Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

inşallah prp işe yarar hersey yolunda gider..uzun süre ilaç kullanımında yumurtaliklar küçülüyormuş sizde sorun varmıydı yumurtalik küçülmesi gibi.benim sol yumurtalığım görünmüyor küçülmüş dediler.
Nasıl yanı yumurta büyütme ilaçları küçültme mi yaptı anlamadım

MAAŞALLAH SİZDEKİ SONUÇLAR İYİ ALLAH GÜZEL SONUÇ ALMAYI DA NASİP ETSİN. BULUNDUĞUM ŞEHİRDE PRP UYGULAYAN MERKEZ BULAMADIM EN YAKIN ESKİŞEHİR ACIBADEM GÖRÜNÜYOR . BURADA YAZILANLARI OKUDUM BAŞTAN SONA PRP YAPTIRIP DA SONUÇLARI DAHA KÖTÜYE GİDEN OLMAMIŞ, BU KONUDA BENİ BİRİSİ UYARDI DA DAHA YENİ BİR İŞLEM YAPTIRINCA DEĞERLERİN DAHA KÖTÜYE GİTMESİN DİKKAT ET İYİ ARAŞTIR VS. ONA GÖRE PRP YAPTIR . DENEMEDEN BİLEMEYİZ NE OLACAĞINI AMA İNSAN TEREDDÜT EDİYOR YİNEDE. ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN
Bende eskisejır de Yaptrıcam Kütahya dayım naptın buarafa

Umarim bir aciklama yaparlar cunku inanilmaz kurulmus haldeyim:)) tatmin edici,mantikli olmayan hicbir aciklamayi kabul edemeyecegim🙈
PRP den sonra ilaç tedavisi varmı adıma soyleyeyım kedliğmden adet goruyorm eve gıdp otracakmıyım ilaçsız yoksa kombin bir tedavi uyhlanıuormu

Hım peki ama ben kendiliğimden adet görmüyorum artı istenilen büyüklüğe ulaştığında aşılama yaptramazmıyım yumurta toplama değilde bu şansımı azaltrmı toplama işlemi dahamı etkili
Adet gorememe durumunda nasil yol izleniyor net bilgim yok yanlis yonlendirmek istemem.ama rezerviniz az ise ki olamiyorsaniz sanirim az asilama ile vakit kaybedilmiyor bende sormustum gecen yil kendiliginden buyuyen bir adet yumurtam vardi ki gauette buyuktu 19mm ama dr kesinlikle direk tüpe git dedi

Adet gorememe durumunda nasil yol izleniyor net bilgim yok yanlis yonlendirmek istemem.ama rezerviniz az ise ki olamiyorsaniz sanirim az asilama ile vakit kaybedilmiyor bende sormustum gecen yil kendiliginden buyuyen bir adet yumurtam vardi ki gauette buyuktu 19mm ama dr kesinlikle direk tüpe git dedi
Yok ben doğuştan olmuyorum hopogpnadzmloyım doktor sen daha şanlısn var Yumrtalıklar ama uyuyor dedı bakalm

Zaten prp uykudakileri uyandirmak icin benimde oyle oldu
İyide bunlara hangı hastaneye güveneceğiz ben bıkaç gündür bakıyorum kafam allak bullak prp zengin hücreler den
Zaten prp uykudakileri uyandirmak icin benimde oyle oldu
İyide canım hangisine kime guvenıcez bu işlemin yapılması için okuduğum kadarıyla trombosıt sayısının 1000 olması lazm altı olrsa sağlıklı hucre ler olmuyormuş içerisinde bnu doktora sorsam ben labarutuvar da çalmıyorm diyip çıkar napıyorlar bilmiyoruz ben eskısehır acıbademe aldım cumartesiye ama hala araşttyorm

Merhabalar, 2 kez farklı hastanelerde tüp bebek yaptırıp olumsuz sonuç aldım. Son kez tüp bebek yaptırmak için Acıbadem hastanesine gittim, ilk görüşmeyi Bülent hoca yapıyor (muayene ücreti 680 tl). Görüşme ve muayene sonucunda bülent hoca prp yöntemini uygun gördü. Bu yöntemin yumurtalara çok faydası olduğundan ve bu yolla hamile kalan birçok hastanın olduğu bilgisi verildi. 5000 tl verdim işlem yapıldı iki ay sonrada kontrole gelmem söylendi. 2 ay sonunda tekrar hastaneye gittiğimde sanki bu yöntem bana hiç uygulanmamış gibi bülent hocanın asistanı tarafından muayene edildikten sonra tam olarak tedaviyle alakalı bilgi verilmeden tüp bebek için Bülent hocanın ilaçları yazacağını söyledi. Bülen hocayı zaten birkez görme imkanı var daha sonrasında diğer doktorlar ilgileniyor. kısacası Maddi olarak zaten çok zorlanarak yaptırdığım bu yöntemin hiçbir faydasını görmedim. Şuan başka bir hastanede tedaviye başladım ve doktora prp yönteminden bahsedince neden araştırmadan bu yöntemi yaptırdınız insanların duygularıyla böyle oynuyorlar diye kızdı. Kime güveneceğimi kime inanacağım şaşırdım. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun ve benimle birlikte isteyen herkese de tez zamanda evlat nasip etsin tek bildiğim umutla gittiğimiz hastanelerin doktorların bu işi ticarete döktüğü

