Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhaba sende degerlerin nasil ektra birseyler kullaniyormusun
Amh 2 sene önce 003 tü. Fsh 80/90 arasında ydı. 2 defa tüp denedim olmdı. Şimdi hayıt tentürü içiyorum 25 e düştü. Prp yaptırdım dün. Zerdeçal keten tohumu her gün yemeğime ekliyorum, Avitamini ağırlıklı kombine bir vitamin ve balık yağı içiyorum.

Tamam tesekkur ederim

Anlayamadim acibadem bulent beyin bulunduğu hastahane embriyologlari iyi degilmi demek istediniz
evet acıbadem doktor çok iyi fakat labratuvar embriyologlar bana göre çok tecrübeli değiller. En az doktor kadar embriyolog önemli çünkü yumurta ve sperm işlemleri onlar yapıyor ve çok hassas işlemler küçük bir hata tüm hereşyi değiştirebilir. tavsiyem hangi hastane olursa olsun mutlaka embriyologların iş tecrübesine bakın. şimdiye kadar en bilgili embriyologlar amerikanda inceleyin derim. hepimize allah yardım etsin.

İkinci denememiz
evet 2. denem olmadı. birinci denem bahçecide rahim filmini ben istediğim haldeki doktor değilim un küçük ihtimali düşünüp kendim istemişti. ama sorun yok dediler embriyoları transfer ettile. ama rahimde 3/4 oranında yapışıklık varmış yani bebklerin büyüyecek gelişecek yeri bile yokmuş rahimde . bu hasta rahimde bile değerlerim yükseliyordu 18 gün dayandı bebeklerim sonunda düşük oldu. film çektirdiğimde rahim yapışıklığından kaynaklandığını gördük ve çok zor ameliyat geçirdim. kısaca tüm arkadaşlara tavsiyem çok okuyun çok bilinçlenin doktorlar inanın çok özensizler acıyı çeken üzülen biz oluyoruz onlar için olmazsa 2. 3. 4. inanın böyle görüyolar. istemesem vitamin bile vermiyorlardı tedavi öncesi hazırlık için bu kadar bilinçli olduğum halde bunları yaşadım çok canım yandı kimsenin yansın istemiyorum.en iyi hastane doktor bile olsa lütfen araştırın . son şunu söylüyorum önemsemedikleri için hem acı çekiyoruz hem bebeklerimiz kaybediyoruz. herşey rabbimden ama eğer ihmalleri varsa bebek katili diyorum onlara. düşünün sizcede öyle değil mi canlılar rahime koyduklarında. lütfen bilinç olun. herkese rabbim yardım etsin sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin en kısa zamanda kimseyi bu yolda aratmasın imtihan etmesin inşallah.

Çok güzel bir haber sizin adınıza çok sevindim Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin geçen ay adet oldum bu ay hamile kaldım demişsiniz adet olmuyormuydunuz önceden
Slm merve
Her ay normal Adet oluyordum adete Sorun yokdu
Cnm Ben 44 yasindayim Doktor Bana kanalariniz tikali demisdi Iki yil önce ancak tüp bebek tedavisi ile Olabilir o yuzden Su an soktayim Bir sürü Video lar izledim ileri yaa Annelik icin Testler yapilamsi gerek ileri yasda Saglik sorunu olabilir bebekde o yüzden tedirginim .
buraya Yeni üye oldum burdan belki birseyler ögrenebilirim Veya Benim gibi basina gelenler oldumu.
Birde henüz bu sayfada nasil iletisim oluyor hepsini ögrenemedim hakimizda hayirlisi olsun Insallah herkeze Saglik sihat Versin Rabbim

44 yasindaki bayana soruyorum nereye yaziyor anlamadim burda yeniyim
Aynen bende de oyle oldu ama gecti 26 da sonucu gorucez bakalim
Sabike hanim Bana mi söylediniz bilmyiorum Bende burda yeniyim bilemedim Benim yazima Kimler cevap vermis yazmis
Ben hic birsey kulanmadim Canim hata korunmadim Bile ama Doktor Bana tiklali Dedi kanaliniz
Muucize gibi birsey anlamis degilim Bende
Selamlar

Tamam tesekkur ederim

Çok güzel bir haber sizin adınıza çok sevindim Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin geçen ay adet oldum bu ay hamile kaldım demişsiniz adet olmuyormuydunuz önceden
selam tekrardan Ben biraz önce yazmisdim
Sunu ekleyim Dedim sordunuzya birsey kulandinizmi Diye o zaman aklima geldi Ben Gecen yil biraz rahatszilanmisdim hastanedeki Doktor Bana Bir yil boyunca aspirin kulan Dedi her sabah kahvaltidan 30 dakika önce Bir yildir Bunu yapiorum ama bunun sebebi sinirlerim bozukdu o yuzden rahatszladim hamileikle alakasi yok . Ama diyorum ya Bir yildir bu Aspirini sürekli icdim acaba ondan mi simdi Bende düsünür oldum

Teşekkür ederim açıklamanız için benim üst komşum 44 yaşında sağlıklı bir Kız doğurdu yine 42 yaşında arkadaşım geçen sene yaşında güzel sağlıklı bir kız doğurdu içinizi rahat tutun ileri yaşta bebekler sağlıksız doğabilir diye hep bizi korkuttular doktorlar ama Benin tanıdıklarım 40 yaş üzeri hepsi sağlılklı bebek dünyaya getirdiler hiç sağlıksız olana rastlamadım çevremde içinizi rahat tutun Alllah tan size gelen bir hediye şükredip du edin sağlıkla dünyaya getirin İNŞALLAH

Aciklamaniz icin tesekkur ederim rabbim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin

Yanliz ben prp den sonra adetim gecikti zaten adet zor oluyordum ilacla oluyorum ilac kullanmadim diye adette olmadim sanirim prp bende ise yaramadi yarin da kontrolum var bakalim

Merhaba ;
uzun zamandır sayfayı takip ediyorum. 3 ocak ta prp yaptırmıştım bende ikinci adetimi pazartesi oldm dün de kontrole gittim doktorumun dediğine göre prp işe yaradı 16 mm 12 mm ve 4 mm olmak üzere 3 tane folikül gözüküyor ama boyutları konusunda kafamı karıştıran hususlar var.biri çok büyük diğeri çok küçük iğneleri kullanırken büyük olan kaybolabilirmi diye.
daha önce zeynep kamil hastanesinde tedavi oldum ordada 3 adet folikül vardı 14 gün iğne kullanmama rağmen yumurtalar büyümedi hatta biri gitti ve tedavi iptal edildi.
Şimdide prp den sonra tekrar tüp bebek tedavsine başladım. iğnelerimi kullanıyorum bugün 2. günüm. inanılmaz bir stres var üzerimde foliküller yine büyümesse diye .
İnşallah bu günleri beklediğimiz güzel sonuçlarla geride bırakıp bir an önce bebişlerimize kavuşuruz.
bu sayfadaki herkese çıktığımız bu zorlu yolda kolaylıklar diliyorum.

Merhaba. Daha öncede 3 yumurtanız oluyormuş yanlış okumadıysam. Prp hangi açıdan işe yaradı? Ben de yeni yaptırdım rezerv azlığından. Çok meraktayım ve yaptıranların sonuçlarını bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Prp sonrası sadece sağ tarafımda hassasiyet ve bazen hafif ağrı oluyor. Acaba sadece oraya mı etki etti diye düşünüyorum. Yapalım5 gün oldu. Yaptıranlar sonuçlarınızı yazarmısınız? Çok merak ediyorum etkisini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…