, benım gıbı erken menopozda olup hiç yumurtası olmayıp prp den sonra yumurtası oluşan var mı? ben cok umutsuzum ne olur eğer yumurtası oluşan varsa yazsın. çok çaresizim
merhaba mislina bende senin gibi erken menopoz sıkıntısı var. bende de yumurta gözükmüyor amh çok düşük 0.02. bende en kısa zamanda prp yaptırmak istiyorum. yaptıran arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum bizlere yardımcı olun.

Benimde aynı amh değerim bazen tek yumurta bazende hiç gözükmüyodu prpden 1 ay sonra bir yumurtam oluştu ve hemen tüp bebek yaptırdık ama döllenmedi etkisini göstermesi için 2 buçuk ay beklemek gerekiyor şuan ne durumdayım bilmiyorum 2 ay beklememiz belki doğal yolla gebelik olcağı söylendi

inşallah kendiliğinden hamile kalırsınız rabbim biran önce kucağınıza almayı nasip eder.bizlerede nasip eder cümlemize inşallah.

Merhaba arkadaşlar ben de bu yöntemle ilgileniyorum.5 yaşında bi kızım var.Kardeş diye tuturuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…