Yumurtalık gençleştirme için PRP (Platelet Rich Plazma) yaptıran var mı?

canm o kdr çok doktora gittim ki ben neler neler dediler bi bilsen en son tarık hocaya gittim hrs de saolsun hep olumlu konuştu prp yaptırdım gelişme var ama tabi beklenenden biraz düşük yinede morallerimizi bozmuyruuuz hep olumlu düşünelim inşallah diyelimm

canım senin hormon sonuçların neydi prp yaptırdıktan snr ne gibi aşamalardan geçtin başka

Sizdede mi erken menopoz vardi ne icin yaptirdiniz

merhaba bende yeni başladım bu prp uygulamasına 24 yaşındaym ama erken menopoz teşhisi koyulmuştu. Yaptıran hanımlar var mı sonuçları nasıl acaba ?
Ben yaklasik üç ay önce yaptrdim ve kesinlkle olumlu sonuç aldm.ilk muayenede hiç yumurtam yoktu amh-0.68 .prpden sonra 4 yumurta oldu ve ikisi toplandı hemde doluydu.şuan dondurulmuş 1 tane embriyom var Rabbime şükür önümzdeki ay tekrar havuz için tedaviye başlycaz.

çok şükür rabbim hayırlı evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etisn en kısa zamanda inşallah

merhaba, prp sonrası 2. reglimin 2.gününde ( bugün ) doktoruma gittim. 2 tane yumurta gördüler, ama ilk sefere göre sanırım daha büyükler, bir de fsh ım ilk denemede 45 ti şimdi 12 çıkmış. Daha kısa bir tedavi olabilir dediler. 2 gün gonal-f iğne yapıp cuma kontrole gideceğim. hep dediğim gibi hepimizin allah yardımcısı olsun. kendime dua ederken sizlere de ediyorum. sevgiler.

Kizlar bende 12 kasimda prp yaptirdim.benim son tedavimde yumurtaliklarim bos cikti ve ikide dejenere olmus. Bulent hoca prp önerdi. 12 kasimda prp yaptirfim 25 kasimda adet oldum 2 gun erken oldum.doktorla konustum korkulacak bisey yok dedi. Benim ultasyonda 7 yumurtam görundu.doktor sayi degil kalite önemli dedi.s prp harici uyguladiginiz kur vaermi kaliteyi artirmak ici ve yumurtalarin dolu cikmasi icin

merhaba cnm doktorun kim ?

yemene içmene dikkt et cnm bol kuru incir ye

Sizin ne skntiniz
Sizdede mi erken menopoz vardi yasiniz kac bu arada

Sizin ne skntiniz

Sizdede mi erken menopoz vardi yasiniz kac bu arada
Benim erken menopoz yok.en son ultrasyon kontrolumde 7 yumurta var dedi doktor.benim sorunum daha önce hic karsilamadigim ama son tedavide karsima cikan yumurtanin bos olmasi ve dejenere olmasi.20 gun once 40 oldum:)

Durumunuzdan bizede haberdar edermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…