Yumurta gelişimi

Benimde öyle ailem yanımda değil .Eşim destekçi ama o da yoruldu benimle birlikte çok yıprandım bu süreçte gereksiz gerginlik stres yaşadım eşime de yansıdı haliyle ..Ben 2 ay önce Mustafa Taş hocama gittim tüp bebek için daha erken biraz daha dene dedi fakat olmadı bende yıpranıyorum tekrar gideceğim
Evet bazen doktorlar tam anlamıyla bizi anlamıyorlar duygumuzu yıpranmışlığımızı aynı dertden muzdarip olunca bir birimizi daha iyi anlıyoruz

Evet kesinlikle ailem bile anlamıyor ki doktordan anlamasını bekliyoruz 😅
Aynen canım gerçekten. Ailelerimiz anlamıyorlar ben iki kürtaj oldum normal gördüler kiyasladilar insanın daha çok psikolojisini bozuyorlar gerçekten ya aileden yana çok sıkıntı yaşadım ya doktor nasıl anlasin bizi

Aynen canım gerçekten. Ailelerimiz anlamıyorlar ben iki kürtaj oldum normal gördüler kiyasladilar insanın daha çok psikolojisini bozuyorlar gerçekten ya aileden yana çok sıkıntı yaşadım ya doktor nasıl anlasin bizi
İnşAllah bizlerde bir gün çok güzel haberler alırız çektiğimiz onca şeye değdi deriz ..Gerçekten çok zor bir süreç yaşıyoruz kimse anlamıyor ama dayanmalıyız .Bazen dayanılmayacak hal alıyor evet bazen pes ediyorum yenik düşüyorum ama yinede kalkmak zorundayım güçlü olmak zorundayım diyorum .En azından eşim için ..

İnşAllah bizlerde bir gün çok güzel haberler alırız çektiğimiz onca şeye değdi deriz ..Gerçekten çok zor bir süreç yaşıyoruz kimse anlamıyor ama dayanmalıyız .Bazen dayanılmayacak hal alıyor evet bazen pes ediyorum yenik düşüyorum ama yinede kalkmak zorundayım güçlü olmak zorundayım diyorum .En azından eşim için ..
Canım insan pes edince istediği hiç bir şeye ulaşamaz her zaman sabırlı ve güçlü durmalıyız biz kadınlar insan ne kadar yipransada sonuça ulaşinca hepsi boş muş diyor o uzulmeler diyoruz inşallah hepimizin yüzü gülecek daha herşey bitmiş değil mucize ler her zaman var 🤲

Canım insan pes edince istediği hiç bir şeye ulaşamaz her zaman sabırlı ve güçlü durmalıyız biz kadınlar insan ne kadar yipransada sonuça ulaşinca hepsi boş muş diyor o uzulmeler diyoruz inşallah hepimizin yüzü gülecek daha herşey bitmiş değil mucize ler her zaman var 🤲
Orası öyle tabiki Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin ya gerçekten dua ederken sadece kendime değil herkes için ediyorum ..

Canım bende beş gün klomen kullandım dün kontrole gitm benimde yumurtam 15 16 mm pazartesi günü gitcem bende iğne için o zamana kadar gelişiyor tabiki günde en en çok 3mm gelişmesi lazım bir iki mm gelişiyor o ilaç beş. Günde 16 mm geliştiriyir ilacın etkisi hemen bitmiyor zaten devam ediyor yumurta kendini geliştiriyor
Canım naptın ben doktora göründüm yumurtalar büyümüş 22 mm bulan var 7,8 tane yumurta göründü çatlatma iğnesi verdi doktor ayın 28 progesteron testi yapıcan dedi .

Doktorum bugün ameliyata girmiş ya yarına kaldı artık
Yaaa 😔 ee peki ya günü geçerse . Ben şimdi iğneyi vurdum geldim hafif bi miğde bulantısı var birde göbekten vuracaktım iğneyi yapan kişi fark etmiyor dedi ikiside aynı etkiyi verir dedi koldan yaptım

Belkide güzel haberle gelirsin inşallah umudunu yitirme bittim dediğin yerde rabbim yettim der 🤲🏻 belki birşey olmaz bu konuda hassas olunca herşeyi kurcalıyorum ben sakın kafanı takma
Bende çok kurcalayan biriyim ya nasip bugün değilmiş demeki yarın erkenden gidicem

İnşallah
Tamam canım gönlünü ferah tut olur mu inşallah güzel haberlerle gelicez
Canım bugün çok heyecanlıydim heycanla giitim oraya nasıl işte bir gün den bir şey olmaz zaten doktor biraz ters tam bekleyim büyüsün ama kaşık ağrılarım çok yoğun ya özellikle sağ taraf

X