Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

Doktor şu anda iki folikül gördü. Toplamadan sonra kontrol edilip bir 10dk içinde bu folikullerin içinde yumurta hücresi olup olmadığı size söylenecek. Insallah herşey olumlu olacak. Moralini yüksek tutman inan çok önemli. Olmazsa da ,bir dahaki sefere diyip yediğine, içtiğine ,uykuna yaşam kalitene özen gösterip devam edersen zaten mutlaka o sağlıklı yumurtayı elde edersin. Doktorlar bazen bu bile mucize gibi cümleler kurup bizi çok da fazla umutlandirmamak,hayal kırıklığı yasatmamak adina farkinda olmadan bizi aşağıya çekebiliyorlar. Bakma sen kimseye. Kendini dinle,içindeki ses ne diyor. Basaracagindan eminsen,mutlaka eninde sonunda olur. Bol şans

çok teşekkür ederim. allah razı olsun hem cevabınız hem güzel dilekleriniz için.

Selam Arkadaşlar 26 yaşındayım erken menopoz riskim var heran pat diye girebilirmişim, bir kere kendiliğnden hamile kaldım ama kalbi atmadı alındı bebek, 2 aşılamam 1 tüp bebek işlemim var ama başarısız tüp bebekte 1 tane yumurtam vardı toplama işleminde vücut yumurtayı bırakmadı alamadık. Doktorum Prof. Dr Nuray Bozkurt Ankarada gidebileceğiniz en iyi doktor diyebilirim. Kendi özel muayenesinde hastalarını kabul ediyor bana Prp yöntemini uyguladık dün uyuyan yumurta varsa uyandırmak için yumurta rezervim çok az olurda 2 sy sonra kendini yeniler yumurta çıkarsa tekrar tüp bebek deneyeceğiz Nuray hocada Prp yönteminin ülkemizde çok yeni olduğunu Bazı hastalarda işe yaradığını baxılarınds yaramadığını söylüyor.

Ben bundan önceki aşılamam için 3 yumurta çıkmıştı herşeyi bırskıp doğal beslendim kendi arılarımın bakını polenini arı sütünü incir kürünü yaptım ve kendiliğinden 22,5 mm olmuştu yumurtalar ama keşke o halde tüp bebeğe gitseymişim bana aska bidaha yumurtan olmaz dediler ben doğru beslenip spor yapınca gerçekten bir sonraki ay bunu söyleyen başka bi doktordu çok şaşırmıştı korkmayın kızlar sağlıklı beslenip spor yapın incir kürünü deneyin alalh yardımcımız olsun umutsuz olmayın

Merhaba, toplama işlemi bu sabahtı. Bir adet toplanmış doktor transfer yapmayacağını söyledi hem rahim kalınlığımı yeterli bulmamış hem de benim gibi hastalarda daha çok yumurta olmasını istermiş böylece belki tek transferde 2 adet transfer etmek ve şansı artırmak için.. Şimdi bu bir tanenin büyümesini ve donduralacak hale gelmesi için dua ediyorum... Sonra sanırım tekrar iğneler ve tekrar toplama ve daha fazla yumurta elde etmek hedef.... yolum uzun, sabır diliyorum kendime de sizlere de. bu yola baş koyan herkese.. Allah a emanet olun.

Bir, hiçten iyidir Zaten gereken 1 saglikli yumurta,1 saglikli sperm. Dediğin gibi. Bol sabır ve eksilmeyen umut... Güçlü olmak zorundayiz. Gecmis olsun...

