Yumurtalar kaç mm olmalı?

mihraa

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2023
246
190
29
Merhaba arkadaşlar opudan önce yumurtaların en az kaç mm olması gerekiyor bilen var mı ? Benim değerleri çok değişken? Düşük olanlar toplansa bile kaliteli yumurta elde edilemez mi ?

Doktor yumurtan gelişmeye başlamış dedi kaç mm olmuş Kızlar sizce anlayan var mı

Eklentiler

• IMG_4263.jpeg
    105,1 KB · Görüntüleme: 356
Tedaviye basladıktan sonra bunları dusunmeyin artık yeterince stresli bir surec birde bunları dert etmeyin rahat bırakın kendinizi drunuza guvenin.. Bunları kafaya takmanızın hic bir faydası yok.. Hayırlısıyla guzel sonuclansın ins.

16 17 mm civarı opu oluyor galiba
Yarın benimde doktor kontrolüm var yumurtalara bakılacak 5 gün klomen kullandım ilişkiden ne kadar sonra belli oluyor ya da ne kadar da büyümüş olur ki bir hafta da hiç bilgim yok

Yarın benimde doktor kontrolüm var yumurtalara bakılacak 5 gün klomen kullandım ilişkiden ne kadar sonra belli oluyor ya da ne kadar da büyümüş olur ki bir hafta da hiç bilgim yok
Herkeste değişiyor ne kadar sürede büyüyeceği o yüzden iki günde bir kontrol edilir boyutu.

Herkeste değişiyor ne kadar sürede büyüyeceği o yüzden iki günde bir kontrol edilir boyutu.
Sürekli iki günde kontrol edilmesi şart mı peki bundan hiç bahsetmemişti iki günde bir hastaneye gitmem imkansız izin alamam ki

Sürekli iki günde kontrol edilmesi şart mı peki bundan hiç bahsetmemişti iki günde bir hastaneye gitmem imkansız izin alamam ki
Ben klomen kullanırken de 2 günde bir kontrol edilmişti. Reglin 5. Günu başlamıştım. 5 gün kullandım gittim sonra 2 gün arayla 3 kez filan gittim 18 mm üzeri olunca çatlatma iğnesi yapılıyor. Bana da baştan anlatmamıştı ilk bu tedaviyi yapan doktorum gel dedi geldim git dedi gittim. Ben sadece uyum sağlardım işine karışmayayım diye o da açıklama yapmazdı sormuyorum diye.

Bana da anlatmadı hiç yarın yarın detaylı soracağım çünkü zaten özel hastane sürekli muayene ücreti ödüyoruz birde farklı bir ilçede hastane sırf daha iyi diyr gidiyoruz iki günde bir gitmem imkansız. Adetin 5. günü başladım bende bu pazartesiye denk geliyordu 5 gün günde bir tane kullandım bugün bitti yarında kontrole çağırdı

10 güne kadar kontrol sayılıyor da illa ki on gün aşılabilir. Kimi doktor aa iyi büyümüs diyo yolluyo igne filan vermeyebiliyo tek yumurta olunca. Her şey olabilir valla. Siz sorun tek yumurta mı gelisiyor çift mi gelisiyor buna göre değişebilir işler.

Yumurtalarin gelisimine gore doz syari yapiliyo ilacta.benim 18 mm ve 19 mm olan Yumurta vardi ama hepsi ayni standartta olmuyo tabi

Yani klomene gerek varmıydı kendimiz mi bekleseydik gebe kalmayı anlamadım boş gebelik yaşamıştım sonra 4 5 ay geçti tekrar düşünüyoruz dediğimizde süreçte beraber ilerleyelim doktor kontrolünde dedi ve direk klomen vardı bakalım yarım herşeyi soracağım sizin süreç nasıl oldu peki klomenden sonra ilk kullanımda işe yaradımı

Maalesef bende amh düşüktü 2. Tüp bebeğe hazırlanirken histereskopi sonrasi hamile kaldım. Karışık benimki. Sizin boş gebelik öncesi ne kadar süre çalısmanız olmuştü ki belki daha çok beklemenizame gerek gormediğinden vermiştir.

1 yıllık evliyim 6.ayında tesadüfen öğrendik sürpriz oldu bize korunuyorduk çünkü sonra ne kadar sevindiğimizi görünce ilki de hayal kırıklığı olunca madem böyle oldu hani yaşımda 28 istiyorken deneyelim dedik

Anladım. Bakalım ne diyecek doktorunuz. Beni de etiketlersiniz görüsünce.

Merhaba arkadaşlar opudan önce yumurtaların en az kaç mm olması gerekiyor bilen var mı ? Benim değerleri çok değişken? Düşük olanlar toplansa bile kaliteli yumurta elde edilemez mi ?
Benim kiler cok düşük cikti güçlendirme yapalim dediler sizde dedilermi

Benim henüz toplanmadı 3-4 güne toplanıcak sanırım ama doktorum çok olumlu konuşmadı kaliteli olmazsa bir daha tedavi uygulayıp toplarız diyor
Benim var ama zayifmis sitoplazma la guclendirelim dedi yumurta toplanmadi daha bu aynin sonunda olacak test bakip soyle diler bugün çok agladim

Benim var ama zayifmis sitoplazma la guclendirelim dedi yumurta toplanmadi daha bu aynin sonunda olacak test bakip soyle diler bugün çok agladim
Moralinizi bozmayın. Burada neler okuyoruz çok kalitetli olmayıpta hamile kalanlar. Araştırın bi eğer faydalı olacaksa yaptırın ya da sizde belki
Bir dahaki ay denersiniz her ay yumurtalar farklı kalitede olabiliyormuş

Ama o sıvıyı mis baskasindan aliyorlarmis normal vitamin mis hic duydunuzmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…