Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

Kızlar bende bugün doktora gittim 2 yumurtam oluşmuş.Doktor gün aşırı ilşki dedi çatlatma iğnesi yapmadı bakalım hayırlısı inşallah tutar ya

canııımmmm ben hamileymişimmmmm ama düşük tehlikesi varmış hsg 61.5 dua edin bana :Saruboceq:

Ayyy canımm ne güZel yaaa çok tebrik ederimmm Korkma bitanem gün geçtikce değerlerin katlanır inşallah Allah sana ve bebişine sağlık versinnnalkisalkisalkisalkisalkisalkis

teşekkür ederim canım darısı size inşallah:Saruboceq:

Amin canım aminnnn, eşine söyledinmi nasıl karşıladı ??
ilk bebeğinmi? ne kadardır istiyodun aayyyy bir de belirti varmıydı???bende aşılama oldum beklemedeyimde çok sordum galibaalkisalkisalkis

nergis55 - sweetbaby canlarım ikinci bebeği istiyoruz adetimin 5. gününden itibaren günde 1 tane olmak üzere serephone içtim aslında dr bana gonaphone yazmıştı ama piyasada yokmuş ilacımı 5 gün kullandım 2 gün sonra dr gittim yumurtalarıma baktı 3 tane gördü biri 16mm biri 17mm biri 18mm di 18mm olunca veriyorlarmış herhalde çatlatma iğnesini 2 gün sonraya çatlatma iğnesi yazdı yapıldım aynı gün ve devamındaki 2 gün beraber olun dedi folic plus verdi bebe aspirini verdi günde yarım iç dedi bide mayısın 1 inde progestanı kullanmaya başla dedi bide bende prolaktin yüksekliği vardı onu düşürmek içinde parlodel verdi oda bugün son inşallah. aslında eşimde sperm hareketsizliği vardı dr klomen evicap l-arginine verdi 3 ay kullandı değerleri düzelmiş dr bu şartlarda eşinizin hamile kalması lazım demiş onun için ben gittim doktoruma ilk bebeğimde gebe kalmadanda prolaktinim yüksekti ayrıca eşim varikosel ameliyatı oldu şimdi 9 aydır korunmuyoruz dr eşime bu ilaçları yine kullan değerler aynı kalsın en azından demiş oda kullanıyor bende ilaçlarımı kullanıyorum hayırlısı bekliyorum Rabbim herkesin gönlüne göre versin. ılginiz için çok teşekkür ederim kızlar.

Kızlar bende bugün doktora gittim 2 yumurtam oluşmuş.Doktor gün aşırı ilşki dedi çatlatma iğnesi yapmadı bakalım hayırlısı inşallah tutar ya

ne güzel canım. hadi hayırlısı. inşallah güzel güzel çatlayıp bebiş olurlar.

canııımmmm ben hamileymişimmmmm ama düşük tehlikesi varmış hsg 61.5 dua edin bana :Saruboceq:

canımmmmmmmmmm. çoooooook sevindim. ne güzel. sen dün bozuktun biraz adetim geçti diye. bak bebişin gelmiş. inşllah sorun çıkmaz canım. sen olumlu düşün 2 günde 2ye katlarsa problem yok demektir. hadi hayırlısı.

nergis55 - sweetbaby canlarım ikinci bebeği istiyoruz adetimin 5. gününden itibaren günde 1 tane olmak üzere serephone içtim aslında dr bana gonaphone yazmıştı ama piyasada yokmuş ilacımı 5 gün kullandım 2 gün sonra dr gittim yumurtalarıma baktı 3 tane gördü biri 16mm biri 17mm biri 18mm di 18mm olunca veriyorlarmış herhalde çatlatma iğnesini 2 gün sonraya çatlatma iğnesi yazdı yapıldım aynı gün ve devamındaki 2 gün beraber olun dedi folic plus verdi bebe aspirini verdi günde yarım iç dedi bide mayısın 1 inde progestanı kullanmaya başla dedi bide bende prolaktin yüksekliği vardı onu düşürmek içinde parlodel verdi oda bugün son inşallah. aslında eşimde sperm hareketsizliği vardı dr klomen evicap l-arginine verdi 3 ay kullandı değerleri düzelmiş dr bu şartlarda eşinizin hamile kalması lazım demiş onun için ben gittim doktoruma ilk bebeğimde gebe kalmadanda prolaktinim yüksekti ayrıca eşim varikosel ameliyatı oldu şimdi 9 aydır korunmuyoruz dr eşime bu ilaçları yine kullan değerler aynı kalsın en azından demiş oda kullanıyor bende ilaçlarımı kullanıyorum hayırlısı bekliyorum Rabbim herkesin gönlüne göre versin. İlginiz için çok teşekkür ederim kızlar.

bir bebişin var sanırım. inşallah ona kardeş de gelir. hayırlı olsun tedavin. yumurtalrın da güzel gelişmiş. hadi hayırlısı bekliyoruz sonuçları.