Merhabalar, 2 kez farklı hastanelerde tüp bebek yaptırıp olumsuz sonuç aldım. Son kez tüp bebek yaptırmak için Acıbadem hastanesine gittim, ilk görüşmeyi Bülent hoca yapıyor (muayene ücreti 680 tl). Görüşme ve muayene sonucunda bülent hoca prp yöntemini uygun gördü. Bu yöntemin yumurtalara çok faydası olduğundan ve bu yolla hamile kalan birçok hastanın olduğu bilgisi verildi. 5000 tl verdim işlem yapıldı iki ay sonrada kontrole gelmem söylendi. 2 ay sonunda tekrar hastaneye gittiğimde sanki bu yöntem bana hiç uygulanmamış gibi bülent hocanın asistanı tarafından muayene edildikten sonra tam olarak tedaviyle alakalı bilgi verilmeden tüp bebek için Bülent hocanın ilaçları yazacağını söyledi. Bülen hocayı zaten birkez görme imkanı var daha sonrasında diğer doktorlar ilgileniyor. kısacası Maddi olarak zaten çok zorlanarak yaptırdığım bu yöntemin hiçbir faydasını görmedim. Şuan başka bir hastanede tedaviye başladım ve doktora prp yönteminden bahsedince neden araştırmadan bu yöntemi yaptırdınız insanların duygularıyla böyle oynuyorlar diye kızdı. Kime güveneceğimi kime inanacağım şaşırdım. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun ve benimle birlikte isteyen herkese de tez zamanda evlat nasip etsin tek bildiğim umutla gittiğimiz hastanelerin doktorların bu işi ticarete döktüğü
Cancazım benimde 3 hafta gobekten iğne yaptım her hafta dozu yukseltık ilk hafta e2 5çıktı 3.hafta 5.64 yanı 6 bile değil doktor devam etmeyelim eskısehır acıbademe prp yaptır dedı lakin buna Bı dunya para vermektense kök hücre yaptırmak daha mantıklı değil ğilmi leğen kemiğinden sıvı alıp Yumrtalıklar a veriyorlar haberlerde de gördüm mantıklı değilmi hıc dıydunmu cumartesiye randevu aldım gıdp görüşcm ama pek kafama yatmadı prp

İyide bunlara hangı hastaneye güveneceğiz ben bıkaç gündür bakıyorum kafam allak bullak prp zengin hücreler den

İyide canım hangisine kime guvenıcez bu işlemin yapılması için okuduğum kadarıyla trombosıt sayısının 1000 olması lazm altı olrsa sağlıklı hucre ler olmuyormuş içerisinde bnu doktora sorsam ben labarutuvar da çalmıyorm diyip çıkar napıyorlar bilmiyoruz ben eskısehır acıbademe aldım cumartesiye ama hala araşttyorm
Ben ist acibadem maslakta yaptirdim en iyi labaratuara sahip merkezi secip drunuza guvenmekten baska careniz yok

Merhaba arkadaşlar, 14 şubatta Bülent hocamla Acıbadem’de ilk randevumuz vardı. Bu bizim 3. Denememiz olucak. 15 şubatta Prp yapıldı. Yurtdışında yaşıyorum. 2.adette tekrar gidicez. Prp den sonra nelere dikkat ettiniz, neler yaptınız bilgilendirirseniz sevinirim

Evet ayni hastane olup hoca farkliligi yüzünden bu fiyat olmasi tuhaf cem ficicioglu benm doktorum oda prof kozyataginda muayenesi ama Altunizade acibademde oluyor operasyon bnmde direk yumurtaliklara yapildi narkoz aliyorsunuz bu islem sirasinda ayni gun kalkip yuruyorsunuz bir sıkıntı olmuyor yani yaptirmayan merak edenler varsa
Merhaba bende cem hocaya muayene olucam prp için hiç yumurtam yok sizde nasıl farklılıklar oldu memnun kaldınızmı

