Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

arkadaşlar

erken menopoz olup adet görmeyen ve yaşı büyük olan bayanlar lütfen buraya prp yaptırıp hamile kaldıysa yazabilir mi.

Bize umut olsunlar. çünkü birçok kişi yapıp yaptırmamak ta kararsız bizim gibi hastalarda 1 gün bile çok önemli.

prp den sonra adet olmak için ilaç mı veriyotrlar nasıl oluyor acaba ben kendim adet olamıyorum çünkü. bu arada hamile kalırsam ne olacak. birde regl olmak için ilaç verirlerse düşük olmaz mı kafam karıştı benim
Hayır cyclo progynova veriyorlar sadece düzenleme sağlıyor düşük yapmaz ve koruma özelliği (doğum kontrol) yoktur

kaç kere prp yapıldı sana canım. bülent tıraşta kaç kere tüp bebek ve prp yapıldı acaba
Bir kez prp yapıldı ilk defa embriyo transferi. Benim yumurta toplamalarım hep olumsuz sonuçlandı yumurtaların içi boş çıkıyor hoca tekrar prp önerdi ama benim maddi gücüm kalmadı evlendiğimden beri iliğimi sömürdükleri için eşimle bir tatil bile yapamadık...

Herkese yeniden merhaba :)
Elimde 9 tane OKSAPAR (bir kutuda 10 tane oluyor ben bir tane kullandım) bol miktarda CORASPİN
Bir kutu PROGESTAN (7 tane)
Bir kutu da ESTROFEM var.

iş yerim maltepede evim üsküdar bulgurluda.
ihtiyacı olan birine verebilirim. Toplam 250-300 tl'lik ilaç bunlar. Biri görür almak isterse diye yazmak istedim. İhtiyacı olan mesaj atabilir.

Herkese yeniden merhaba :)
Elimde 9 tane OKSAPAR (bir kutuda 10 tane oluyor ben bir tane kullandım) bol miktarda CORASPİN
Bir kutu PROGESTAN (7 tane)
Bir kutu da ESTROFEM var.

iş yerim maltepede evim üsküdar bulgurluda.
ihtiyacı olan birine verebilirim. Toplam 250-300 tl'lik ilaç bunlar. Biri görür almak isterse diye yazmak istedim. İhtiyacı olan mesaj atabilir.
beni çok üzdünüz .. güzel haberlerinizi çok bekledim 😢 birbirimize dua edelim ..

Çoğu kadın gibi ya da sizler gibi anne olmayı çok arzuladım bende. Yaklaşık 4 yıldır elimden geldiğince de mücadele ettim. En son temmuz ayında prp yaptırdım fakat bir faydasını görmedim. Prp den sonra arayan soran da olmadı hastaneden ta ki bir ksç gün öncesine kadar. Anladımki istatistik yapıyorlar. Bizler ve umutlarımız onlar için çok önemli değil ve bizleri denek olarak kullanıyorlar. Olaya ticari olarak bakıyorlar. Biz de bir umut ne kaybederiz diye yaptırıyoruz maalesef. Uzun vadede bizleri ne gibi sağlık sorunlarının bekleyip beklemediğini umursamıyoruz. Biz elimizden gelen çabayı gösterdipimize göre nasipde varsa anne oluruz. Yoksa da rabbimin verdiği de vermediğide imtihandır der, sineye çekeriz.

Çoğu kadın gibi ya da sizler gibi anne olmayı çok arzuladım bende. Yaklaşık 4 yıldır elimden geldiğince de mücadele ettim. En son temmuz ayında prp yaptırdım fakat bir faydasını görmedim. Prp den sonra arayan soran da olmadı hastaneden ta ki bir ksç gün öncesine kadar. Anladımki istatistik yapıyorlar. Bizler ve umutlarımız onlar için çok önemli değil ve bizleri denek olarak kullanıyorlar. Olaya ticari olarak bakıyorlar. Biz de bir umut ne kaybederiz diye yaptırıyoruz maalesef. Uzun vadede bizleri ne gibi sağlık sorunlarının bekleyip beklemediğini umursamıyoruz. Biz elimizden gelen çabayı gösterdipimize göre nasipde varsa anne oluruz. Yoksa da rabbimin verdiği de vermediğide imtihandır der, sineye çekeriz.
Yaşınız kac prp yaptırma nedeniniz neydi

Nerde yaptırdınız prp yi acaba

Ben de Bülen tıraşta tedavi görüyorum 28 yaşındayım prp yaptırdım amh 0.04 ve yarın transfer olacak. bu seviyeye gelmem bile mucize. Rabbim ikimizin de yüzünü güldürsün inş
Ne güzel maşallah 🤲 Bende havuz için ikinci tedaviyi gördüm 10 gun once bitti.prp etkisi hala devam ediyor bu sefer de 1 tane oldu embriyo şükür.toplamda 2 embriyom var ve artk transfere karar verdik.Dediğin gibi bu duruma gelmem mucize🤲 rabbim vesile olanlardan razı olsun ve guzel sonuca ulaştrsın insallah.senin sonuç belli olmustir herhalde ne durumdasin?

merhaba, sanırım son kez yazıyorum. bende de prp işe yaramadı. bundan sonra yapıcak bişeyim de kalmadı. devam etme gücüm de yok. olan arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Sağlıcakla kalın.

merhaba, sanırım son kez yazıyorum. bende de prp işe yaramadı. bundan sonra yapıcak bişeyim de kalmadı. devam etme gücüm de yok. olan arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Sağlıcakla kalın.
Bülent bey ne dedi peki . Bir kez mi prp yaptırdınız. Tekrar prp önerdi mi?

X