Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

canım sen deki son durum nedir acaba yazabilir misin
Merhaba, prp malesef işe yaramadı, gerçi ben daha birinci prp nin ikinci ayındaki ilk kontrolde olumlu sonuç almayınca pes ettim, iki ay daha ilaçlara devam edip tekrar gitmem gerekiyordu hatta ikinci prp de yapılabilirdi ama vazgeçtim bazı sebeplerle, hayatım ölünceye kadar bu acıya katlanarak geçecek işte böyle

Merhaba, prp malesef işe yaramadı, gerçi ben daha birinci prp nin ikinci ayındaki ilk kontrolde olumlu sonuç almayınca pes ettim, iki ay daha ilaçlara devam edip tekrar gitmem gerekiyordu hatta ikinci prp de yapılabilirdi ama vazgeçtim bazı sebeplerle, hayatım ölünceye kadar bu acıya katlanarak geçecek işte böyle
Yasiniz kac peki

Üzüldüm bende onumuzdeki hafta gidecegim bakalim sonuc ne olacak cok stresliyim

Merhaba bugun prp sonrasi ilk randevumu oldum 5 adet folikül gözlemlendi bugin tedaviye basliyoruz yani prp bende ise yaradi cok şükür

Merhaba bugun prp sonrasi ilk randevumu oldum 5 adet folikül gözlemlendi bugin tedaviye basliyoruz yani prp bende ise yaradi cok şükür
Ne güzel hayırlısı olsun inş, bugün bende ordaydım. Ben iğnelere başlamıştım ama gidişat iyi gitmedi. Sekiz gün iğne kullandım folikül istenildiği şekilde büyümedi maalesef. Bu ay sonlandırdık bi dahaki aya tekrardan bakalım.

Ne güzel hayırlısı olsun inş, bugün bende ordaydım. Ben iğnelere başlamıştım ama gidişat iyi gitmedi. Sekiz gün iğne kullandım folikül istenildiği şekilde büyümedi maalesef. Bu ay sonlandırdık bi dahaki aya tekrardan bakalım.
Aaa gercektenmi ben ignelerle bir sekilde buyur diye dusunuyordum sonucta igneler buyutmek icin degilmi🙄cok sasirdim gercekten Ins birdahaki aya istediginiz sonucu alirsiniz. Sizin yumurtalarin gelisimde mi problem var yoksa?

Aaa gercektenmi ben ignelerle bir sekilde buyur diye dusunuyordum sonucta igneler buyutmek icin degilmi🙄cok sasirdim gercekten Ins birdahaki aya istediginiz sonucu alirsiniz. Sizin yumurtalarin gelisimde mi problem var yoksa?
Zorlu bir süreç. Yumurta olması, olanın büyümesi, toplandıktan sonra kalitesi bir sürü etken var. Önemli olan ilk folikülün çapı ve sonrasında ilaçlara vereceği tepki.bende büyüme çok yavaş oldu. İlla büyüsün diyede iğneye devam edilmiyor çünkü bu seferde kalitesi iyi olmuyor. O verilen protokollerinde bir süresi var. Sizin beş folikülde çaplar nasıl? İnş büyüme iyi gider.

Zorlu bir süreç. Yumurta olması, olanın büyümesi, toplandıktan sonra kalitesi bir sürü etken var. Önemli olan ilk folikülün çapı ve sonrasında ilaçlara vereceği tepki.bende büyüme çok yavaş oldu. İlla büyüsün diyede iğneye devam edilmiyor çünkü bu seferde kalitesi iyi olmuyor. O verilen protokollerinde bir süresi var. Sizin beş folikülde çaplar nasıl? İnş büyüme iyi gider.
Caplari sormadim acikcasi akil edemedim o anda ama prpden once uykudaki folikullerin capini begenmisti dr bu senin icin arti demisti suanki durumu bilmiyorum

Merhaba. Ben de geçen ay Acıbadem de yumurta yetersizliğinden dolayı PRP yaptırdım.İlk reglimi oldum.2 ay reglin 2. yada 3. günü hastaneye gideceğim.Yumurta sayısına bakılacak. Herkese Rabbim yardım etsin.

Caplari sormadim acikcasi akil edemedim o anda ama prpden once uykudaki folikullerin capini begenmisti dr bu senin icin arti demisti suanki durumu bilmiyorum
Umarım her şey yolunda gider, büyüme iyi düzeyde gider. Rabbim bu yolda oyalamasın inş 🙏🏼 Gerçi ben artık geç olsun güç olmasın modundayım ama bakalım hayırlısı. Bir sonraki ayı bekleyeceğiz.

Peki çıkan foliküller dolu muydu kaç tanesi döllendi sayıda çok güzel artış olmuş
Evet toplamda 13 yumurtam olmuştu. Bunların 6 tanesi embriyo haline geldi. Eylül 2019 da 2 tane 3.gün embriyosu transfer edildi ama tutmadı. Geriye kalan 4 embriyomuzu 5.güne bırakmak istedik. Dünde transfer günümdü. 4 embriyomuzdan 2 tanesi 5.güne gelmiş onları transfer ettiler. 10 gün sonra güzel sonuç alcaz Allah’ın izniyle🙏🏻☺️

Evet toplamda 13 yumurtam olmuştu. Bunların 6 tanesi embriyo haline geldi. Eylül 2019 da 2 tane 3.gün embriyosu transfer edildi ama tutmadı. Geriye kalan 4 embriyomuzu 5.güne bırakmak istedik. Dünde transfer günümdü. 4 embriyomuzdan 2 tanesi 5.güne gelmiş onları transfer ettiler. 10 gün sonra güzel sonuç alcaz Allah’ın izniyle🙏🏻
Güzel haberlerinizi bekliyoruz bizede umut olacaksınız inş🙏

X