Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba kök hücre tedavisi yaptırdınız mı ?olumlu sonuç alabildiniz mi? Umarım sonucunuz olumludur . Benzer problemlere sahibiz. Ücreti ne kadar. ? Cevap yazarsanız sevinirim.
Ben kasım ayında 7 bin tl ye yaptırmıştım 2.adette kontrole gittiğimde yumurtamın biri aşırı büyümüştü o yüzden tedaviye başlayamadık 3.adette tekrar gideceğim kısmetse

21 milimdi. Şimdi 3 adet kontrolünden dönüyorum kiste dönüşmüş 25 milim olmuş divina ve çatlatma iğnesi yazdı.
Peki başka yumurta varmıydı. Arkadan gelen gelecek olan ufak tefek ne olursa artık 🙏
2. Adette o 21 mm olan yumurtayı neden çatlatma yaptırmadı ki acaba.

Peki başka yumurta varmıydı. Arkadan gelen gelecek olan ufak tefek ne olursa artık 🙏
2. Adette o 21 mm olan yumurtayı neden çatlatma yaptırmadı ki acaba.
Kendiliğinden atılmasını bekledi herhalde. 2 yumurta daha var istersen tedaviye başlayalayabiliriz dedi ama bu kist o diğer yumurtaların erken çatlamasınada sebep olabilir o yüzden ben riske atmak istemedim başlamadım tedaviye

Kendiliğinden atılmasını bekledi herhalde. 2 yumurta daha var istersen tedaviye başlayalayabiliriz dedi ama bu kist o diğer yumurtaların erken çatlamasınada sebep olabilir o yüzden ben riske atmak istemedim başlamadım tedaviye
Hakkında hayırlısı olsun o sırada normal denersin. 🙏 güzel haberlerin gelsin inşallah

Merhaba akapuntur tam.olarak hangi bölgelere yaptırdınız direk yumurtalıklar için bebek için diyemi söylediniz yapan kişiye yoksa genel mi yapılıyor bilgi veririmisiniz

Tamam teşekkürler. Çatlatma iğnesini şimdi yada istediğin zaman yapabilirsin dediler ama bekleyeyim diyorum 12.gün falan yapayım diğer yumurtalarda çatlamasın şimdi :)
Ay hiç bilmiyorum ki onlar usg ile yumurta kontrolü yaptılarsa kaç mm olduğunu söylemiştir doktor su gün su saatte yap demiştir. Yapınca iğneyi 34. Ve 36. Saatler arası boş durma.

Bende ilacsiz adet olamiyorum maalesef. Igne tedavisinden sonra iki hafta bekledim, adetim kendiliginden gelirmi belki diye. Ama maalesef gelmedi. Bende bir hafta önce Divina´ya basladim. Daha önce Cyclo Progynova aliyordum ama o suan bulunmuyor. Bende ilk 2 3 gün yogun kanama oluyor, sonra leke gibi oluyor birden. Hayirlisiyla gelecek adetimizde insallah güzel gelismeler yasariz.
Merhaba benimde bu ay divina kullanmam gerekiyor fakat piyasada zor bulunannir ilaçmış muadilide yok dedi eczacı fakat hemşire benzerini kullanabilirsin demişti sizin bilginiz var mı hangisi divinanın benzeri ilaç oluyor

X