Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Benimde prp sonrasi 5 folikulden 4 u buyudu opuda 1i bos cikti. 3 yumurta kaldi. 2si dollendi ve sadece 1 tanesi 3gune ulaşabildi suan 1 tane dondurulmus 3.gun embriyom var . Yaklasik birbucuk ay sonra hersey normal giderse transfer olacak.Rabbim yardimcimiz olsun

Bende pek anlamadım. doktorun dediğine göre işe yaramış .ilk muayeneye gittiğimde hiç yumurta görmemişti ama adetime çok yakın bir zamanda gitmiştim haliyle yumurta olmuyo o dönemde . doktor da o muayene de görmediğinden dolayı dünkü muyene 3 yumurta görünce işe yaradı demiş olabilir.

zannetmiyorum her iki tarafada uygulanıyor ve iki tarafta aynı ölçüde etkileniyor prp den.

Merhaba. Bugün kontrolünüz vardı. Sonuçlar nedir?
Merhaba bugun kontrole gittim hersey yolunda dedi bir sorun yok dedi yumurta olusmus mu dedim yumurta yok dedi yumurta icin daha erken dedi buyume hormonu yapacaklar tabi ben eczaneden alic saozen diye bir igne yanliz cok pahali 700 tl bune ya mecbur alicam yandim anam

ESKİŞEHİR ACIBADEM ÖYLE TAM DA DEDİĞİNİZ GİBİ HANİ DERLER YA ORTADA FOL YOK YUMURTA YOK BU NEYİN PARASI AYNI SÜRECİ BENDE YAŞADIM SORUN BENİMLE ALAKALI SPERMİYOGRAM TESTİ YAPTIRIP ONUN PARASINI BİLE ALMAYA ÇALIŞTILAR HAYIR DAHA BEN TEDAVİYE CEVAP VERDİM Mİ FOLİKÜL OLACAK MI OLDU BÜYÜYECEK Mİ Bİ BAKILSIN SONRA GEREKİRSE DİĞER AŞAMALAR YAPILSIN BENİMDE İLAÇ VE PRP İLE 10 BİN GİTMİŞTİR. YAZIK VALLA BU İŞİNDE SUYUNU ÇIKARDILAR . ESKİŞEHİR ACIBADEMLE KOORDİNASYONU SAĞLAYAN İLKNUR HANIM BENİ İKNA ETMEK İÇİN PRP YE BELKİ ON KEZ ARAMIŞTIR SONUÇ NE PEKİ ŞİMDİ NASILSINIZ DİYE BİR KEZ BİLE ARANMIYORUM NELER YAPABİLİRZ DİYE ... ANLADIK BU İŞLER PARA İÇİN YAPILIYOR DA İNSANLIK BUKADAR MI ÖLDÜ . SONUÇ ALLAH GÖRÜYOR BUNLARIN ELİDEN KURTARSIN KENDİ ŞİFASINI NAİP ETSİN.

Amin emıneceım aynen vicdansız bunlar aslında bende prp için gittim doktorun kimdi nicel bey bana prp olmaz yumrtalar çok küçk dedi yapmadı şahane beyniyle tüp bebeğe başladı olmayan folukul le şimdi prpden sonra nasılsın. Kaç ay oldu canm neler yaoıyosn şuan benm rahim duvarında kalnlaşmıyor

PRP BENDE DE SAĞ YUMURTALIĞA UYGULANDI SOLA DOKU ÇOK KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN UYGULANMADI . PRP ÖNCESİ CLYO VE BİTKİSEL KÜRLERLE FSH 23 CİVARI İDİ PRP SONRASI İSE BİR AY CLYO KULLANMADIM SADECE VİATEMİN VE BİOSTEROL İLACINI KULLANDIM 90 OLDU PRP SONRASI 8. HAFTADA MUAEYENEYE GİTTİM FOLİKÜL OLMAMASINA RAĞMEN YÜKSEK DOZ İĞNE TEDAVİSİNE BAŞLADIK 7 GÜN BOYUNCA UYGULADIM SONRASINDA MUAYENE DE HİÇ BİR ŞEY GÖRMEDİ O AY FOLİKÜL OLMAMASINA RAĞMEN İĞNE TEVASİNİ ÇOK SORGULADIM FSH YÜKSELMESİNİ DE FAKAT DEDİĞİ FSH A BEN TAKILMIYORUM ÖNEMLİ OLAN FOLİKÜL OLUP OLMAMASI DEDİ. BİR AY BÖYLE ÇÖP OLDU. İKİNCİ AY SAĞDA FOLİKÜL OLUŞTU Kİ PRP ÖNCESİ DE BİTKİSEL KÜR VS UYGULADIĞIM DÖNEMLERDE SAĞDA ARADA BİR GÖRÜLDÜĞÜ OLUYORDU. YİNE YEDİ GÜNLÜK YÜKSEK DOZ İĞNE TEDAVSİNE BAŞLADIK FAKAT FOLİKÜL BÜYÜMEDİ VE E2 5 DEN DÜŞÜK TÜ. YANİ İÇİ BOŞ YA DA KALİTESİZ BİR FOLİKÜLDÜ. İKİNCİ AY DA BÖYLE ÇÖP OLDU. SONRASIN DA DA MUAYENEYE BİLE GİTMEDİM ŞUAN DEĞERLERİM NE BİLMİYORUM DA. PRP Yİ DE 2019 HAZİRANDA YAPTIRMIŞTIM.

Evet bencede ben iki hafta once hic yumurtam olmadigi halde yaptirdim prp sonra kontrole gittim bir turlu yumurta goremiyor doktor ama sunu yaptir bunu yaptir tedaviye devam ediyor sonu husran olacak

Evet bencede ben iki hafta once hic yumurtam olmadigi halde yaptirdim prp sonra kontrole gittim bir turlu yumurta goremiyor doktor ama sunu yaptir bunu yaptir tedaviye devam ediyor sonu husran olacak
Para tuzagindan baska hicbirsey degil fiyat arastirmasi yapayim dedim birkacyeri sordum iki gundebir ariyorlar

hicbirsey degil fiyat arastirmasi yapayim dedim birkac
valla aynısını banada yaptılar ama ben Bület Traş a gitmaye kararlıydım . Prp 6000 verdiği vitaminleri 2 ay kullanıyosun 3000 tl onlara verdim. şimdi tüp bebek tedavisine başladım. sadece 4 günlük iğnelerim 4100 tl tuttu. ve sonrası da gelecek para yetiştiremiyoruz .daha sonrasında 10.500 tl tüp bebek fiyatı. dondrması ve çözdürmesi 4000 civarı tutuyor. yumurta çıkarsa ve genetiğe giderse herbir yumurta için onada yüksek bir mebla ödüyosun.yandıkki ne yandık.
Yarın 4. gün kontrolum var inşallah işe yarasında parası da umrumda olmicak.
bir an önce hepimizin olumlu bir sonuca ulaşmamız dileğimle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…