Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba ben memorial şişli de yaptım ilk denememde pgtden kaldı transfer olmadı memorial şişli hakkında bilgi olan varsa bilgi verebilirmisiniz
Birde kullandığınız vitaminler varmı bana hiç bir yeme pragramı vermediler

Merhaba ulkemzde şuan sadece acıbadem kyserı şubesi gokalp öner yapıyor pndemıden dolayı durduurlmus
Acıbadem maslakta yapılıyor. Ben yaptırdım
Merhaba kök hücreyi ne zaman yaptırdınız süreçle ilgili bilgi verirmisiniz.ben de daha önce acıbadem maslakta prp yaptırdım ama fayda göremedim.kök hücreyi çok öerak ediyorum

Merhaba kök hücreyi ne zaman yaptırdınız süreçle ilgili bilgi verirmisiniz.ben de daha önce acıbadem maslakta prp yaptırdım ama fayda göremedim.kök hücreyi çok öerak ediyorum
Merhaba daha bi hafta bile olmadı çarşamba günü yaptırdım. Elimden geldigince gelismeleri buradan paylaşıp yardımcı olmaya çalışacağım. Kök hücre ile hamilelik yöntemi diye bir gurup açmış bir arkadaş. Şu ana kadarki sureci orada paylaştım.

inan bende merak duyuyorum 22 bın dedı fıyat bu ama denemek lazm prp pek işe yaramaz bız gbı yumurta yetmezliği olan hastalarda

Merhaba Ankara’ya gidemeyecekler için size nasıl bir yol izledi acaba bizle paylaşabilir misiniz ? İnşallah yumurta oluşmuştur

Buğra hocadan önce bende omepa kullanıyordum astalife verince benzaten omepa kullanıyorum dedim özellikle astalife kullanın dedi buğra hoca astaksantin olduğu için özellikle istiyor dedi eczacı hanım
Buğra hocaya gitme imkanımız yok malesef nasıl tedavi uyguluyor ?

Merhaba , Evet sezcan hoca Gürkan hoca ve hakan hoca yap
Merhaba iva dediğiniz şey ne ? İlk defa duyuyorum

Prp den sonrami 4 tane görüldü ben de dün acibadem de şahin zeteroğlu ,na gidiyorum prp yaptirdim. Senin son durum ne .

Buğra hocaya gitme imkanımız yok malesef nasıl tedavi uyguluyor ?
Buğra Buğrukçu kişiye özel tedavi uyguladığını söylüyor ama kimle konuşmuşsam benle aynı tedaviyi almış, anladığım kadarıyla sadece seans sayıları değişiyor.
Ozon, vajinal ozon, akapunktur, cgf(prpden daha etkili bi yöntem olduğu söyleniyor ama hala aradaki farkı anlayamadım) ve bitkisel ilaçlar. Malesef tedaviden sonuç alamadık, umarım sizde işe yarar.

verdiğiniz bilgiler dolayısı ile teşekkür ederim.. cfg açılışı ne acaba? bir de sizdeki sorun neydi acaba özel olmaz ise

verdiğiniz bilgiler dolayısı ile teşekkür ederim.. cfg açılışı ne acaba? bir de sizdeki sorun neydi acaba özel olmaz ise
Rica ederim. Konsantre büyüme faktörü demekmiş, prpde sizden alınan kan ayrıştırıp rahim içine gönderilirken, cgfte doğrudan yumurtalıklara enjekte ediliyormuş. Henüz bi faydasını görmedim, ilerleyen zamanlarda ne olur bilemiyorum. Ama akapunktur yumurtaya etki etmese de, menapoza girmiş bi arkadaşta yeniden adet olmasını sağlamış.
Benim iki taraflı çikolata kistim ve düşük rezervim var. Amh 0.60. Tedavilerden önce 3 yumurtam görünüyordu, tedaviden sonra da 3 yumurta göründü. 1 tanesinin gelişimi durdu ve yola 2 yumurtayla devam ettik, malesef onlarda boş çıktı ve tedavi sonlandırıldı.

Bitksel ilaçlarla vücuda detox yapıyor, sonra ozon, akupunktur, cgs ve diyet ile yumurta geliştirebilirse ne güzel.... bol su her yerde geçerli... yeni başladım... kimine yarar, kimine bir etki yapmaz bilemiyoruz... denemeden bilinmiyor.

Merhaba arkadaşlar
Tüm sayfaları okudum
Başarı elde eden oldukça az sanırım
Tabi son yıllarda değiştimi bilmiyorum
Düşük amh yüzünden bende 10 gün sonra prp işlemi yaptıracağım
Belki konu canlanır , yaptıran fayda gören hangi aşamada olan arkadaşlar yazar diye yazmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…