Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

yaş 36 prp den 3 ay sonra
Allah kucağınıza almayı nasip etsin insallahdoğalmi kaldınız peki.yumurta oluşmasında olumlu bir gelişme yarattimi prp

prpyi takiben ziyade omega q10-biosteron ve gonamax vitaminlerini 3 ay kullandım ama prp mi yoksa bu vitaminler mi etkili oldu bilmiyorum, ama biosteron yani dhea nın yumurta kalitesini arttırdığını düşünüyorum çünkü yabancı makaleleri okumuştum dhea nın olumlu etkisi olarak doktorlarınıza danışarak kullanın derim

Gözünüz aydın bu süreç içinde neler kullandınız peki nasıl gelişti
prpyi takiben ziyade omega q10-biosteron ve gonamax vitaminlerini 3 ay kullandım ama prp mi yoksa bu vitaminler mi etkili oldu bilmiyorum, ama biosteron yani dhea nın yumurta kalitesini arttırdığını düşünüyorum çünkü yabancı makaleleri okumuştum dhea nın olumlu etkisi olarak doktorlarınıza danışarak kullanın derim

Allah kucağınıza almayı nasip etsin insallahdoğalmi kaldınız peki.yumurta oluşmasında olumlu bir gelişme yarattimi prp

teşekkürler tüp bebekle, prpyi takiben ziyade omega q10-biosteron ve gonamax vitaminlerini 3 ay kullandım ama prp mi yoksa bu vitaminler mi etkili oldu bilmiyorum, ama biosteron yani dhea nın yumurta kalitesini arttırdığını düşünüyorum çünkü yabancı makaleleri okumuştum dhea nın olumlu etkisi olarak doktorlarınıza danışarak kullanın derim

Çok teşekkür ederim ben de kullanıyorum şu an doktorum bana da verdi. Omepa da kullanıyorum ve cyclo kullandım bir kutu fsh 123 ten 70 e düştü. Bir kutu daha kullanıcam bu ay insallah fsh yine düşme eğiliminde olursa tedaviye başlıcaz inşallah.

Astalife balık yağı ve astaksantin içerikli bir ilaç 16 mg astaksantin piyasadaki en yüksek oran en iyisi sanırım bu çok araştırdım ama

Buğra hocadan önce bende omepa kullanıyordum astalife verince benzaten omepa kullanıyorum dedim özellikle astalife kullanın dedi buğra hoca astaksantin olduğu için özellikle istiyor dedi eczacı hanım

Ben burayı takip ediyorum ancak yazmamıştım semavi ile özelden konuşmamız olmuştu . Ben hacettepede yapılan iva lardan biriyim ve ivada olumlu sonuç elde edemedim. Senelerdir Batı tıbbını kullandığım İçin özellikle fitoterapiye geçtim ve buğra hocaya başladım. Benim amh 0.01 fsh 90 e2 10-15 gibi çıkıyordu . İvada çok fazla ilaç iğne kullanmama rağmen e2 en fazla 90 çıktı fakat yumurta oluşmadı ve sonrasında düştü zaten. Buğra hocayla 14. Seansımdayım semavi ile aynı işlemlerden geçtim fakat benim ivada sağ over alındığı için benim tedavim daha uzun sürecek. Şuanda bir gelişme yok ancak ben devam ediyorum ve benim bir çocuğum olacak ama bunun için hangi aşamalardan gerekiyorsa ne yapmam gerekiyorsa onun peşinden gidiyorum ve kovalıyorum. Belki yaptıklarımın sonunda yine en başa dönücem ve yine güzel bir sonuç elde etmemiş olucam ama herşeyi denemiş olucam. Beklemeyin arkadaşlar ilmi nerede bulursanız oraya gidin. Ben 1 sene iva için her hafta istanbuldan ankaraya geldim yine buğra hocayada yaklaşık 4 aydır geliyorum yine her hafta istanbuldan ankaraya geliyorum. Hayalinizin peşinden koşun ve asla pes etmeyin . Sonucunda minnoş bir bebek alıcaksam kucağıma çektiğim her cefa başım üstüne . Sağlıkla kalın ...

O bebeğe önce allahın izni ile sonra Buğra Buyrukcu hocamın tedavileriyle sahip olacağız buna tüm kalbimle inanıyorum ...herkesin kaderi çabasına bağlı. ..Rabbim yardımcımız olsun ...tüm isteyenlerin yardımcısı olsun ...

Şifanın nereden geleceği belli olmaz herkes elinden geldiğince bir şeyler deniyor prp, ıva, akapunktur, bitki kürleri.... Ama benim dileğim kök hücre tedavisinin bir an önce bulunması, bu yaptıklarımız denediklerimiz iğne ile kuyu kazmak çok yorucu çok emek isteyen şeyler. Hepimiz yeterince yorulduk umarım kök hücre biran önce bizlere umut olur, şifa olur. Kök hücre ile ilgili gelişmeleri takip edenler lütfen son güncel bilgileri paylaşsın. Şifa ile....

Benim de 1 tane yumurtam oluyor kök hücreyi bekliyorum vesilemiz nerede ise Rabbim karşımıza onu çıkartsın kolaylıkla tüm isteyen kardeşlerime ve bana da hayırlı sağlıklı evlatlar versin biz devanne olalım kucağımızımis kokulu gözümüzün içine bakan bebeklerle doldursun İNŞALLAH

İnşallah dileyen bekleyen emek veren herkesle beraber en hayırlısından nasip etsin

Merhaba iva için ankarada nereye gittiniz hacettepede hakan hoca damı denediniz

Merhaba , Evet sezcan hoca Gürkan hoca ve hakan hoca yaptı
Bu yöntemi bi dönem bende takip etmiştim.hakan hocanın hastasıydım bi randevumda sorduğumda başarı elde edemedik demişti.Şuanda da prp yi kesinlikle önermiyo ama ben ona rağmen acıbademde denedim maalesef hiç olumlu sonuç elde edemedim şimdi keşke hakan hocayı dinleseymişim diyorum

Aslında bir arkadaşımızda yumurta gelişti fakat tutunamadı. Iva başarısız oldu açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…