Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

galiba seninle durumumuz aynıymış. ben zaten bikez kendiliğimden hamiş klamıştım. sen de başla takibe belki faydası olur. işte ben bu ay beklemedeydim. yarın uamrım güzel habe rveririm sizlere. duanızı eksik etmeyin lütfen.

slm kızlar ben bugün regl oldum ama yeni tarihimi eklemeyelim şimdilik bebek kararını erteleyebiliriz bazı özel nedenlerden dolayı

merhaba kızlar ben bisi sormak istiyorum,

adetimin 15. gunu ovulasyon testi yaptım 2. cizgi koyu cıktı hatta dr gittim 21 mm yumurtan var bugun yarin catlar dedi 16.gunu tekrar dr gittim 23mm olmus bu aksam catlar dedi ve ben ovulasyon testi yaptım 2. cizgi yine koyu cıktı. 17. gun tekrar ovulasyon testi yaptım 2.cizgi halen birinciyle aynı koyulukta. acaba yumurtam catlamadi mi? yumurta catlayana kadar 2. cizgi koyu cıkmaya devam ediyormu. Bu arada ben klomen falan kullanmıyorum tamamen dogal yolla takip ediyorum

hadi bakalım sweetbaby testi yapar yapmaz haber ver bekliyorum güzel haberini bende heyecanlandım

kızlar kan verdim bugün. akşamüzeri belli olacak. çok heyecanlıyım benden dualarınızı esirgemeyin.

kızlar kan verdim bugün. akşamüzeri belli olacak. çok heyecanlıyım benden dualarınızı esirgemeyin.

canım beniiiimm.Şeniz.inşallah bu tahlilinde yüksek değerle pozitif çıkaryerimseniben:Saruboceq:..dualarımız seninle bitanem:Saruboceq:...Rabbim yar ve yardımcın olsun...amiiiiiinnn:Saruboceq:...öptüm sweetiiimmŞeniz..

sağol canım. tek ihtiyacım olan sizin dualarınız.....

KIZLAR. BOMBA HABERıMı VERıYORUM
HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:dance::dance::dance::dance:
DEĞERıM 328
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bı SÜPRıZ,ÖYLE BÜYÜK Bı MUCıZE Kı ANLATAMAM.

ay canım benim çoook sevindim gerçekten mucize tam da tedaviye ara vermişken olmaz olmaz dememek lazım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tekrar tebrikler darısı başımıza inşallah

KIZLAR. BOMBA HABERıMı VERıYORUM
HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:dance::dance::dance::dance:
DEĞERıM 328
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bı SÜPRıZ,ÖYLE BÜYÜK Bı MUCıZE Kı ANLATAMAM.

Tebrik ederim seni ve eşini..a.s.Tahmin edebiliyorum ne kadar büyük bir süpriz ve mucize olduğunu.Bende yıllarca tedavi gördüm olmadı,herşeyi bıraktığım ve hiçbir tedavi uygulanmadığı ay kızım mucize gibi geldi...Senin bu sevincin aklıma hamile olduğumu öğrendiğim gündeki heyecanı ve mutluluğu getirdi.Kelimeler yetmez bu duyguyu anlatmaya.:sm_cool:Allah'ım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah,tekrar tebrik ederim seni..Darısı isteyen herkesin başına..:Saruboceq:

KIZLAR. BOMBA HABERİMİ VERİYORUM
HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:dance::dance::dance::dance:
DEĞERİM 328
ÇOK MUTLUYUM. ÖYLE BÜYÜK Bİ SÜPRİZ,ÖYLE BÜYÜK Bİ MUCİZE Kİ ANLATAMAM.

hayırlı olsun canım yaa bersu arkadaşımız söyleyince diğer topikte gelip seni kutlamak istedim hayırlı olsun darısı bizim başımıza canımm:teytey: :teytey:

DEĞERİM 328

Canım tebrikler sağlıkla kucağına alırsın inşallah:Saruboceq:

DEĞERİM 328

canım çok mutlu oldum rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah peşpeşe hamiş kaldık bak ben sana ne dedim:))))

MAYIS AYI LİSTESİ ( 18-05-2009)

Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Sweetbaby17 ......... .....................16 mayıs..................23 ....................................2/ klomenli
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Sessizfırtına..................................20 mayıs..................28........................ . ..............1-klomen
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Deniz39........................................23 mayıs...................31...................3 klomen sonrası bu ay ilaçsız
Gülayyusuf....................................2 3 mayıs...................??...................1- klomen
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen
Segahh.........................................28 mayıs.................???......................... ............3/ klomen
Raebzah...................................... 29 mayıs.................23...................... . ................2 serophone
Modelist25.................................. ............... .........................................

HAZİRAN AYI
RufeydeSerra ..............................3 Haziran................23........................ ................?????
Demetzeynep...............................10 haziran ..................25....................... . .....serophone
Melekanil......................................11 Haziran..............28...................... . ...............????

BekLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamiles
Sweetbaby...........26.................(2009 mayıs hamilesi):hooray::teytey::hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…