Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

merhaba . aradan geçmiş bayaa. acaba durumunuz sonra değişti mi?
benim de prp sonrası 3.reglim ve etki etmedi henüz

Merhaba kızlar 40 yaşındayım 9 ay önce evlendim bebeğim olmadı 2 kez çatlatma iğnesi denedim olmadı tüb bebeğe karar verdim ve ankara memorıal da aygül hocaya gittim ilk muane sonrası iğneler başadım 2 hafta sonra yumurta toplandı 3 gün önce yani 4 yumurtadan 3nün içş boş çıktı ve tek yumurta sağlam çıktı ve bana prp yaptı şimdi reglimimn 2 günü gidecem 15 gün sonra gelişmeleri yazarım size prpden sonra yumurtalar da farklılık olup olmadığını allah hepinize hayırlısını nasip etsin

Çok fazla almışlar ücreti bende prp yaptırdım yumurta toplama anında yapılırsa 220 tl fark çıkıyordu daha sonra ayrı yaptırısam 4 bin tl istediler doktorum yumurta toplama anında prp yaptı ve 220 tl fark verdim senden çok almışlar bacım

Faydasını gördünüz mü bende 5.500 verdim

Kizlar merhaba araniza yeni katildim bnde prp yaptirdim ama hic bir faydasi olmadi yumurtam buyumedi hic bugune kadar bir tane yumurtam buyudu oda 8 mm oldu acaba bnim durumumda olan varmi aranizda

aydıma sa canım naptın varmı bır gelişme?

aydıma sa canım naptın varmı bır gelişme?
hiçbir şekilde gelişme yok canım benim prp hıcbır ıse yaramadı bende tupe baslayamadım daha ızınler yasak olduğu için bizde..fsh 12 arada 8 oyle degısıyor habıre arı sutu takvıye (omega qenzım cınko vs ) devam edıyorum subat gıbı baslıycam tupe prp den sonra aylarca hep bır yum goruluyordu ılk defa gecen ay dort tane goruldu ınsallah ben baslayana kadar azalıp gıtmez yıne

Maşallah, artarak devam eder umarım. Bir yazıda prpnin etkisinin 6 ay içinde görüldüğünü okumuştum. Siz ne zaman yaptırmıştınız?

Maşallah, artarak devam eder umarım. Bir yazıda prpnin etkisinin 6 ay içinde görüldüğünü okumuştum. Siz ne zaman yaptırmıştınız?
ınsallah canım tek umıdım tup bebege basladıgım ay yumurtalara kal gelmezler ınsallah :) temmuzda oldum kuzum prp yı bes ay bıttı bakalım ılk uc ay etmezse sonra etmez dıye duymustum bende

Ins canım ama fsh ıyı yumrtalama gozkmesı lazm yukselmedıkce onu bu değeri kolla ben hayıt meyvesi tabletin başladım ama malum benm baya vahim durum çok zor gerçi rabbm dilerse başka

Ins canım ama fsh ıyı yumrtalama gozkmesı lazm yukselmedıkce onu bu değeri kolla ben hayıt meyvesi tabletin başladım ama malum benm baya vahim durum çok zor gerçi rabbm dilerse başka
benımde bu ay 35 fsh cıktı e2 17 ye dusmus durum vahımlestı canım

aysıma fs nden yukseldıkı canm yaş kaçtı senın adetlerın nasıl
kuzum benım ıkı ay once kıst olusmustu kullandıgım bı macundan dolayı... doktor cyclo pronova vermıstı dr. 11 gun falan kullandım bı gun fenalastım kalp kırızı gecırıyor gıbı oldum cok siddetli bir nefes darlıgı gogus agrısı acıle gıttık serum falan taktılar bu rahatsızlıgım dort gun surdu azalarak yokoldu ılacı bırakır bırakmaz uc gun sonra adet oldum zaten erkenden o zaman fsh 15 cıkmıstı dort yumurta gorulmustu dr dedı keske bırakmasaydın hormonların sımdı cok oynar demıstı ondanmı bılmıyorum kuzum hıc bu kadar fsh ım cıkmamıstı bu ay yıne kıst oldugu gıbı fsh 35 e2 17 lh 17 oluvermıs şok oldum hergun aglıyorum bırde tupe baslayacaktım birde...((adetlerım duzenlı yasım 39

senı rahataız eden cylomu macunmuydu c lifemı kullanıyorsn aysıma gecmıs olsn canm ya

Prp bir sonuç verdi mi ? Yumurta büyüdü mü ? Ben de araştırıyorum. Amh 0.16 bir yunurtam var o da yüksek toz iğne vermelerine rağmen büyümedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…