Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Daha da guzel olacak.nolur hic olumsuz dusunmeyin.ben eminin sizin iyi haberlerinizi alacagiz.o kese gorulecek...

Hanımlar esleriniz sperm testi yaptirdimi sorun ciktimi dun sonucu aldik tabi hicbisekilde yorumluyamiyorum ki sonucu sadece dikkatimi ileri dogru hizli hareketli 0 yaziyor boyle bi sonucla karsilasan var mi yigit hoca vitamin yazmis
Esiminki icin sayi cok fakat hareketlilik az olarak belirtilmisti.progeny m onerdi yigit hoca.ama benim kocamin ilacla maalesef arasi iyi degil.keciboynuzu ve zeytinyagina incir tuketmeyi tercih ediyor.

Hanımlar esleriniz sperm testi yaptirdimi sorun ciktimi dun sonucu aldik tabi hicbisekilde yorumluyamiyorum ki sonucu sadece dikkatimi ileri dogru hizli hareketli 0 yaziyor boyle bi sonucla karsilasan var mi yigit hoca vitamin yazmis
Bizim de ileri hareketli azdı,proxeed plus vermişti burada bi ürolog,onu kullandı ama tüp bebek düşünüyorsanız bi önemi yok demişti.Ayrıca biz kullanmadık,eşim pek sevmiyor öyle şeyleri ama keçiboynuzu ile çakşır otuydu sanırım,kullanan ve düzelme olan çok topiklerde...

Son düzenleme:
Evet gida takviyeleri vitaminler çok pahali diger ilaclari bilmiyorum 36iu humotrope ve hubolism nedir acaba

Aksam keciboynuzuna basladim duzenli iciricem caksiri bende okudum aynen alayim onuda

Evet gida takviyeleri vitaminler çok pahali diger ilaclari bilmiyorum 36iu humotrope ve hubolism nedir acaba
Humotrope buyume hormonu.bulent hoca derinlerde uyuyan yumurtalari uyandiririz belki diye vermisti.Hurbolism cinden gelen otlarin karisimi bir gida takviyesi. Ben yeni basladim kullanmaya o yuzden etkisi ne olur bilmiyorum..turkiyede satilmiyor.cinden getirmisler .kendisi tup bebek ile hamile kaldi.bana da kalanlari vermisti.su anda onlari kullaniyorum.

Esiminki icin sayi cok fakat hareketlilik az olarak belirtilmisti.progeny m onerdi yigit hoca.ama benim kocamin ilacla maalesef arasi iyi degil.keciboynuzu ve zeytinyagina incir tuketmeyi tercih ediyor.
Benimkinede sayi iyi hareketlilik sıkıntili demis progeny m yazmis yigit hoca yok ben icircem oyle yada boyle ben bi ton ilac kullaniyorum oda icsin yigit hoca ilk gorusmeye gittigimizde iki pespese kimyasal gebeligim olunca esime sperm testi yaptiralim spermlerden kaynaklida olabilir demisti

Bende alsam mi ki humotrope yi ki diger ilaclarida kullaniyorsunuz sizde

Bence de.ama erkeklerin kabul etmesi biraz zor oluyor:)) siz ilaclari hangi eczaneden aliyorsunuz?

Humotrope hoca vermedikce kullanmayin bence..cunku humotrope ayni zamanda kist olusumunu da tetikliyor.o yuzden dozunun ve suresinin hoca tarafindan belirlenmesi daha uygun olur.
Bence de Hocaya sormadan alma canım.Çünkü benim muayene sonrası Bülent hoca iki seçeneği söyledi,humotrope ve PRP, biz kendisine bırakınca PRP yapalım dedi.Diyebilirdi Hem PRP yapalım,hem humotrope kullan diye,ki ne dese kabul edecek psikolojideydik.

Maşallah artış güzel inşallah kese de görünecek çok sevindim :)

Mrb arkadaşlar prp yöntemini hangi merkezler ve doktorlar yapıyor bilgisi olan varmı acaba ben daha önce bahçecide üç kez denedim yumurtam boş ya da büyümedeği için devamı gelemedi prp yaptırmak istiyorum sanırım bahçeci yapmıyor bülent hocanın yaptığını biliyorum onun dışında kimler yapıyor

Canım Eskişehir acıbadem de nicel beyde yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…