Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

HAZıRAN AYI

Demetzeynep...............................10 haziran ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????
Nix............................................... ?????????..................24..................... ...........ilaçsız biraz ara
Aymuel..........................................?? ???????..................28....................... .. . ........ilaçsız denicek
Ninik............................................. ...19haziran.................... klomen

gülayyusuf........................................ .20 haziran.......................klomen
nila70...............................................25haziran............................klomen

hale81............................................ ...???????....................ilaçsız
safak_d........................................... .????????....................klomen

TEMMUZ AYI

RufeydeSerra ..............................5 temmuz........................???
nergis55.......................................... .....13 temmuz....................ilaçsız

BekLEMEDE OLANLAR

Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen

!!!!!!!!!!!!YENı TARıHLERıNıZı YA DA GÜZEL HABERLERıNıZı BEKLıYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Sweetbaby...........26.................(2009 mayıs hamilesi)
loveli..........................................(2 009 mayıs hamilesi)
ayhas..........................................(20 09mayıs hamilesi)

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyorum nete; öncelikle nergiscim teşekkür ederim sana, şafakcım sanada cvbım biraz gecikmeli olduğu için üzgünüm; eşim doktora bi kez gitti onda da sperm hareketsizliğini kalitesizliğini öğrendi ilaç falan kullanmadı o sonuçları benim doktorumda istemişti görünce bu şekilde bebeğin olmaz sorun eşinde tedavi olması lazım dedi nasıl üzüldük anlatamam bunca zaman boşuna klomen tedavisi olmuşum sonra televiztondaki o bitki uzmanlarını izledim ve bi kitabını aldım keçiboynuzu kürünü harfi harfine uyguladık veeeee sonuç hamileyim... Ya bi,rde herşey ALLAH tan çok dua ettik ŞÜKÜRLER OLSUN VE HERKESE BU MUTLULUĞU YAŞATSIN RABBıM.. EŞıME HARıKA Bı YAŞ GÜNÜ HEDıYESı OLDU.

herkese selam
aranızda yumurtlamayı sağlayan bitki yada besinler hakkında bilgisi olan varmı ? önümüzdeki ay için şimdiden hazırlık yapayım. birde polikistik over için yardımcı olursanız sevinirim

herkese selam
aranızda yumurtlamayı sağlayan bitki yada besinler hakkında bilgisi olan varmı ? önümüzdeki ay için şimdiden hazırlık yapayım. birde polikistik over için yardımcı olursanız sevinirim

Canım incir kürü için iyi diyorlar bi dene istersen

kızlar bn bu ayda yumurta takibi yaptırmıyorum şansa bıraktım eğer bebiş yine gelmezse eşimle gelecek ay aşılama yaptıralım diyoruz.. daha önce deneyen oldu mu ?

kızlar bn bu ayda yumurta takibi yaptırmıyorum şansa bıraktım eğer bebiş yine gelmezse eşimle gelecek ay aşılama yaptıralım diyoruz.. daha önce deneyen oldu mu ?

Bende bu ay klomeni bıraktım çünkü doktorum rahim filmi çekti. Şu an normal yolla deniyoruz.Bu ay da olmazsa bizde bidahaki ay aşılama yapıcağız bakalım hayırlısı.

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim bende polikistikover var ayrıca yumurtalrım büyümüyomuş bu ay ilk kez klomen kullandım adetimin 10,günü gittim 11 cm sadece bi tane vardı doktor küçük dedi ama pazartesi tekrar gidicem inşallah büyümüştür aranızda polikistikoveri olup hamile kalan varmı acaba eşimin işi dolayısıyla mardinin ilçesinde yaşıyorum iyi bi doktorda bulamadım açıkcası cevap yazarsanız sevinirim

kızlar meraba.pek uğrayamadım kusura bakmayın. ama sizlerde pek girmiyosunuz galiba. eminim hepiniz güzel haberler almışsıznızdır.

canım bana d adoktorum öle demişti bak şimdi hamileyim. korkma. çareler çok klomen işe yarmazsa iğneye geçer doktorun. bana da öle olmuştu. iğne de çok yumurta oldu. ama çatlayamayanlar kist oldu tedaviye ara verdik o arada nasıl olsa bebk olmaz kist varken deyişp stresten uzak kalınca hiç ilaçsz kendiliğimden hamile kaldım. umudunu yitirme ,stresten uzak dur.soğan kürünü dene ben faydasını gördüm.Allah yüzünü güldürürü inşallah.

arkadaşlar yumurta takibine adetinizin kaçıncı gününde başlıyorsunuz??? doktorlar kaçıncı günü gel diolar??? bilgilendirirseniz sevinirim...

selam kızlar nasılsınız bende 4 aydır yumurta takibi yaptırıyorum..bu ay rahim flimi çeklicek..sizlerse kedinizden bahsedermisiniz.

arkadaşlar yumurta takibine adetinizin kaçıncı gününde başlıyorsunuz??? doktorlar kaçıncı günü gel diolar??? bilgilendirirseniz sevinirim...

klomen kullandımı güzelim..genelde doktorlar yumurta takibine başlarken bu ilaçla başlıyorlar

güzelim klomenle hamile kalan çok tabiki..ama bende 4 aydır deniyorum 1. ay klomen kullandımm.yumutam çok büyüdür..şimdi boş takip ediyor bu ay rahim filmi çekilecek..hakkımızda hayırlı

klomen kullandımı güzelim..genelde doktorlar yumurta takibine başlarken bu ilaçla başlıyorlar
canım ben daha doktora gitmedim. adetimin 14. günü doktora gidip yumurtamın durumuna baktırmak istiyorum. o yüzden sordum kaçıncı günü gidiliyo die!!! klomeni neden verio doktor????????

canım ben daha doktora gitmedim. adetimin 14. günü doktora gidip yumurtamın durumuna baktırmak istiyorum. o yüzden sordum kaçıncı günü gidiliyo die!!! klomeni neden verio doktor????????

Canım yumurta takibi için adetin 2 veya 3.cü günü gitmen gerekiyor. Tahlil falan da istiyor doktor.Adetin 14. gününü bekleme

Klomen ise bazılarında yumurtası gelişmiyorsa geliştirmek için, bazılarında ise yumurta sayısını arttırmak için veriliyor.

slm canım bende geçen ay iğneyle yumurta takibi yapıldı.klomenle gelişmeyen yumurtalarım gelişti.çatlatma iğnesi yapıldı.ama yeni adet oldum.şimdi de rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum bakalım yarın randövu aldım başka bi doktora gidicem.hakkımızda hayırlısı olsun.tedavi sürecini yazışalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…