Yumurta gelişimi

İyi günler arkadaşlar ben 5 gün klomen kullandım bugün kontrole gittim 6 tane yumurta gelişmiş ama 14 15mm pazartesi tekrar gel bakalım ona göre çatlatma iğnesi yapalım dedi. Sorum şu yumurta en az 18 mm olması lazım o güne kdr gelişirmi?
Yumurta günde 2 mm büyür 🙏🏻

Sizind ilk gebelik mi olucak
1 boş gebeliğim var 27 Eylül 2022de kürtaj oldum o zamandan beridir hamile kalamıyorum ,eşimde de benden de Bir problem olmamasına rağmen olmuyor en son famera+çatlatma deneyelim dedik rahîm filmide çekildim temiz çıktı bazı şeyler vaktine esir oluyor sanırım çok istedikçe kaçıyorlar sanki 😔

1 boş gebeliğim var 27 Eylül 2022de kürtaj oldum o zamandan beridir hamile kalamıyorum ,eşimde de benden de Bir problem olmamasına rağmen olmuyor en son famera+çatlatma deneyelim dedik rahîm filmide çekildim temiz çıktı bazı şeyler vaktine esir oluyor sanırım çok istedikçe kaçıyorlar sanki 😔
Benimde öyle ya hiçbir sorun yok benim hiç gebelik de olmadı 2 yıldır korunmadık da 😢

Bende 1,5 yıldır maalesef 2 defa daha kullandım formata ovitrelle olmadı bende pcos var.psikolojik olarak çok yıpranıyorum sanırım tüp bebek tedavisine başlayacağım
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun aynı bende öyle çok yoruldum yıprandım birde benim ailemde başka şehirde burda da eşimden başka destekçi yok 😢😢😢

Rabbim hepimizin yardımcısı olsun aynı bende öyle çok yoruldum yıprandım birde benim ailemde başka şehirde burda da eşimden başka destekçi yok 😢😢😢
Benimde öyle ailem yanımda değil .Eşim destekçi ama o da yoruldu benimle birlikte çok yıprandım bu süreçte gereksiz gerginlik stres yaşadım eşime de yansıdı haliyle ..Ben 2 ay önce Mustafa Taş hocama gittim tüp bebek için daha erken biraz daha dene dedi fakat olmadı bende yıpranıyorum tekrar gideceğim

X