Yumurta gelişimi

İnan ki ben de akışına bıraktım an oldum o kadar ümitsizdim artık o aydan bel ağrısı yaşıyordum yani eşim hep sırtıma basıyordu inan hiç farkında değilim çok şükür hiçbir şey olmadı sen cinsiyetin ne hissediyorsun İnşallah sağlıklı hayırlı bir evlat olur cinsiyetini hiç önemi yok
Amin inşallah 🤲🏻 ikisinide o kdr çok istiyorum ki o yüzden mi bilmem birşey hissetmiyorum ya nedense

İnan ki ben de akışına bıraktım an oldum o kadar ümitsizdim artık o aydan bel ağrısı yaşıyordum yani eşim hep sırtıma basıyordu inan hiç farkında değilim çok şükür hiçbir şey olmadı sen cinsiyetin ne hissediyorsun İnşallah sağlıklı hayırlı bir evlat olur cinsiyetini hiç önemi yok
Benimde öyle biliyormusun rabbim korudu hacamat yaptırdım hamile olduğumu öğrenmeden 10 gün önce

Amin inşallah 🤲🏻 ikisinide o kdr çok istiyorum ki o yüzden mi bilmem birşey hissetmiyorum ya nedense
İnan ben de çok bekledim bir iki tane kürtaj olmuştum o yüzden hiçbir şey hissetmiyordum sadece 4 ayıma girdiğimde kız hissediyordum o da yanıldım zaten

İyi günler arkadaşlar ben 5 gün klomen kullandım bugün kontrole gittim 6 tane yumurta gelişmiş ama 14 15mm pazartesi tekrar gel bakalım ona göre çatlatma iğnesi yapalım dedi. Sorum şu yumurta en az 18 mm olması lazım o güne kdr gelişirmi?

Evet 3 günde 4 mm gelişebilir.

Bende dün femaraya başladım kızlar. Bu süreçte neler yapıyorsunuz. İlk olunca birazda heyecanlı oluyor insan🤲🏻🤍

Bende dün femaraya başladım kızlar. Bu süreçte neler yapıyorsunuz. İlk olunca birazda heyecanlı oluyor insan🤲🏻🤍
Canım biz çok şükür hamileyiz Allah sizlere de nasip etsin ben de klomen kullanmıştım 5 gün sonra çatlatma iğnesi olmuştum doktorun ilişki önerdiği günlerde ilişki oldu ama tutmadı akışına bıraktığım zaman oldu ondan bir ay önce de yakı kullanmıştım bilmiyorum onun etkisi var mı yok mu ama bir dahaki ay hamileydim

X