Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Bende ovülasyon takibi yaptırıyorum klomen kullanıyorum bu 2. Ayımdı ama olmadı ilk ay günde 1 2. Ay günde 2 kullandım ilacı ama doktorum yumurtalıkların tatil modunda halen ilaç gıdıklamamış bile yumurtalıklarını dedi birdahaki ay iğne tedavisine başlayacağız dedi bakalım ne olacak. Benim adetlerimde düzensiz o yüzden önce söktürücü kullanıp adet olduktan sonra klomeni kullanıyordum. Bu arada ben hizmet hastanesindeki meltem hanıma gidiyorum

kızlar merhaba bende yumurta takibi yaptırıyorum 5 aydıır klomen kullandım ilk ay sonra doktor gerek duymadı yumurtamın büyümesi ve çatlaması normalmiş..önümüzde kafta rahim filmi çekilecek şimdi de rahim filmi çektiren var mı aranızda nasıl oluyor biliyormusunuz.

cnm ben geçen ay çektirdim cok şükür temiz çıktı. sonrasında klomene ve çatlatma iğnesine geçtik çünkü tüplerin durumunu görmeden ilaç yüklemek doğru değil. tüplerde tıkanıklık falan varsa ve hafifse açılıyor. kapalı ise laparoskopi falan uygulanıyor. sonuçta tüp kapalı ise ilaçta içsen çatlatma iğneside olsan fayda etmez yumurta tüplere giremediği için döllenme gerçekleşmiyor. şimdi biz sonuç temiz çıkınca başladık ilaca ve iğneye bende 2 gün önce iğne yaptırdım şu aralar çalışma var bakalım inşallah sebebimiz budur.

rahim filmine gelince korkma gitmeden yarım saat önce ağrı kesici iç sakın karnını kasma.
rahat ol dua et açık çıksın diye ve özel bir klinikte yaptır. nazınla oynuyorlar daha az acı verir. adet sancısı gibi bir anlık ve 10 dak da bitiyor. bitince çokca havlu kağıt veriyorlar pedini hazır et ilaç geri geliyor sonra azıcık kanla birlikte. evime otobüsle döndüm ben içini ferah tut. geçmiş olsun.a.s.

uzun zamandır giremiyorum kızlar stresten sıkıntıdan yazmaya dermanım yok inanın ama durumum hala aynı.loveli cnm benim, hamile olduğunu okudum çok sewindim inan çokkk ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlerde dua et bitanem hamile olanların duası kabul olur derler.kendinize iyi bakın kızlar bu ay adetimin 3.günü aşılama yapılacakmış hayırlısı bakalım yine yazarım.şimdilik hoşçakalın.

herşeyin,hepimizin tek sahibi sığınacağımız tek sahibimiz ALLAH...NİHAT HATİPOĞLU programında bir gün öyle güzel bir dua werdiki şimdi sizlerle paylaşacam arkadaşlar bunu mutlaka yapın.HAYIRLI ÇOCUĞUN OLMASI İÇİN OKUNACAK DUA;''RABBİM BANA SENİN TARAFINDAN ÇOK TEMİZ BİR NESİL (ÇOCUK) NASİP ET.MUHAKKAK SEN DUAYI HAKKIYLA İŞİTENSİN''.AMİN bu duayı eşinizle birlikte birleşmeden önce okuyup ALLAH 'a sığının.inşallah rabbim bu dualarımızın yüzü hürmetine bizlerede hayırlı ewlatlar nasip eder...

kizlar benim dun adetimin 8. gunu idi doktora gittim 13 mm ytumurtam olusmus ilac falan kullanmıyorum sadece sabah ve aksam çakşır otu bal tarcın karısımı yiyorum. 8. gune gore yumurtan erken gelismis dedi doktor. Bugun tekrar bakacak. sizcede 8. gune gore yumurtam buyuk mu?

hayırlısı olsun gülay.bende ocak ayında folikül takibi yaptırmak istiyorum bakalım belki hamileyimdirde gerek kalmaz:)

selam. siteyi uzun zamandır takip ediyorum ancak yeni üye oldum. biz de 9 aydır bebek için çabalıyoruz. bu hafta yumurta takibine başlıyoruz kısmetse. tecrübelerinizden yararlanmak isterim. bu arada gülayyusuf tebrikler. allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin. umarım isteyen herkes bu güzel duyguyu tadar...

kızlar salı günü çatlatma iğnesi vurulmuştum bugün kasıklarımda şiddetli bi ağrı var kist oluşuyo olabilirmi lütfen cevaplayınn

arkadaşlar hala bir listeniz var mı bilmiyorum ama ben de aranıza katılmak istiyorum. sat 22.01.2010. ocağın 26 sında klomen kullanmaya başlıyorum. dün doktorla görüştüm. 3 ay klomen ile yumurta takibi yapıcaz. sonrası için şimdiden bişey demek istemiyorum. allah'ın izniyle belki sonraki aşamaya gerek kalmaz. ümidi bırakmamak lazım. rabbim herkese hayırlı zamanda hayırlısını nasip etsin...

ben de geçen ay çektirdim rahim filmini. çok şükür temiz çıktı benim de. çok araştırmıştım gitmeden. herkes farklı şeyler söylüyor. tedirgin olmuştum. jinekolojik muayeneden farklı değil. kendini serbest bırakırsan hiç acımıyor. ben doktora tam daha başlamadınız mı diye soracakken, bitti dedi. hatta öncesinde ağrı kesici bile almadım. 5-10 dakikalık basit bir işlem. ilaç verildiğinde hafif adet sancısı gibi hissediyorsun o kadar. yanına ped almayı unutma. inşallah temiz çıkar...

arkadaşlar meraba
yumurta takibi yaptırmıs arkadaşlar bende yumurta tembellıgı var sanırım ılk kez bu ay yumurta takıbı yaptırıyorum sızın 12.gun yumurta buyuklugunuz kactı lutfen yazarmısınız ben cuma yanı 14.gun tekrrar gıdıcem doktora ıns yeterlı buyukluge ulasır...

bnede istiyrum acikcasi adet düzenim bozuk anlamiyorum ne zaman yumurtlucam Allah hayirli etsin canim bu kadar asamadan sonra seninde yüzün güldü ne güzel gultamerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…