Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Amin insallah hepimizin insallah kaliteli yumoslari olur evet bulent hocayla baslicak tup bebek maceramiz rabbim utandirmasin evet havuz yontemi yapilacak sizindemi havuz olacak
Bana da havuz yontemi onerildi.ilk toplama kasimda oldu .1 yumurta goruldu ,toplandi,dollendi.3.gun donduruldu.ikinci toplama ocak ayinda oldu. 4 yumurta goruldu.toplandi.3 tanesi dollendi.3.gun donduruldu. Bir sonraki toplama oncesi prp onerdi Bulent hoca. Mart basi prp yapildi. 2 ay bekleme durumuna gore mayis ayinda 3.toplama olur umarim.daha yolun basindayim.asil onemli olan genetikten gecsinler..dondurulanlar tekrar cozulup 5.gune gitmesi bekleniyormus,sonra genetige gonderiliyormus..doganin kanunu saglikli olan hayatta kalabilsin.

Sevgili arkadaslar dün akşam oturdum baştan sona tüm yazılanları okudum bazen bizim çaresizliğimizi kullandıklarını düşündüm tüp bebek başarısını arttırmak için prp, prp başarısını arttırmak için bilmem ne , onun başarısını artırmak için bu , bunun başarısını arttırmak için şu derken uzayıp gidiyor dipsiz kuyu gibi. Az para değilki bahsedilen rakamlar. Şimdi bakıyorum prp senin kanını alıp işlemden geçirip tekrar yumurtalığa veriliyor bu işlem için bile 5000 tl nedir ya. Çaresizliğimizden hiç sorgulamıyoruz neden bu kadar yüksek bu fiyatlar diye. İlaçlar el yakıyor tüp bebek aşaması ayrı bir soygun oldugunu düşünüyorum .iki kez opu oldum transfere bile geçemedik ama biz maddi olarak çöktük bittik .psikolojik çöküntümüz bir yana maddi olarak bir taraftan soyuluyoruz prp yi araştırırken bu siteyi buldum ama okudukça o dipsiz kuyuda debelendiğimi gördüm allah hepimizin yardımcısı olsun. İlk prp yi duydugumda umutlandım ama şuan sadece soru işaretleriyle kalakaldım.

Kızlar gittim doktora beta hcg 1423 çıktı,Pazartesi 550’ydi,artışı iyi buldu,çok uzun süre baktı ama keseyi göremedi.Bu kez de Cumartesi gel dedi,artık bu bekleme faslı bitirdi de beni yapacak bişey yok maalesef...

Merhabalar bülent hocanın ilk muayenesi ne kadar acaba ilk yapılacak tahliller muayene ücretine dahilmi
Muayene ücreti 600 TL,tahliller dahil değil,tahlilleri bulunduğunuz yerde yaptırırsınız,ben öyle yapmıştım.PRP’de 5000 TL,pahalı demenize katılıyorum,benim işleme girip çıkmam yarım saat sürmüştü,özellikle tüp bebek fiyatına göre düşünürsek PRP nin fiyatı gerçekten orantısız ama çok güzel sonuçlar alanlar var,folikülleri çoğalanlar vs..Bizler de zaten “bir umut” diyerek yaptırdık,buradaki herkes için hayırlısı

Bülent beye yaptırdım prpden sonra ilk adetimde 1 yumurta oluştu hemen tüp bebeğe başladık biz beklemeden ama döllenmedi şimdi 2 ay beklememiz söyledi doğal yolla gebelik oluşabilirmiş bekliyoruz
Bekle bence de canım,inşaallah senin de güzel haberlerini alacağız

Siz baslamissiniz hatta yarilamissiniz masallah insallah hep kaliteli yumoslariniz olsun kucaginiz saglikli hayirli evlatlarla dolsun siz yumosların kalitesi icin neler yaptiniz peki

Prp oncesi muayenede 1 yumurta gormustu ondan onceki ay 4 yumurta gorunuyordu ama kistlerimin icini bosalttirmistim dogum kontrol hapi kullandim sonrasi 1 yumurtaya dustu bugunde 2 gorundu sanirim onumuzdeki ay kaliteli guzel yumoslarim olur insallah
Prp oncesi muayenede 1 yumurta gormustu ondan onceki ay 4 yumurta gorunuyordu ama kistlerimin icini bosalttirmistim dogum kontrol hapi kullandim sonrasi 1 yumurtaya dustu bugunde 2 gorundu sanirim onumuzdeki ay kaliteli guzel yumoslarim olur insallah
Canım sen sordun mu Yiğit Hoca’ya kist için Cyclo’yu,bişey dedi mi?Benim kist hala sancı yapıyor da...

söylediklerine tamamen katılıyorum nden bu kadar pahalı maddi manevi çökmüş durumdayiz bende 14 yıldır uğraşıyorum varımız yoğumuz gitti.yinede prp nin yapıldığına seviniyorum maddi durum her ne kadar iyi olmasada rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Evet zorlu bi surec hemde maddi hem manevi çaresiz birakmasin mevlam hicbirimizi prpden bende çok umutlu muyum inan bende bilmiyorum cunku hic birinin garantisi yok döktugumuz paralarlada kalabiliriz tek dilegim umudumuz kirilmasin sizin yumurtalar mi bos cikti nasil oldu

çok sevindim canım senin adına görülür inşallah kesede olur güzel düşün

Allah yardımcımız olsun gerçekten,inşaallah emeğinizin karşılığını görürsünüz en kısa zamanda

evet kesinlikle haklisin niye bu kadar çok neden bu konuda insanlara daha çok yardımcı olunmuyor nasıl yaptıran diye düşünenler var dipsiz kuyu kesinlikle prp vitaminler yumurta topla vs vs vs prp den başlayan 15 bin gözden çıkarmalı kendime çok sordum amann dedim vazgeçtim neye elime attım boz çıktım o yüzden bıraktım bebek hayallerimi

Hanımlar esleriniz sperm testi yaptirdimi sorun ciktimi dun sonucu aldik tabi hicbisekilde yorumluyamiyorum ki sonucu sadece dikkatimi ileri dogru hizli hareketli 0 yaziyor boyle bi sonucla karsilasan var mi yigit hoca vitamin yazmis

Siz baslamissiniz hatta yarilamissiniz masallah insallah hep kaliteli yumoslariniz olsun kucaginiz saglikli hayirli evlatlarla dolsun siz yumosların kalitesi icin neler yaptiniz peki
Sigarayi biraktim.alkol kullanmiyorum.paketlenmis gida tuketmiyorum. ozel hazirlanmis ari sutu poten karisimi ve propolis tuketiyorum.bulent hocanin verdigi ilaclari 1 senedir kullaniyorum(gonamax,omepa,biosteron) .bunun yaninda hayit tohumu kapsul kullaniyorum.bu ara ek olarak hurbolism kullaniyorum.( tup bebek yaptirmis bir arkadasim onermisti.cinden almisti)tedavi oncesi 36iu humotrope yaklasik 8 kutu kullandim.zaten ilaclara bir tup bebek parasi kadar vermisizdir:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…