Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Merhabalar, bugün 2. kontrolüme gittim ( Adetimin 4. günü ) , iki yumurtam gözüküyor, biraz büyümüşler, gonal f iğneye ek olarak cetrotide iğne eklendi, 3 gün kullanıp pazartesi tekrar kontrole gideceğim.Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim. Sevgiler

BNM E2 32-41-44,3 VE BU SABAHKİ KAN SONUCUMDA 9 OLMUŞ NEDEN DÜŞTÜ Bİ ANDA ANLAMADIM BİLEN VAR MI BU KONUYU

BNM E2 32-41-44,3 VE BU SABAHKİ
Maalesef ben bilmiyorum.. Bilen arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?
GONAL F KULLANDM 3. KUTUM BİTTİ LUVENUS DEDİLER KULLANDIM YÜKSELMESİ GEREKEN E2 İM DÜŞTÜ GERÇEKTEN ANLAYAMIYORUM RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN

BNM E2 32-41-44,3 VE BU SABAHKİ KAN SONUCUMDA 9 OLMUŞ NEDEN DÜŞTÜ Bİ ANDA ANLAMADIM BİLEN VAR MI BU KONUYU
Benimde adetin 2.gunu 62 cikmisti e2 ayin 22 sinde sonra kontrole gittim gonalf kullandim 1 yumurtta gozukuyor ama gelismemis e2 5 in altinda cikti bugun cok moralim bozuldu bi anda dustu neden yukseldi veya neden dustu anlamis degilim

Genelde ailede oluyor genetik olarak ama benim ailemdeki kadınların hiç birinde erken yaşta bu durum yok , niye diye düşünüyor insan bazen doğuştan sanırım.
Bnmde kimsede yok arkadaşim maleseff annem 40 yasinda beni doğurmuş ve 23 yasinda tanistim erken menepozla cok arastirmalar yaptirdim dogustan az yumurtayla doğmuşum sanirim başka bir aciklamasi yok sulalemdeki kadinlar hep 6.7 tane halamda 9 cocuk var evliyim 3 yildir maleseff benim cocugum yok haftaya prp deniyecegim blogu yeni buldum yazdiklarinizi okurken sizede yazmak istedim

Merhaba, Sizlere gelişmeleri yazacağım demiştim, biliyorsunuz çok düşük amh ve çok yüksek fsh sebebiyle ilk tüp bebek denememde yumurtalarım büyümediği için tedavim kesilmişti. Doktorum prp önerdi ve şimdi prp sonrası 2. reglimde tekrar deneme yapıyoruz. 2 yumurtam var, yarın istenilen büyüklüğüe ulaşırlarsa tedavim devam edecek. Allahım inşallah hepimiz güzel haberler alırız. Size yarın gene yazarım. Sevgiler.

Süper bir haber.Umudunu sakın kaybetme.

Merhaba, bu sefer bir sonraki aşama olan toplama aşamasına geçiyorum galiba.Cuma sabahı için randevu verdiler, iki tane yumurtam var zaten geçen sefer büyümemişlerdi bu sefer biraz daha büyüdükleri için devam edecek doktor. PRP sayesinde mi büyüdü hocam acaba diye sordum, bilmiyoruz dedi, belki onu yaptırmasın da büyüyecekti dedi. Daha çok yeni bişey olduğu için ne desek doğru olmaz dedi. Zaten prp öncesi de aynı şeyleri söylemişlerdi ama ben bir umut denedim, pişman da değilim yoksa ilerde acaba diyebilirdim. Daha önce hiç bu aşamaya gelmediğim için bilmiyorum, senden 1-2 tane yumurta elde edebilirsek büyük başarı dedi toplamda. Akşam büyütme iğneleri ve çatlatma iğnem var. Korkuyorum, bir yandan bir aşama daha ilerlediğim için umutlanıyorum, sonra endişeleniyorum. Doktorun gördüğü iki yumurtadan olursa en fazla 2 tane mi canlı hücre elde ediliyor, bileniniz var mı ? bir tanesinden daha fazla ya da hiç çıkmaz gibi ihtimaller var mı ? Bileniniz varsa yazarsa çok sevinirim. Sevgiler

Tedavin hayırlı olsun arkadaşım ve hayırla sonuclansin inşaallah. Bu asamalara gelmiş olman çok güzel. Sen bence ihtimalleri kafana takma takarsan etkilenebilirsin. Pozitif düşün güzel düşün ve her ihtimale kendini hazirla. Dilerim toplama işleminde her iki folikukunde dolu çıkar ve hayırlısi ile dollenir ve kaliteli sana sıkı sıkı tutunan embriyolarin olur. Gebelik haberini de alırız inşaallah
Gelişmelerden haberdar edersen çok seviniriz aeo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…