İSİM.......................TARİH:............. .... ..... YAŞ...................... Tedavi ve takip bilgileri( 29 nisan 2009)

NİSAN AYI LİSTESİ

Ceylan83................30 Nisan....................26...................... .................4/ klomen
AyşeCemre.............???????................... ?? ?........................ ..........????
Ayhas.....................???????................. ...????...............................klomen
Bersuu....................????????................ ...?????.............................????

MAYIS AYI LİSTESİ
Nurdanurdan (Reyyan86) ...............1 Mayıs .................. 23 .....................................1. aşılama
Raebzah.......................................1 Mayıs....................23...................... . ................1 serophone
Sever............................................5 Mayıs....................26...................... . ................1. takip
Ukla ..................... .......................6 Mayıs ..................30.......................... ....... ..klomen 1 .aşılama
Melekanil......................................8 Mayıs....................28...................... . ...............ilaçsız
Sweetbaby ..................................12 Mayıs ..................25 ..................... bu ay tedavisiz kistim var
Demetzeynep...............................13 mayıs...................25........................ .....serophone
Deniz588.....................................16 mayıs...................23...................... ..... bu ay takip yook
Nergis55.......................................20 mayıs..................29........................ . ............serophone
Nix............................................... 21 mayıs..................24........................ . .............ilaçsız 1
Loveli....................... ....................27 mayıs............... ..31...................... ..... ........ 2 / klomen

BEKLEMEDE OLANLAR

A.akıllı:...................06 Şubat.....................25.................. .... ....2 / klomenli
Neşe_206 ..............6 şubat.........................?............... .... ........1 / klomen
Patricia ...................09 Şubat ....................28 ........................1 / klomenli
Bebişim52...............21 Şubat......................24 ............................1/ klomen
serpil2003.............. 28 şubat .................... 27 ........................ 3
Ebrusko1982.............1 Mart.....................???...................... .........???
Bahaarçelik..............14 Mart....................24........................ ...........1/ klomrn-menagon
Sweetbaby17 ......... 15 Mart....................23 ....................................1/ klomenli
Cucu-pete................17 Mart....................23........................ ..............2/ puregon iğne
Cimbomlu.................18 Mart..................???......................... ............ klomen
Prenses47...............24 Mart.....................22....................... ..............3 / klomen
Gizemx...................25 Mart.....................32..................... .................ilaçsız
Bebisko..................25 Mart......................30...................... .................1/ ganophone
Yüzdeyüzakrep........???????................... ..2 4............................2/ srophen
asli_ist.......................12 Nisan.....................26...................... ........ 1/klomen-ovitrelle
Safak_d..................16 Nisan .......................28......................... ...2/klomen
Bumuyani.................14 Nisan...................23........................ ..............1/ serpohone
Aymuel.....................15 Nisan..................28......................... . ..............2/ klomen
Ayhas.......................16 Nisan..................23......................... .............2 / klomen
Şafak-d......................16 Nisan................???.......................... ............2/ klomen
Ceylan ....................22 Nisan ................... 26 ...................................2 / klomen-ovitrelle
Gizemx....................23 nisan.....................???..................... ..........2/ klomen
Gul_tamer...............25 Nisan......................23................. ... ......klomen/ganophane
Deniz39..................25 Nisan.......................31.................... . ................3 klomen-ovitrelle

!!!!!!!!!!!!YENİ TARİHLERİNİZİ YA DA GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hamilelerimiz

Nesli ..................27.................( 2009 şubat hamilesi)
Nazey..................24................( 2009 şubat hamilesi)
ZeynepSav...........23.................(2009 mart hamilesi)
Sevimli.....................................(2009 mart hamilesi)
Funda 72.............36.. .............. (2009 mart hamilesi)
Esraie.......................................(2009 mart hamilesi
Blue Eye..............27.................(2009 nisan hamilesi)
Kayan..................27.................(2009 nisan hamilesi):CüvCüv::nazar::CüvCüv:

Amin canım aminnnn, eşine söyledinmi nasıl karşıladı ??
ilk bebeğinmi? ne kadardır istiyodun aayyyy bir de belirti varmıydı???bende aşılama oldum beklemedeyimde çok sordum galibaalkisalkisalkis
canım zaten eşim zorla teste götürdü beni
ben ümitli diildim çünkü klomen geciktirdi ve de kist yaptı demiştim
eşim mutlu ama daha tehlikeli
ben daha erken diorum ama anlamıyo
ben pkoluyum eşim de hareket sorunu var ama tedavi olduk
1.5 yıldır istedim ama gelmedi
3.yumurta takibimdi 2 klomen +ovitrelle
belirti hiç yoktu sadece cacık istedi canım o kadar tesadüftü belki ben de ara ara olur çünkü
bol şans sana
umarım iyi haberlerini alırız canım...

