Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Tamam canım sende durumlar ne canm

Canimmm noldu söküldü mü kanaman? Benim reglim bitti artik aklimdan attim daha 2 ay oldu cunku bu 3.reglim kurtajdan sonra oluruna birakcam. tum test sonuclarimiz iyi sonucta. Sperm seviyeside baya iyi cikti doktor bu degerlerle olmama ihtimali yok zaten bi kez gebe kaldiysan yine olur hemen ilk ay tutacak diye birsey yok dedi. Bakalim bekliyoruz

Hadi hayırlısı hakkımızda canım :) ben de yoguuun bir şekilde regl oldum :)

Dualarımdasın canım benim
Ben de mi alsam ne işe yarıyor hiç kullanmadım ben? Adetim azaldı iki güne biter benim

Kuzum adetin 30 gun suruyor ise basladigi gunden 12.gun normal gebelik testi gibi yapmaya baslaniyor. 4 5 gun icinde zaten pozitif oluyor. Beta hcg hormonu gebelik olcerken bu lh yani yumurtlama hormonunu gosteriyor. Testte t eger silik ise negatif. Genelde 15.gunde cift cifgiyi gorursun ozaman ymurtluyosun demektir. Hemen iliskiye basliyosun hatta her gun testi yapiyosun ya zaten t cizgisinin koyulugunun arttigini ymurtlamanin yaklastigini anliyosun zaten. Gebe kalmak icin cok iyi bir yontem. Ultrasonla yumurtanin gelismini kesfetmek kadar olumlu sonuc cikariyor hatta bence ultrasona surekli gidemicegin icin bu daha iyi cunku catladigini da anliosun. Catlamaya 2 gun kala kopkoyu oluyo catladiktan sonra bir daha siliklesiyor

Hımmm anladım canım cok iyiymiş valla ben de alayım o zaman hemen bu ay müjdeli haberi alalım hayırlısıyla

Gittikce koyulasiyormu sizce yumurta takibi yapiyorummm normalde 15.16.gun yumurtluyorum ama bu negatifmi bilemedim

Eklentiler

• CYMERA_20170111_153826.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 85
meraba kizlar bende yumurta takibi yaptırıyorum femara diye bi hap kullandım sadece 5 gün içtim bugün adetimin 7.ci günü 3 tane 11 mm yumurtam olmuş iyi dedi doktor çok iyi dedi hatta ama 18 gün sonra çağırdı yani sizce o zaman kadar çağirmamasi normalmi 2 gün sonra bir gün arayla değerlendirin dedi Rabbim inşallah bu sefer Nasib eder bebislerimizi

Alttan bakıyolar cnm.. mesela ben gıttım sımdı ılac kullancam 5gun.. ılactan ıkı uc gun sonra cagırdı.. her seferınde alttan bakıyo.. bu gıdısımde yumurtaların buyukluklerine falan bakıcak.. ıyıyse ılıskı tarıhlerı verıcek.. falan.. Allah yarDmcımız olsun

Aminn canim da ben

Ya arkadaşlar adetimin 13.günü en büyük yumurtam 12mm mış normal mi sizce ya bana az geldi adetim 34 günde bir falan bilgilendirir misinz

Ya arkadaşlar adetimin 13.günü en büyük yumurtam 12mm mış normal mi sizce ya bana az geldi adetim 34 günde bir falan bilgilendirir misinz
Reglin 34 gundeyse normal benim de o civarlarda anca 19.gun 20 mm oluo hatta bu ay 21.gun 20 mm oldu ve catladi. Cok sukur reglimde gecikti. Icini rahat tut canim 16.gun tekrarla ultrasonunu

Reglin 34 gundeyse normal benim de o civarlarda anca 19.gun 20 mm oluo hatta bu ay 21.gun 20 mm oldu ve catladi. Cok sukur reglimde gecikti. Icini rahat tut canim 16.gun tekrarla ultrasonunu
Cevabın için çok teşekkür ederim ya bide özele gittim gelde 21.gün progesteronuna bakayım dedi o zamanlar yeni yumurtluyorum neyse inadına gelme dedıde gideceğim valla ne derse desin başından attı sanırım

Ne demek canm. takip yapmanda yapmanda fayda var. Ovulasyon testi ile de takip edeblrsn internette cok uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…