Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

size erken menopoz teshisi kondu mu ?
ben de sizin gibi istanbulda özel bir tup bebek merkezine basvurmustum , adetlerim düzenli hormonal değerlerim yaşıma göre normal olmasına rağmen sadece 1 veya 2 folikül oluyordu o da gelişip büyümüyordu. dr um da olumsuz konuşunca başka bir tup bebek merkezinde ilaçsız yöntemi denedik foliküller sağlıklı gelişti 2 kere transfer yapıldı ama negatif sonuç alındı. klomeni adetin 3. günü başlıyordum 5 gün sabah akşam devam ediyordum, sonra kontrol iyi geliştiyse dr un söylediği tarihte catlatma iğnesi yapılıyor sonuç yumurta toplama seklinde oluyordu . ama benim yaşım 40 bu nedenle yumurta kalitesi iyi çıkmıyordu. sizde iyi çıkabilir. prp işlemi nasıl yapılıyor. almanya da bu işlem için ne kadar ücret ödediniz. ben de yaptırmayı düşünüyorum 2 aydır adetlerim de gecikti. belki çözüm olur diye düşünüyorum.
Hangi doktora muayene oldunuz

Merhaba Erken menopoz olup prp den karşılık alan oldu mu acaba
Ben prp oldum tedaviye başladık ama doktorum tatildeydi yerine bakan doktor bana gonapepty verdi yumurta baskılamak için yan etki yapti 5 gün iğne kullanim sonu yumurtam büyümedi gözükmedi ilacı bıraktık pazartesi kontrol var şuan daha fayda mi zarar mi ettik bilmiyorum

Merhaba Erken menopoz olup prp den karşılık alan oldu mu acaba
Kesinlikle prp yi deneyin. Ben prp yaptırdım ve 5 hafta sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Tabi prp den önceki ay yumurta toplama oldu ve 2 yumurta görünüyordu 2 si de boş çıktı ve de çok üzülmüştüm. Sonrasında kontrole gittiğimde hiç yumurta görünmedi ve doktorum prp yapalım dedi. Ben kalitesiz yumurtaların hepsi gitti ve üzerine prp yapılınca kaliteli yumurta oluştu diye düşünüyorum. Bide bu süreçte akapunkturada gittim. Sadece ilaçla değil de bu yollarlada desteklemek gerektiğini düşünüyorum

Kesinlikle prp yi deneyin. Ben prp yaptırdım ve 5 hafta sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Tabi prp den önceki ay yumurta toplama oldu ve 2 yumurta görünüyordu 2 si de boş çıktı ve de çok üzülmüştüm. Sonrasında kontrole gittiğimde hiç yumurta görünmedi ve doktorum prp yapalım dedi. Ben kalitesiz yumurtaların hepsi gitti ve üzerine prp yapılınca kaliteli yumurta oluştu diye düşünüyorum. Bide bu süreçte akapunkturada gittim. Sadece ilaçla değil de bu yollarlada desteklemek gerektiğini düşünüyorum

merhaba amh 0.38 fsh20 , yumurta 1 2 tane görülüyor bende 2 tüp bebek denemem olumsuz. şimdi prp yaptırıyorum fitoterapiye de bi sürü para bayıldım hap fln gönderdiler su kürü yap şöyle beslen soğan kürü yap falan..firoterapiden gelen haplar ve besin önerilerine uyarak devam ediyorum. prp yapıldıktan sonra bakalım amh ne olacak? yazarım size. yaş 39 pek umudum yok çocukla ilgili ama bakalım

merhaba amh 0.38 fsh20 , yumurta 1 2 tane görülüyor bende 2 tüp bebek denemem olumsuz. şimdi prp yaptırıyorum fitoterapiye de bi sürü para bayıldım hap fln gönderdiler su kürü yap şöyle beslen soğan kürü yap falan..firoterapiden gelen haplar ve besin önerilerine uyarak devam ediyorum. prp yapıldıktan sonra bakalım amh ne olacak? yazarım size. yaş 39 pek umudum yok çocukla ilgili ama bakalım
45 yaşındayım. Bebeğim 15 günlük. Neyse ki prp. Umut her daim var 🌸

Insallah guzel sonuclar alirsiniz simdiden,
Bende gecen ay prp yaptirdim benim 2 folikül tek vardi Allah emegimizin karisigini bize nasip etsin 🍀

Cok sevindim insallah guzel bir omru olsun cocugunuzun🍀
Siz prp yaptirdiktan sonra mi hamile kaldiniz, amh degisiklik oldu mu islemden sonra ?
Çok sağolun. Allah size ve isteyen herkese nasip etsin. Ben evlendiğimde 39 yaşındaydım. Prp ile de geç tanıştım. Prp ile elde ettiğimiz embriodan hamile kaldım şükür. Bizde prp sonrası iki kere toplama yaptık. 3 embrio geldi. Bir tuttu.

Çok sağolun. Allah size ve isteyen herkese nasip etsin. Ben evlendiğimde 39 yaşındaydım. Prp ile de geç tanıştım. Prp ile elde ettiğimiz embriodan hamile kaldım şükür. Bizde prp sonrası iki kere toplama yaptık. 3 embrio geldi. Bir tuttu.
İnşallah Allah bana da nasip eder. En son prp kaldı, onu da denemek istiyorum. Siz nerde yaptirmistiniz prp'yi?

Ne guzel iyi ki prp yaptirdiniz ve iyi ki cocugunuz size tutunmus😊
Amin güzel dilekleriniz ve duaniz icin de cok tesekkur ederim ben gecen ay prp yaptirdim sizce tüp bebege baslamak icin beklemek ki gerek hani prp etkisi gostermesi biraz zaman aliyormus ya bilemedim gerci reglim gecikti yani insallah tutmustur bilemedim mucize olur yani 🙈

Ne guzel iyi ki prp yaptirdiniz ve iyi ki cocugunuz size tutunmus😊
Amin güzel dilekleriniz ve duaniz icin de cok tesekkur ederim ben gecen ay prp yaptirdim sizce tüp bebege baslamak icin beklemek ki gerek hani prp etkisi gostermesi biraz zaman aliyormus ya bilemedim gerci reglim gecikti yani insallah tutmustur bilemedim mucize olur yani 🙈
En az iki adet döngüsü bekleniyor diye biliyorum. Bu süreçte normal yolla hamile kalan çok oluyormuş. İnşallah sizin de öyledir.

X