Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Kıyamam ne vardı sende erken menepoz mu benimde hıc folukul yok 1 ay iğne kullandım e2 5 ten yukarı çıkmadı maalsf eğer prp etkıszse yapttmayacahım cumartesi randevum var acıbademe bende kök hucre daha ıyı dıye okudum napsak
Evet malesef erken menopoz prp bende ise yaramadi malesef o yuzden bisey diyemem herkeste etkisi farkli kok hucreyi duydum ama suan oyle bi maddi gucumuz yok bizim rabbim elbet cizmistir yolumu deyip bekliyorum elbet bi cikisi vardir bu hastaliginda

Kök hücreyi araştrdınmı umut vadediyor ben yapıcam gbı araştryorm prp dedı doktorum ama çok sıcak bakmadım
Araştırdım araştırmaz mıyım ama maddiyat elimi kolumu bağlıyor suan hic bisey yapamiyorum bitkisel kur deniyorum bende.
Bu arada soyle bi durum var bende de hic yumurtasi olmayan bi insanin e2 degeri 5 ten kuuck cikar benim 60 kusur cikiyor onun nedenini anlamis degilim deger yuksek cikinca aa yjmurta var diye seviyoruz sonra muayene oluyorum yumurtayi birak yumurtaliklarimi zor goruyolar

Benimde sol yumurtalığım sıkıntılıydı. Artık kaybolmaya yüz tutmuştu. Prp sonrası ilk tüpüm büyüdü sonra orda folikül gözlendi. Tedaviye başladık ama gelişimi iyi olmadı. Bakalım bu ay yine gidicem. Hayırlısı artık. Bu arada 34 yaşında erken menapoz hastasıyım.

Araştırdım araştırmaz mıyım ama maddiyat elimi kolumu bağlıyor suan hic bisey yapamiyorum bitkisel kur deniyorum bende.
Bu arada soyle bi durum var bende de hic yumurtasi olmayan bi insanin e2 degeri 5 ten kuuck cikar benim 60 kusur cikiyor onun nedenini anlamis degilim deger yuksek cikinca aa yjmurta var diye seviyoruz sonra muayene oluyorum yumurtayi birak yumurtaliklarimi zor goruyolar
Canım bence senin yımrtalamn ıyı doktorum 100 iwtyorz gebelik icin demısti nasılsın n şuan eskısehır Acıbadem deyim prp için geldım ama Yumrtalıklar küçük oldğıiundan olmuyormuş adımımı attım maşallah 2500 ödedm daha ilaçları alcam hıcbrsey yapmadılar yazık bizm çareszliğimzden faydalanıyorlar

Bende Su an 44 yasindayim hamile kalmicagimi Doktor söylemisdi Sadece tüp bebek yapabilirsiniz demisdi .
Su an 6 haftalik hamileyim Gecen ay Adet oldum bu ay hamileyim ve soktayim halen inanamyiorum ve yassimdan dolayi Cok korkuyorum bebekde Bir Sorun olur Diye 😞ne yapicami bilmyiorum Doktor Iyi düsünün kendinize zaman taniyin biraz Dedi CÜNKI Ben aldirmak istedim .. ve halen inanamyiorum ve korkuyorum Kanal lar kapali demisdi Prof Bir Doktor Iki yil önce simdi hamileyim 6 haftalik
Çok güzel bir haber sizin adınıza çok sevindim Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin 🥰 geçen ay adet oldum bu ay hamile kaldım demişsiniz adet olmuyormuydunuz önceden

Balıkesir de ki prf dr ertan adalı ya whatsap nosu ile 0 532 064 14 85 ulaştım duru anlatan bir msj yazdım prp işlemi yapmıyorlarmış. Bizler için durum zaten zor lütfen kayda değer olmayan bilgilerle bizleri daha da zorlamayınız.
Merhaba bugun prp için eskısehırde acıbademe gittim nicel tasdemır vajınal utrasonla baktı Yumrtalıklar çok küçük prp yapamayız once ilaç tedavisi başlayalım dedı 2500 aldı ilaçlarda 2500 tutuyor ben anlamadım yumurtası olmayana bile diyorlardı videolarda adım atar atmaz tüp bebek protokol u imzalayıp bir dunya para aldılar vicdansızlar yuksek doz iğne başladık yumrtalar buyurse ne ala buyımzse boşa para verdim anlıycagınz

Merhaba arkadaşlar. 3 aydır adet olmuyordum fsh 83 . Hayıt tentürü içtim 1 ay da 25 e düştü ve adet oldum. Dün sabah prp yaptırdım. Gelişmeleri yazarım. İnşallah faydasını görürüm.

Merhabalar ben 41 yasindayim birkere tup bebek denemesi oldu ama malesef tutmadi erken menepoz denildi fsh 41 amh 0.02 gecen hafta prp yapildi ayin 26 sinda kontrol var balalim kismet lutfen prp yaptirip benim durumumda yada bana yakin degerlerde prp ile gebe kalan buraya yazsin lutfen .......yani guzel seyler duymak istiyoruz

Merhabalar ben 41 yasindayim birkere tup bebek denemesi oldu ama malesef tutmadi erken menepoz denildi fsh 41 amh 0.02 gecen hafta prp yapildi ayin 26 sinda kontrol var balalim kismet lutfen prp yaptirip benim durumumda yada bana yakin degerlerde prp ile gebe kalan buraya yazsin lutfen .......yani guzel seyler duymak istiyoruz
Ben de dün prp yaptırdım. Karnımda şişlik ve baskı hissi var sanki. Yürürken ağrı yapıyor. Sizin nasıl dı prp sonrası.

Geçmiş yorumlarda prp ile hamile kalanları okudum veya hiç yumurtası olmayıp çoğalanlarda varmış. Ben de çok merak ediyorum nasıl etkisi olacak. Açıkçası umutluyum ben. İnşallah hepimizde işe yarar
Merhaba sende degerlerin nasil ektra birseyler kullaniyormusun

Merve 4141 soylermisin prp ile mi oldu ne kullandin
Merhaba arkadaşım sanırım yanlış anladın hamile kalan ben değilim hamile kalan Sev76 adındaki üye ben de ona sormuştum hamileliğini kutlayıp soru somuştum 🥰 ama İNŞALAH hamile kalırsam size denediklerimi yazarım 🥰Allah ım hepimize Lütuf ve keremiyle kimseye muhtaç etmeden hayırlı sağlıklı evlatlar versin

X