Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Oncelikle sizin adiniza cok sevindim .bende yaptirdim ve bekliyorum ...Prp yi ne zaman yaptırdınız acaba ...üzerinden ne kadar süre geçti ve bu zaman zarfında beslenmeniz nasıldı

Oncelikle sizin adiniza cok sevindim .bende yaptirdim ve bekliyorum ...Prp yi ne zaman yaptırdınız acaba ...üzerinden ne kadar süre geçti ve bu zaman zarfında beslenmeniz nasıldı
Aralik ayinin ilk yarisinda yapildi.2 adetimde gecen hafta kontrole gittim.Ve hemen ignelere basladik.Cok fazla hamur isi tatli tuketmedim ekmegi zaten tuketmiyorum karbonhidrat rafine seker hazir paketli gıdalar tüketilmesi öneriliyor kaliteli yumrta icin sebze agirlikli beslenmek muhim demisti farkli bir doktor

6 ocakta da ben yaptirdim ...Ben de elimden geldiğince tüketmiyorum baya vitamin kullanıyorum..prp den önce 2 3 gün az adet olurdum şimdi 7 gün azar azar da olsa adet oldum. Doktorum ne zaman derse o zaman kontrole gideceğim. Bu arada her hafta akupunktur ve ozon tedavisi görüyorum sabahları arı sütü bal polen karışımı yiyorum ..çok çabalıyorum Rabbim bizlere de nasip etsin

Ben Ankara da adil buğra buyrukcu adli doktora gidiyorum ve hrs hastanesinde yapıldı. Doktorum çok iyi çok bilgili önce Rabbime sonra da doktoruma güveniyorum ve bu sefer baya ümitliyim hayırlısı olur inşallah

Ben Ankara da adil buğra buyrukcu adli doktora gidiyorum ve hrs hastanesinde yapıldı. Doktorum çok iyi çok bilgili önce Rabbime sonra da doktoruma güveniyorum ve bu sefer baya ümitliyim hayırlısı olur inşallah

Hiç yumurtam yokken prp sonrasi 5 adet folikülüm oldu.Halihazirda 4 u buyumeye devam ediyor
Merhaba, sizin adınıza çok sevindim. Benim ilk tüp bebek denemem negatif olunca hoca önerdi. 12 folikül gözükmüştü fakat anca 4 ü toplanabildi. 2 tane 3 günlük transfer edildi, sonuç negatif. Bizleri haberdar edin sonucunuzdan, dört gözle bekliyorum

Merhaba arkadaşlar
Prp yaptıran arkadaşlar biraz bilgi verebilir misiniz? Kriterler nelerdir? Yaş em fazla kaç olmalı fsh LH e2 gibi hormonlar kaç olmalı gibi? Mesela ben ilaçsız adet olamıyorum Prp isleminden sonra da ilaç içecek miyim yoksa beklemeye mi gecicem? Sizlerin değerleri kaç adet olabiliyor musunuz? Bize sık sık kendinizle alakalı gelişmeleri yazarsaniz çok mutlu oluruz...
Bende kendiliğimden adet olmuyorum yenı başladım tedaviye merional 75 kullandım 5 gun e2 5çıktı sanrm normal değil dpktrumu doğumu çıktı acil gıttı konusamadm dozu yukselttı 5 gunde 150 mg vurulucam bqkalm perşembe ne diyecek yumrtalamama yok

Bu mesajınızı okuyunda yazmak istedim ben daha yeni evliyim evlenmeden önce bir çok doktora gittim ve söyledikleri tek şey çocuk sahibi olmazsın yapabileceğin tek şey kıbrısta yumurtalık nakli. Yani hiç ihtimal vermediler ben bülent beyle konuşunca %20 lik ihtimal bile bana ışık oldu inşallah olumlu sonuçlar alıp sizede umut oluruz hiç bi zaman inancınızı yitirmeyin Allahın herşeye gücü yeter olmaz dediğimiz an belkide yaşatır bize bu mutluluğu inşallah hepimize evlat nasip eder Rabbim
Ben varkı kuzum yumurtalık nakli dediler ben hıc kendiliğimden adet gormedm mesela Ba ada dediler ama şimdilik iğneye başladık normal tedavi surecine girdik

Evet yaptım dayanamadım. Çok teşekkür ederim Allah razı olsun🙏🏻 Darısı isteyen dileyen herkesin başına inşallah🙏🏻🙏🏻 Bundan sonra nasıl işliyor süreç bilmiyorum zamanla onu da öğrencez bakalım:)
Gerçekten çok çok güzelbi haber bu artık senden herkes gibi sıradan bi hamilelik geçireceksin inş lütfen herkese sürecini gelişmeleri anlat bizlerede umut olsun

X