Yumurta gelişimi

Yaa çatlatma iğnesinden 14,16 sonra gebelik yoksa adet olunur yazıyor internette gecikme olmazmış doğru mu acaba yoksa adetde gecikme yaşayabilirmiyiz
Valla canım ben 19.gunumde adet oldum bende öyle okuyunca internette kan vermeye gittim belirtim de vardır 1.2 çıktı adetlerim de gecikmez zaten tam normalde olduğum gün oldum iğneden sonra kesin 14nde olmuyormuş onu öğrendim

A
Valla canım ben 19.gunumde adet oldum bende öyle okuyunca internette kan vermeye gittim belirtim de vardır 1.2 çıktı adetlerim de gecikmez zaten tam normalde olduğum gün oldum iğneden sonra kesin 14nde olmuyormuş onu öğrendia
Anladım canım benim dün adet olacakmış gibi ağrım oldu bugün geçti sadece beyaz akıntım var ve ayakta fazla durunca sırt ağrısı oluyor

A

Anladım canım benim dün adet olacakmış gibi ağrım oldu bugün geçti sadece beyaz akıntım var ve ayakta fazla durunca sırt ağrısı oluyor
Aynı belirtileri yaşadım 4 gün boyunca adet ağrısı çektim ha geldi ha gelecek diye bütün günüm lavaboda geçti bel, kasık, bacak ağrılarım da cabası sonra kan negatif ve arkasından adet oldum 🥹

Aynı belirtileri yaşadım 4 gün boyunca adet ağrısı çektim ha geldi ha gelecek diye bütün günüm lavaboda geçti bel, kasık, bacak ağrılarım da cabası sonra kan negatif ve arkasından adet oldum 🥹
Yaa😔😔 benim normalde bu kdr adet sancısı çektikten sonra olurdum bugün adet günüm gecikti bekleyeceğim haftaya pazartesiye kdr olmazsam öyle giderim doktora

X