Herkese merhaba
Öncelikle tüm sayfaları yutarcasina tek tek okudum. bu foruma ulaşmam ise bugün tv de bulent bey 'in programda anlattıklarına tesadüfen denk gelmem ile oldu.
Yasim 44 evliyim ne eşim ne ben herhangi bir tedavi görmedik bunu aklımızın ucundan bile geçirmedik. Eşim bir kac yas küçük benden mutlu bir evliliğimiz var. Bazen ben bazen o cocuk istedi yok kilo vereyim yok sağlıklı besleneyim ay çatlaklarım olmasin ay hamilelikte şeker cikmasin diye işler yoğun rahatlayalım gibi sebeplerle erteledik. Evliliğimizin ilk4. Veya 5. Ayında hamile kalmıştım fakat kalp atışını duyamadan düşük yaptım. Üzüldük tabiki doktorumdan kurtaj yapmamasini istedim rahmime zarar vermesin diye oda hic unutmam tebrik etmisti beni.
Sonra doktorumun isteğiyle bildiğiniz testler yapıldı her şey normal problem yok hazır hissettiğinde tekrar ara denersin dedi ve hazır hissetmedigim gibi 5 sene sonra normal sürpriz bir şekilde hamile kalmıştım. Şaşkın ve sevincliydim. Kalp atışını duydum ilk hareketlerini gördüm yasim dolayısıyla kromozom testleri yapıldı cvs testi herşeyi normaldi. 18 haftalik detaylı ultrasonu yapıldı organları oluşmuştu hatta doktorum cok ıyi bakmışsın diye espri yaptı. Sadece kilo almıyordum karnım gayet belliydi hamile elbiseleri alındı bol bol yaz hamilesiydim karnimda hareketlerini hissettikce cok daha sevmeye baslamistim. Doktorum prof tu ve fazla ulrasona girme dogal davran doktor doktor dolasma takviye gereksiz alma gibi dogalci biriydi. Inanin okadar mutluydumki niye organik yumurta almadin diye esimle kavga edecek kadar simarmistim. Bir gece sancim oldu reglin 5 6 kati sabaha kadar bekledim kanama artti dokturumla gorustum hastaneye yatacaktim ciglik cigliga hastaneye gidis acidan rahmim kasiliyor kasildikca sancim artiyor acile giris doktorun bebegi kontrolu hersey yolunda kalbi atiyor hareket edlyor sivisi normal ama rahim durmuyorki bagira bagira erken dogum yaptim ve bebegim dogarken vefat etti. O ani omrum boyunca unutmayacagim. Sebebi yok her 100 hamileden birinde olurmus. Suan lousa donemim devam ediyor ve her gun agliyorum icim yaniyor. 21 haftalik kizimi kaybettim
Kendime aşırı kızgınım niye bu kadar zaman kay ettim diye. Her şey zamanında güzel.
Size inanılmaz saygı duyuyorum ne muazzam bir mücadele.
Doktorum dogum yaptığım için 6 ay bekle dedi. Öyle allakbullagim ki normal mi aşılama tup bebek prp bir sürü ılaç hormon yüklemeler ve sonuç ne olacak yasim zaten geç giden bebegimeme üzüleyim onu cok sevmiştim başka cocuk istemiyorum onu istiyorum eşim bir kez daha deneyelim diyor etrafimdaki insanlar ic boyle bir şeyle karşılaşmamış hepsinin cocugu var.
Yazdıklarınızı okudukça sanki hepinizi tanır oldum yazılanları ağlaya ağlaya okudum. Belki bazılarınız kızıyordur bana haklısiniz cunki bende kendime kiziyorum.
Eşim her serde bir hayır vardır diyerek ayeti okudu bana bende ona sığındım.
Allah hepimize en hayırlısını versin.
Doktorlara da kızamıyorum para acısından değil kesinlikle ama tıbbı olarak ilerlemeleri için hastalara ihtiyaçları var. Her seyi deniyorlar.
Umarım her şey gönlünüzce olur.
Biraz uzun yazdım.
Bende Su an 44 yasindayim hamile kalmicagimi Doktor söylemisdi Sadece tüp bebek yapabilirsiniz demisdi .
Su an 6 haftalik hamileyim Gecen ay Adet oldum bu ay hamileyim ve soktayim halen inanamyiorum ve yassimdan dolayi Cok korkuyorum bebekde Bir Sorun olur Diye 😞ne yapicami bilmyiorum Doktor Iyi düsünün kendinize zaman taniyin biraz Dedi CÜNKI Ben aldirmak istedim .. ve halen inanamyiorum ve korkuyorum Kanal lar kapali demisdi Prof Bir Doktor Iki yil önce simdi hamileyim 6 haftalik

X