canımmmmmmmmmm. çoooooook sevindim. ne güzel. sen dün bozuktun biraz adetim geçti diye. bak bebişin gelmiş. inşllah sorun çıkmaz canım. sen olumlu düşün 2 günde 2ye katlarsa problem yok demektir. hadi hayırlısı.

teşekkürler canım darısı tüm isteyenlere
canım aslında dün bozuk olmamın nedeni klomen kist yaptı diye çok korktum az çok bilirsin kist için ara vermek yeniden tedavi olmak gerek ona sinir olmuştum
inş.sorun olmaz bebişim kalır benle ama güzel yanı olabildiğini gördüm ya...
bundan sonrası Allahıma kalmış.Oen iyisini bilir.Vern de o alan da di mi ama.
O yüzden rahatım...

:Saruboceq:

nergis55 - sweetbaby canlarım ikinci bebeği istiyoruz adetimin 5. gününden itibaren günde 1 tane olmak üzere serephone içtim aslında dr bana gonaphone yazmıştı ama piyasada yokmuş ilacımı 5 gün kullandım 2 gün sonra dr gittim yumurtalarıma baktı 3 tane gördü biri 16mm biri 17mm biri 18mm di 18mm olunca veriyorlarmış herhalde çatlatma iğnesini 2 gün sonraya çatlatma iğnesi yazdı yapıldım aynı gün ve devamındaki 2 gün beraber olun dedi folic plus verdi bebe aspirini verdi günde yarım iç dedi bide mayısın 1 inde progestanı kullanmaya başla dedi bide bende prolaktin yüksekliği vardı onu düşürmek içinde parlodel verdi oda bugün son inşallah. aslında eşimde sperm hareketsizliği vardı dr klomen evicap l-arginine verdi 3 ay kullandı değerleri düzelmiş dr bu şartlarda eşinizin hamile kalması lazım demiş onun için ben gittim doktoruma ilk bebeğimde gebe kalmadanda prolaktinim yüksekti ayrıca eşim varikosel ameliyatı oldu şimdi 9 aydır korunmuyoruz dr eşime bu ilaçları yine kullan değerler aynı kalsın en azından demiş oda kullanıyor bende ilaçlarımı kullanıyorum hayırlısı bekliyorum Rabbim herkesin gönlüne göre versin. İlginiz için çok teşekkür ederim kızlar.

canım ne güzel yumurtaların oluşmuş, inşallah ikinci bebğine hamile kalırsın. Benim eşimdede morfoloji bozukluğu var

canım zaten eşim zorla teste götürdü beni
ben ümitli diildim çünkü klomen geciktirdi ve de kist yaptı demiştim
eşim mutlu ama daha tehlikeli
ben daha erken diorum ama anlamıyo
ben pkoluyum eşim de hareket sorunu var ama tedavi olduk
1.5 yıldır istedim ama gelmedi
3.yumurta takibimdi 2 klomen +ovitrelle
belirti hiç yoktu sadece cacık istedi canım o kadar tesadüftü belki ben de ara ara olur çünkü
bol şans sana
umarım iyi haberlerini alırız canım...

Canım korkma sakın yat dinlen inşallah bişey olmaz bebişine çok sevindim senin adına

Kızlar benimde reglime 1 hafta kadar var ve yaklaşık 4-5 gundur göğüslerimde şişlik var ve göğüs uçlarım kopacak gibi acıyor. Birde çok gazım var. İnşallah bunlar bebiş belirtelidir. Benim reglimden 2-3 gun önce göğüslerim şişerdi. Hadi bakalım hayırlısı.....

Kızlar benimde reglime 1 hafta kadar var ve yaklaşık 4-5 gundur göğüslerimde şişlik var ve göğüs uçlarım kopacak gibi acıyor. Birde çok gazım var. İnşallah bunlar bebiş belirtelidir. Benim reglimden 2-3 gun önce göğüslerim şişerdi. Hadi bakalım hayırlısı.....

İnşallah hamilesindir canım ya :Saruboceq::Saruboceq:ama ben artık belirtilerimi dinlememeye karar verdim geçen ay beni bi kandırdıki bu namızsızlar kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

kayan tebrikler canım umarım bişey olmaz çoook dua ediyoruz tüm k.k.ve herkeze
nergis55 inş.senin bebişte tutar tatlım
bende ya 9.u ya 11 gibi gidicem doktora yumoşlar ne alemde bakalım

kayan tebrikler canım umarım bişey olmaz çoook dua ediyoruz tüm k.k.ve herkeze
nergis55 inş.senin bebişte tutar tatlım
bende ya 9.u ya 11 gibi gidicem doktora yumoşlar ne alemde bakalım

İnşallah seninkilerde güzel güzel büyür yumoşların :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X