Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Gençlerde etkisinin daha iyi olduğunu söylüyor doktorlar. Bugün youtubeda Seval Taşdemirin videosunda dinledim.
Bekar demişsin. Bekar bir arkadaşım için doktora sormuştum. Bekarlarda yumurtaları toplayıp, donduruyoruz demişti. Bekaret açısındanda yazı verdiklerini söyledi.

Merhaba siz Bugra adil buyrukcuya gittiginizde ultrasonda hic yumurta görülmüş müydü?

Merhabalar yaptırdınız mı acaba ? Benim yaşım 32 amh 0,15 ve fsh 105 di tedavi ile 3 ayda fsh 38 e düştü ben aklımda kalmasın diye prp istedim şimdi bayramdan sonra yaptıracağım ama zor bir operasyon mu ve yaptırmadan önce dikkat ettiğiniz şeyler var mı tecrübe edenler yazarsa çok sevinirim

umarım hepimizin gönlüne göre olur

Canım ben başkent hastanesinde yaptırdım 3 bin
Öncesinde kullanılan ilaçlar ile 3500 tl oldu
Sen nerede yaptıracaksın karar verdinmi?

Merhaba herkese ben de Ankara Başkent Hulusi hocada prp yaptıracam. Yorumları okudukça kafam karıştı. 7 başarısız denemem var. En son denemede 3 yumurta toplandı ve 1 tane 3. Gün embriyosu oluştu. Amh 0,16 yaşım 33. Prp yöntemini uygulayıp faydasını gören arkadaşlar var mı acaba?

bende fayda görmedim amh 0,33

Merhaba arkadaşlar nasılsınız doktorum bana da prp önerdi ancak öncesinde 5 gün fraven iğne kullanmam gerekliymiş biraz araştırdım ve yan etkilerinden korktum. Prp öncesi bu iğneyi kullandınız mı ya da başka bir şey

Benim de salı günü prp yapılacak canım ama iğneden falan bahsetmedi doktorum. Ne için kullanıyormuş iğne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…