Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Aynen,yazan olmamış devamlılık açısından

yazalım o halde :)

ben de yumurta takibine başladım

4.gün klomene başladım bittiği gün dr baktı yani 8. gün

14 mm tek yumurta gördü pzt tekrar çağırdı

acaba tek yumurtadamı kalıcak yoksa daha oluştumu diğeri ne alemde bilmiyorum

ovu testim böyle bugün

Eklentiler

• 1269E306-54DB-4CE8-83D8-4F80B6BE539B.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 28
Doktor yum catlayana kadar çağırıyor diye biliyorum tekrar gitmediniz mi 14 mm den sonra

merhaba canim
bende yumurta takibi yaptırıyorum ilk kez. ama benimki ilacsiz ilk olduğu icin. bugun 14. gun 1 yumurtam var ve suan 13mm mis. doktor net bisey soylemedi cuma yeniden gelmemi soyledi sizde nedir son durum

merhaba canim
bende yumurta takibi yaptırıyorum ilk kez. ama benimki ilacsiz ilk olduğu icin. bugun 14. gun 1 yumurtam var ve suan 13mm mis. doktor net bisey soylemedi cuma yeniden gelmemi soyledi sizde nedir son durum

canım 14. günde 13 mm ise
16. gün 18 mm olur ya da geçer
hatta çatlayabilir bile
bence iyi gidiyor
hadi hayırlısı :)
çalışmaları aksatma

canım 14. günde 13 mm ise
16. gün 18 mm olur ya da geçer
hatta çatlayabilir bile
bence iyi gidiyor
hadi hayırlısı :)
çalışmaları aksatma
Canımmm bende bugün başladım yumurta takibine gün olarak hastalığın ilk gününden mi sayıyoruz bugün 8 ve 9 mm olarak yazdırdı doktor cuma tekrar gidecem çok küçük bakalım kendiliğinden büyüyecek mi

hayırlı olsun canım :)
evet adetin ilk günü 1. gün olarak sayıcaZ

bence iyi kuzum bugün benim 10. günüm karından yumurta göremedi 14. gün bakalım dedi alattan istemedim
hakkimizda hayirlisi. benim de hep karindan bakti acaba ilacsiz 1 yumurta normalmidir. benim amh dusuk oldugu icin acaba az mi yumurtluyorum diye dusunuyorumda. yarin tekrar kontrolum var ama bence halen catlamadi yumurtam akintidan anliyorum catladigini cunku. acaba catlamama gibi bir ihtimalde oluyormudur ki. sizin de ilk mi yumurta takibi ve ilacsiz mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…