Merhaba arkadaşlar belki bilginiz vardır bilgisi olmayanları da bilgisi olsun diye yazıyorum kök hücre tedavisini DİYARBAKIR da özel bir hastanede HAKAN ÇOKSÜER isimli prof.uygulamış birkac bayanda sonuç almış üstelik kadın doğum bile yapmış yutupta haberi var görebilirsiniz belki bizlerede bir umut olur allah umudumuzu versin inşallah

Merhabalar bende cem ficicioglunun hastasiyim oda bana kok hucre yapalim dedi ama ben ilk prp uygulamak istiyorum oda yapiyormus yani

Merhabalar bende cem ficicioglunun hastasiyim oda bana kok hucre yapalim dedi ama ben ilk prp uygulamak istiyorum oda yapiyormus yani
Merhabalar sizin doktor kaç yaş gubuna uyguluyor kök hücreyi acaba benim dediğim dotor prp yide kök hücreyi de ilk uygulayan doktor bu tedavilerde kendini ispatlamış bizim derdimize derman olsunlarda ahmet mehmet fark etmez artık kabuslar görüyorum uyurum bebek kalkıyorum bebek tevekkül ediyorum ama yinede aklımdan çıkmıyor mevlav neyler neylerse güzel eyler hayırlısı Allah hayırlısını versin inşallah hepimize.

Yas olarak bilmiyorum canim ben 27 yasindayim kok hucre maliyetli bir tedavi ilk prp yapalimm dedim cokta inanmıyorum boyle seyler olacagina ama kismet yapmadik dememek icin yaptırıyorum siz kac yasindaisniz

Bir, hiçten iyidir Zaten gereken 1 saglikli yumurta,1 saglikli sperm. Dediğin gibi. Bol sabır ve eksilmeyen umut... Güçlü olmak zorundayiz. Gecmis olsun...
Çok teşekkürler, bir gün sonra aradılar, yumurta çok kaliteli değildi ama döllendi dediler. 5. güne kadar bekleyeceklermiş büyürse donduracaklarmış, yarın yani 10 Aralık ta belli olacakmış, biz elimizden geleni yapıyoruz allah yardımcımız olsun.

Bende 5 yildir kullaniyorum kullanmak mi iyi kullanmamak mi bilmeden Degerleri aynen degisiklik göstermiyor
Bana göre kullanmak iyi.Elbette yan etkileride vardır vücutta birikim yapıyor ama ben içmediğimde on ay kadar olmadığımı biliyorum.Zaten yumurta rezervim az erken menapoz hastasıyım ilaç kullanıp regl olmasam yumurtalıklarım hiç çalışmayacak. Şuan prp oldum mesela bunda da iki yumurtalığımında görünür olması gerekti.

Ah canım ah keşke bende sen yaşta olsam 45 yaşındayım üstelik menapoza girdim çocuk sahibi olurken çocuksuz kalan ilk insanım bir düşük bir ölü doğum yaptım haliyle korktum uzun bir süre korundum doktora gittiğimde de tek yumurtam olduğunu menopoza girmek üzeresin tüp bebek dahi olmaz dediler şimdide çırpınıyorum bazen diyorum dünyaya gelmeyen çocuklarımı bu dünyada rizikoları olsa idi rabbim dönyada gelmelerine sebep kılardı ben HAKAN ÇOKSÜER i arayıp görüşeceğim olumlu bir gelişme olursa burdan paylaşırım Allah hepimizin inşallah.

inşallah prp işe yarar hersey yolunda gider..uzun süre ilaç kullanımında yumurtaliklar küçülüyormuş sizde sorun varmıydı yumurtalik küçülmesi gibi.benim sol yumurtalığım görünmüyor küçülmüş dediler.

Reklamını çok iyiy yapan bir doktor ama gittiğinizde göründüğü gibi biri değil zaten hastane rezalet devletten farkı yok

Reklamını çok iyiy yapan bir doktor ama gittiğinizde göründüğü gibi biri değil zaten hastane rezalet devletten farkı yok
Bende doktora gitmeye karar verdiğimde ilk kendisi ile görüştüm. Ama öncesinde gitmeden bir araştırma yaptım ve hastane hakkında hiç iyi şeylet duymadım. Googledan da arıtılırsanız yakın zaman hastanenin isim değiştirdiğini öğrendim. Ve dediğiniz gibi dr reklamını iyi yapıyor ama Diyarbakır da tanımayan çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…