Yumurta takibi yaptıranların buluşma noktası.

salam canim. ne oldu dün adet günün idi? yeni bir xeber var?
canim adet olmadim adet gunum sadece pembe akinti geldi kesildi. devami yok idrar testi yaptim negatif cikti. kan testi yapmayada cesaretim yok. olsa idrarda cilardi diye dusunuyorum. adetim gecikti suan igneninde 14. günu. biraz daha gecikirsem kan vericem
sende nedir son durumlar

belki yerleşme akıntısıdır. ola bilir. mence bir az daha gozle. adetinden 3-4 gün gecsin sonra bir daha test et. menim de adetimü 2 gun qalib iyneden ise 14 gun keçib. test etdim çıxmadı heç ne. gözləyirəm. adet olmasam yenə edəcəm test. inşAllah xeyirlisi 2miz üçün də

Canım bugün gittim hastaneye baktı dedi bi yumurtan çatlamış gibi görünüyor bi tane de 15 mm bugünleri değerlendir daha gelmene gerek Yok dedi hasta olursan hastalığın 2.günü gel dedi yvz13

Canım bugün gittim hastaneye baktı dedi bi yumurtan çatlamış gibi görünüyor bi tane de 15 mm bugünleri değerlendir daha gelmene gerek Yok dedi hasta olursan hastalığın 2.günü gel dedi yvz13

Canım ne güzel çatlamış :)
Mutlaka degerlendir
Belki diğeri de çatlar ve ikiz olur :)

insallahh canim ikimizde gruptaki herkezde hamile ayrilir burdan. Rabbim hepimizi sevindirsin. benim yumurtam adetimin 16 sinda catlatigi icin bugun ignenin 15. gunu oldu. bakalim pazartesiye kadar olmazsam kan vericem canim.

insallahh canim ikimizde gruptaki herkezde hamile ayrilir burdan. Rabbim hepimizi sevindirsin. benim yumurtam adetimin 16 sinda catlatigi icin bugun ignenin 15. gunu oldu. bakalim pazartesiye kadar olmazsam kan vericem canim.
aynen bende de . yumurtam adetimin 16cı günü 18-19 mmdi. doktor aksama iyne yazdı 4 saat sonra da ilişki önerdi. bu gün 15ci günü tık yox. test etdim az evvel negativ. yarın adet günüm. hele heç bir alameti yox. inşallah xeyirlisi

ben bugun adet oldum canim. insallah sen olmazsinda kavusursun bebisine.. bakalim bende bu ay rahim filmi cekilecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…